Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to zaczynamy ! szkoda że Masip nie gra.. i Martin
1
To się musieli sporo najeść żeby sprostac wymaganiom Barcy :D
0
kurna ciary na całym ciele ... to jest właśnie magia Ronaldinho !!
1
Roni prosze wróc do Barcy .. :( piękne czasy te jego zagrania , zwody ehh czemu tak szybko musiał odejsć :/
19
Yebać ich , totalna kpina .
1
Nie ma to jak brac pod uwagę Mascherano za kompletnego obrońcę ... ;)
0
To powinno być na odwrót , miejsce Messiego jest w Barcelonie a nie w $ity ...
2
Osobiście chciałbym zobaczyc taki skład:
Masip-Montoya-Bartra-Le-Adriano-Samper-Rafinha-Roberto-Munir-Sandro-Pedro , uważam że dla Andresa to za wcześnie po kontuzji , powinien wejśc w drugiej połowie na kilkanaście minut.
12
Dokładnie to jest bez sensu , tak samo jak i w przypadku Martina tez nie dostaje szans tylko ciągle ten marny i denerwujący wrzutkami Alves . Czekam na ten dzien az ten człowiek odejdzie z FCB. Wiele zrobił dla Barcy ale teraz juz od długiego czasu to jest porażka co gra.
5
Paski maja być pionowe i tyle w temacie !
0
Tez na to liczę że wystąpi , należy mu sie bo to bardzo dobry bramkarz.
0
Alves , słuszna ocena , porażka totalna.
0
Dziś trzeba to wygrac bez dużego wysiłku , uważam że rezerwowi zawodnicy spokojnie sobie poradzą ;)
0
Co za głupia choroba że musi tylu ludzi zabierać.. oby w koncu znalazło sie na to lekarstwo..
3
Żal mu dupe ściska że jego nie ma w tej trójce i NiGdY nie będzie.
3
I bardzo dobrze , precz z takimi koszulkami !
0
Według mnie to kariery nie zrobi i predzej czy pozniej opusci klub.
0
Ale sie nagrali....
0
Moze ostatni mecz sezonu zdązy zagrać.
0
Douglas to w Barcelonie kariery nie zrobi , skonczy jak Czyhrynski , Henrique czy Caceres..
0
Szybko potrafia leczyć w klubach . Ciekawe co dają takim piłkarzom , człowiek jak ma wirusa to zdarza sie ze lezy pare dni a oni 1 dzien i gotowi..
1
Szkoda że Ronii poszedł do takiego Meksyku a nie do Europy , jeszcze wiele by naczarował.
2
Odejdz juz najlepiej teraz.
0
Bedzie tego żałował ;) ale w sumie co ma do gadania 11 letnie dziecko skoro rodzice sie przeprowadzaja :D
0
Nie wyobrażam sobie tych strojów , za uja nie !
0
De Gea i tak ma narazie 1 miejsce , ale oby Victor do nich dołączył , byłaby ciekawa rywalizacja.
1
Niech sie tak nie podlizuje , i tak wyleci z funkcji prezydenta , ( mam taka nadzieje ) .
1
Jak dla mnie okropna , lepsze te co są.
1
Słuszna decyzja. Trzeba walczyć o swoje , bo to co się dzieje z sędziowaniem w La Liga to kabaret.
2
Bardzo dobrze , trzeba tępić takie coś.