0

No wmawiaj sobie tak dalej że ich nie mam , znalazł sie fachowiec od argumentów .

0

Nie będe wchodził z Toba w rozmowę bo nie ma ona sensu .

0

Ta 7 na zdjęciu jechała z nim jak z dzieckiem wczoraj. Douglas porażka .

0

Po co takie teksty moze Ci brak argumentów ? powiedzialem że nie zamierzam Ci mówić co mi sie podoba , to że wyraziłem taka opinie na jego temat nie jest podstawą do spowiadania sie . Pozdro.

1

Każdy ma prawo do swojej opinii na temat danego zawodnika , i nie musze Ci się tłumaczyć co mi sie w jego grze podoba.

0

Wiem i nie musisz mi tego tlumaczyc , az tak ciemny to nie jestem.

1

Za to media nic nie mówia o Martinie tak ? dziwne bo co jakis czas pojawaił sie news o nim ..

4

Za to kurna Alves jest w mega formie , ciekawe jak moze Martin udowodnic ze zasługuje skoro nie dostaje nawet minut z taka Huescą..

0

haha tak a potem 2 letnia saga pt. " Martin wróć "

2

Drewno to masz w lesie , naucz się normalnie nazywac piłkarzy a potem wez się za kibicowanie ...

4

Ale brednie. Pracowac to jedno a on to robi , a nie dostac nawet mnuty to drugie a on zostal wczoraj upokorzony i zagrał Douglas...

2

Martín Montoya nie chce dłużej czekać na odejście z Barcelony. Obrońca chce jak najszybciej wyjaśnić swoją sytuację, aby rozpocząć w styczniu przygodę w nowym klubie.

Jak to czytam to mnie szlak trafia i mam ochote pojechac do Barcy , załadowac zarząd i trenera na przyczepę i wywieżc do Meksyku.

0

hahahah dobre dobre ...

0

Przeciez to bez ankiety było i tak wiadome , Martin pokaż im fakera i uciekaj póki czas bo szkoda Twojej kariery i czasu spędzonego na trybnuach lub na ławce.

0

Bardzo dobry młody zawodnik , Barca będzie miała z niego pożytek :)

0

Dla nich wizyta Leo to wielkie przeżycie , tak jak dla nas w sumie by była co sie tu dziwić.

2

" Czy to jest ta akcja? Tak, to jest akcja, tak to jest Barca, tak, to jest Iniesta, tak, to jest ten cud !! "

Az się przypomina mecz z Chelsea i jego bramka , dokładnie taka sama :) Magik !!

0

Nie oszukujmy sie , Huesca to nie był rywal który mógł rywalizować z Barcą , ale ważne że odnieśliśmy okazałe zwycięstwo .

0

Dobrze się spisuje jak narazie , oby tylko tak dalej a będziemy mieć zawodnika na poziomie klasy światowej .. :)

0

Mina Martina mówi wszystko.. :/ widać że jest zamyślony ale co mu się dziwić..

0

Coś czuję że to się nie uda i kara pozostanie karą..

0

Ale mi nie chodzi o jego bramki inne , tylko o brak występów i totalne olewanie go od długiego juz czasu ...

3

Tak to już jest gdy się ma taki zajebisty zarząd i tak zajebistego trenera. To moje zdanie chcecie to mnie krytykujcie.

1

Romans ? wtf ? bez jaj napewno nie takie cos..

0

No właśnie za wczesnie i oby tylko z nim nie było tak jak z Bojanem .

4

Pamiętam Martina brame z Malaga , kapitalna , no ale na tym spotkaniu się skonczyło...

3

Całkowita racja , fajnie wiedziec że ktos jest za Martinem jeszcze :)

0

Niestety , on sie marnuje , szkoda go że tak z nim postępują , chłopak kocha Barca i to jego cale zycie .

0

Decyzji tego trenera i tego zarządu nie pojmiesz , to za durne jest.

2

Rakiticia i Iniesty kapitalne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?