0

Przygotowania ida pełna parą do meczu widac i dobrze , trzeba zdobyc pewne 3 pkt

1

To będzie jego sezon , rywalizacja o ZP będzie niezwykle ciekawa :)

0


Zzacun Ney :) ma 22 lata i tyle lat jeszcze przed nim gry że moze wyśrubowac taki rekord ze masakra :)

0

Zasłużył ! No to teraz Luis ubieraj tego buta i strzelaj bramki w GD i nie tylko ! :)

0

Mistrz ! w takim wieku takie staty w reprezentacji cos niesamowitego ... :) oby i w Barcelonie ta seria trwała :)

0

Czekamy na Ciebie Luis i na Twoje piekne gole, szczególnie w GD !! :)

0

Messim trzeba sie urodzić :) drugiego juz takiego nie bedzie ...

1

Messi jest niesamowity... :) jak to dobrze ze mamy go w Barcelonie i mozemy ogladac mecze z jego udziałem :)

0

Andres niech tylko poprawi troszke formę , Suarez niech wraca i jedziemmm ! :)

0

Akurat Fabregas zapewne wolał kasę niz trofea i przywiązanie do ukochanego klubu, ale wybrał jak wybrał jego decyzja.

0


Skoro mu ufa to i napewno mu sie przyda

0

Już z Hiszpanii wycisnął wszystko co mogł prawie , zmiany się przydadza

0

No to do roboty , trzeba sie dobrze przygotowac na nadchodzący mecz

0

Ta sprawa nie ma końca masakra..

0

Zdecydowanie FIFA , twarze jak prawdziwe

0

Ulala Verma na treningu z innymi cos niesamowitego jak on to zrobił ! :)

0

Szkoda ze jak narazie nie dostał swojej szansy , ale kto wie moze Lucho da mu taką..

0

Czekamy na Luisa w GD !

1

Mam nadzieje ze to ulegnie zmianie, ale w sumie co to za róznica , wazne aby mecze wygrywac a nie kto strzela ;)

1

Tytuł ( zapewne ) ma Courtois.

0

I co moze sie tak wysoko ceni za te swoje wrzutki ? świat schodzi na psy i w du*** sie przewraca zeby taka kase placic za tydzien gry...

1

Jak tylko ma odejśc Zubi to bede happy.

0

Pique wracaj do podstawowej 11 , dosc wymówek.

0

Jego wybór , mógł iśc do Monaco ale widocznie nie chciał. I tak życze mu jak najlepiej

0

Wolałbym inne logo sponsora na koszulce niz z Qatar

2

Messi to musi narazie pobic rekord a pozniej sie beda martwić co zrobią :)

1

I bardzo dobra decyzja ! On juz powinien wyleciec ze składu a za niego Montoya !

0

No to czas wrócic do rzeczywistości i zmagań o 3 pkt ligowe , trzeba jak najlepiej sie przygotowac .

0

Pique wez sie ostro to roboty bo potrzebuje Cie Barca w pełni formy w 1 składzie

0

No cóz nie zawsze się da... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?