Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wmawiaj sobie tak dalej że ich nie mam , znalazł sie fachowiec od argumentów .
0
Nie będe wchodził z Toba w rozmowę bo nie ma ona sensu .
0
Ta 7 na zdjęciu jechała z nim jak z dzieckiem wczoraj. Douglas porażka .
0
Po co takie teksty moze Ci brak argumentów ? powiedzialem że nie zamierzam Ci mówić co mi sie podoba , to że wyraziłem taka opinie na jego temat nie jest podstawą do spowiadania sie . Pozdro.
1
Każdy ma prawo do swojej opinii na temat danego zawodnika , i nie musze Ci się tłumaczyć co mi sie w jego grze podoba.
0
Wiem i nie musisz mi tego tlumaczyc , az tak ciemny to nie jestem.
1
Za to media nic nie mówia o Martinie tak ? dziwne bo co jakis czas pojawaił sie news o nim ..
4
Za to kurna Alves jest w mega formie , ciekawe jak moze Martin udowodnic ze zasługuje skoro nie dostaje nawet minut z taka Huescą..
0
haha tak a potem 2 letnia saga pt. " Martin wróć "
2
Drewno to masz w lesie , naucz się normalnie nazywac piłkarzy a potem wez się za kibicowanie ...
4
Ale brednie. Pracowac to jedno a on to robi , a nie dostac nawet mnuty to drugie a on zostal wczoraj upokorzony i zagrał Douglas...
2
Martín Montoya nie chce dłużej czekać na odejście z Barcelony. Obrońca chce jak najszybciej wyjaśnić swoją sytuację, aby rozpocząć w styczniu przygodę w nowym klubie.
Jak to czytam to mnie szlak trafia i mam ochote pojechac do Barcy , załadowac zarząd i trenera na przyczepę i wywieżc do Meksyku.
0
hahahah dobre dobre ...
0
Przeciez to bez ankiety było i tak wiadome , Martin pokaż im fakera i uciekaj póki czas bo szkoda Twojej kariery i czasu spędzonego na trybnuach lub na ławce.
0
Bardzo dobry młody zawodnik , Barca będzie miała z niego pożytek :)
0
Dla nich wizyta Leo to wielkie przeżycie , tak jak dla nas w sumie by była co sie tu dziwić.
2
" Czy to jest ta akcja? Tak, to jest akcja, tak to jest Barca, tak, to jest Iniesta, tak, to jest ten cud !! "
Az się przypomina mecz z Chelsea i jego bramka , dokładnie taka sama :) Magik !!
0
Nie oszukujmy sie , Huesca to nie był rywal który mógł rywalizować z Barcą , ale ważne że odnieśliśmy okazałe zwycięstwo .
0
Dobrze się spisuje jak narazie , oby tylko tak dalej a będziemy mieć zawodnika na poziomie klasy światowej .. :)
0
Mina Martina mówi wszystko.. :/ widać że jest zamyślony ale co mu się dziwić..
0
Coś czuję że to się nie uda i kara pozostanie karą..
0
Ale mi nie chodzi o jego bramki inne , tylko o brak występów i totalne olewanie go od długiego juz czasu ...
3
Tak to już jest gdy się ma taki zajebisty zarząd i tak zajebistego trenera. To moje zdanie chcecie to mnie krytykujcie.
1
Romans ? wtf ? bez jaj napewno nie takie cos..
0
No właśnie za wczesnie i oby tylko z nim nie było tak jak z Bojanem .
4
Pamiętam Martina brame z Malaga , kapitalna , no ale na tym spotkaniu się skonczyło...
3
Całkowita racja , fajnie wiedziec że ktos jest za Martinem jeszcze :)
0
Niestety , on sie marnuje , szkoda go że tak z nim postępują , chłopak kocha Barca i to jego cale zycie .
0
Decyzji tego trenera i tego zarządu nie pojmiesz , to za durne jest.
2
Rakiticia i Iniesty kapitalne :)