0

No to zaczynamy ! szkoda że Masip nie gra.. i Martin

1

To się musieli sporo najeść żeby sprostac wymaganiom Barcy :D

0



kurna ciary na całym ciele ... to jest właśnie magia Ronaldinho !!

1

Roni prosze wróc do Barcy .. :( piękne czasy te jego zagrania , zwody ehh czemu tak szybko musiał odejsć :/

19

Yebać ich , totalna kpina .

1

Nie ma to jak brac pod uwagę Mascherano za kompletnego obrońcę ... ;)

0

To powinno być na odwrót , miejsce Messiego jest w Barcelonie a nie w $ity ...

2

Osobiście chciałbym zobaczyc taki skład:
Masip-Montoya-Bartra-Le-Adriano-Samper-Rafinha-Roberto-Munir-Sandro-Pedro , uważam że dla Andresa to za wcześnie po kontuzji , powinien wejśc w drugiej połowie na kilkanaście minut.

12

Dokładnie to jest bez sensu , tak samo jak i w przypadku Martina tez nie dostaje szans tylko ciągle ten marny i denerwujący wrzutkami Alves . Czekam na ten dzien az ten człowiek odejdzie z FCB. Wiele zrobił dla Barcy ale teraz juz od długiego czasu to jest porażka co gra.

5

Paski maja być pionowe i tyle w temacie !

0

Tez na to liczę że wystąpi , należy mu sie bo to bardzo dobry bramkarz.

0

Alves , słuszna ocena , porażka totalna.

0

Dziś trzeba to wygrac bez dużego wysiłku , uważam że rezerwowi zawodnicy spokojnie sobie poradzą ;)

0

Co za głupia choroba że musi tylu ludzi zabierać.. oby w koncu znalazło sie na to lekarstwo..

3

Żal mu dupe ściska że jego nie ma w tej trójce i NiGdY nie będzie.

3

I bardzo dobrze , precz z takimi koszulkami !

0

Według mnie to kariery nie zrobi i predzej czy pozniej opusci klub.

0

Ale sie nagrali....

0

Moze ostatni mecz sezonu zdązy zagrać.

0

Douglas to w Barcelonie kariery nie zrobi , skonczy jak Czyhrynski , Henrique czy Caceres..

0

Szybko potrafia leczyć w klubach . Ciekawe co dają takim piłkarzom , człowiek jak ma wirusa to zdarza sie ze lezy pare dni a oni 1 dzien i gotowi..

1

Szkoda że Ronii poszedł do takiego Meksyku a nie do Europy , jeszcze wiele by naczarował.

2

Odejdz juz najlepiej teraz.

0

Bedzie tego żałował ;) ale w sumie co ma do gadania 11 letnie dziecko skoro rodzice sie przeprowadzaja :D

0

Nie wyobrażam sobie tych strojów , za uja nie !

0

De Gea i tak ma narazie 1 miejsce , ale oby Victor do nich dołączył , byłaby ciekawa rywalizacja.

1

Niech sie tak nie podlizuje , i tak wyleci z funkcji prezydenta , ( mam taka nadzieje ) .

1

Jak dla mnie okropna , lepsze te co są.

1

Słuszna decyzja. Trzeba walczyć o swoje , bo to co się dzieje z sędziowaniem w La Liga to kabaret.

2

Bardzo dobrze , trzeba tępić takie coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?