Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przygotowania ida pełna parą do meczu widac i dobrze , trzeba zdobyc pewne 3 pkt
1
To będzie jego sezon , rywalizacja o ZP będzie niezwykle ciekawa :)
0
Zzacun Ney :) ma 22 lata i tyle lat jeszcze przed nim gry że moze wyśrubowac taki rekord ze masakra :)
0
Zasłużył ! No to teraz Luis ubieraj tego buta i strzelaj bramki w GD i nie tylko ! :)
0
Mistrz ! w takim wieku takie staty w reprezentacji cos niesamowitego ... :) oby i w Barcelonie ta seria trwała :)
0
Czekamy na Ciebie Luis i na Twoje piekne gole, szczególnie w GD !! :)
0
Messim trzeba sie urodzić :) drugiego juz takiego nie bedzie ...
1
Messi jest niesamowity... :) jak to dobrze ze mamy go w Barcelonie i mozemy ogladac mecze z jego udziałem :)
0
Andres niech tylko poprawi troszke formę , Suarez niech wraca i jedziemmm ! :)
0
Akurat Fabregas zapewne wolał kasę niz trofea i przywiązanie do ukochanego klubu, ale wybrał jak wybrał jego decyzja.
0
Skoro mu ufa to i napewno mu sie przyda
0
Już z Hiszpanii wycisnął wszystko co mogł prawie , zmiany się przydadza
0
No to do roboty , trzeba sie dobrze przygotowac na nadchodzący mecz
0
Ta sprawa nie ma końca masakra..
0
Zdecydowanie FIFA , twarze jak prawdziwe
0
Ulala Verma na treningu z innymi cos niesamowitego jak on to zrobił ! :)
0
Szkoda ze jak narazie nie dostał swojej szansy , ale kto wie moze Lucho da mu taką..
0
Czekamy na Luisa w GD !
1
Mam nadzieje ze to ulegnie zmianie, ale w sumie co to za róznica , wazne aby mecze wygrywac a nie kto strzela ;)
1
Tytuł ( zapewne ) ma Courtois.
0
I co moze sie tak wysoko ceni za te swoje wrzutki ? świat schodzi na psy i w du*** sie przewraca zeby taka kase placic za tydzien gry...
1
Jak tylko ma odejśc Zubi to bede happy.
0
Pique wracaj do podstawowej 11 , dosc wymówek.
0
Jego wybór , mógł iśc do Monaco ale widocznie nie chciał. I tak życze mu jak najlepiej
0
Wolałbym inne logo sponsora na koszulce niz z Qatar
2
Messi to musi narazie pobic rekord a pozniej sie beda martwić co zrobią :)
1
I bardzo dobra decyzja ! On juz powinien wyleciec ze składu a za niego Montoya !
0
No to czas wrócic do rzeczywistości i zmagań o 3 pkt ligowe , trzeba jak najlepiej sie przygotowac .
0
Pique wez sie ostro to roboty bo potrzebuje Cie Barca w pełni formy w 1 składzie
0
No cóz nie zawsze się da... :)