0

Do meczu z Eibar bedzie jeszcze OK , ale pozniej juz nie bedzie łatwo tym bardziej ze gramy Gran Derbi , ale i tak szacun Brawo !

0

Oby tylko wszyscy wrócili bez wirusu FIFA , zdrowi i cali

1

ubiegłes mnie , własnie mialem to dodac :D

0

Oby jak najszybciej wrócili do zdrowia

0

Niech zapomna !! Alba zostaje w Barcelonie to ze mecz z PSG mu nie wyszedł to nadal i tak to najlepsza rakieta na lewej stronie !

6

Benzema najlepszym napastnikiem :D poprawił mi się humor zdecydowanie haha :D

0

Komu jak komu ale Tito sie bardzo należy !

0

Kasa sie przyda zawsze :)

0

I dobrze , zaoszczędza sobie niepotrzebnej podrózy do Barcelony i dopiero stąd lecieć na zgrupowania

1

Nie trawię tego sędziego . Fakt faktem Leo i Neymar dogaduja sie na boisku bez słow :)

0

Fajny trener z niego nawet , dobrze poukładał Rayo. Oby Rayo nie spadło z ligi bo to druzyna która sie nie boi grac otwartych kart z Barcą , takie mecze chce sie oglądac :)

0

Zycze mu aby pobił kolejny rekord który jest przed nim !

0

Kto nie jedzie niech pracuje aby byc w pełni formy

0

Sevilla marnuje karnego :P

3

Deulofeu kolejna asysta !! ale rajd przeprowadził !! :)

0

M'bia 2 gol i 3-1 Sevilla :)

0

Zasługuje na to aby więcej grac , zdecydowanie i mam nadzieję ze Lucho bedzie na niego stawiał

0

tylko jaka robote wykonał Bacca to głowa mała..

0

Skubany ale sie przedarł prze obronę ! :)

0

Bacca jaka akcja :)

0

Ale brama z wolnego

0

Deulofeu asysta :)

0

Ja prd ale on ma pecha.. a już liczyłem ze Lucho da mu pograc a tu masz ..

3

Szkoda ze dzis Montoya nie dostał swojej szansy .. napewno by ją wykorzystał. Mam tylko nadzieje ze LE w koncu na niego postawi kosztem Alvesa...

0

Obyśmy z każdym meczem osiągali jeszcze lepsza formę, a wierzę ze na koniec sezonu zdobędziemy upragnione tytuły .

0

No to Zdrówko !! :) tez sobie takie zakupie :)

0

Młody dziś dobrze zagrał na obronie z Pique :)

0

Honda z Milanu jaka brameczka z wolnego

0

Ale Muntari brame z volleya walnął

0

Fajnie by było na Bernabeu tego dokonac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?