0

Brawo Claudio !

0

Ja tez Martina za Alvesa ale cóz LE tak wybrał...

0

Yeaa Pique i Bartra razem na obronie w koncu !! :) Jazda jazda Barca tylko 3 pkt się liczą !

6

I własnie o Ter Stegenie mówi prawde , kazdemu sie to mogło zdarzyc , a niektórzy juz go skreślają.. Co do Brawo to mam nadzieje ze cały mecz będzie z czystym kontem i rekord jeszcze Większy :)

1

Pobicie tego rekordu to tylko formalnosc dla Leo :)

0

Atletico pogrązone ! :D

0

Ale jaja juz 2-0 :D

0

Oby i dzis był dla nas szczęśliwy :)

0

Alves już rekę podnosi , to znak że bedzie wykonywał roznego zaraz

0

Nie przepadam osobiscie za tym sędzią, obyśmy wygrali bez kłopotów

1

Podczas podawania sobie rąk przed meczem , Messi wyciągnął dłoń ale Baena nie podał mu

0

Co to jest 30 spotkan ? teraz juz nie grał ile i co jak ma sie pokazac ? to ze 2 sezony temu nie zachwycał to nie znaczy ze teraz nie wystrzeli , co rok piłkarz sie zmienia

0

Ja uwazam umiejętnosci Martina za lepsze niz Alvesa , kazdy ma swoje zdanie .

0

Nie mylisz sie , nie to ze słaby , tylko to ze Alves gra za nazwisko,nawet jak brak formy u niego.

0

Niech dadza szansę tęz Martinowi to zobaczymy kto lepszy

0

Dobrze mówi polać mu !

1

No dobra , tylko niech trener da mu pograc to zobaczymy , bo tak to sie nie dowiemy , jak on nawet w meczu z Rayo nie da mu pograc tylko jak zwykle Alves

0

Lepszy niz Montoya.. a gdzie Martin ma pokazac swoja wartosc na boisku skoro nie dostaje zadnych minut ? gdyby grał to by był lepszy od Alvesa, a nasz prawa strona potrzebuje swiezosci i młodosci w grze

0

Wolę Martina niz Alvesa

1

Spokój i stabilnośc haha dobre zarty. Alves powinien odejsc . Montoya szkoda mi go..

0

Oglądam Barce od kilku lat i zawsze bede bo to moja kochana druzyna której kibicuję. Ale są takie momenty ze na pewnych zawodników odchodzi ochota patrzenia na nich . Alves juz w Barcelonie osiągnał wszystko co mógł i to jest czas na zmiane miesjca, Czas na młodych

0

Popieram to co móiwsz. Takim druzynom sie zyczy tylko dobrze , nie zle :)

3

Doskonale pamiętam tą sytuację i tez jestem ciekaw dzis jak to bedzie :)

0

Ja Cię doskonale rozumiem , tez nie lubie autobusów , i wiem ze dla nich 1 pkt to jest ' cos ' w starciu z Barcą. Pewnie dostaną kilka bramek , ale cóz mam nadzieje ze w koniec ligi nie spadną , bo takie druzyny w La Liga są ciekawe , nie chodzi mi ze chłopcy do bicia , lecz graja ciekawą piłkę.

0

Dokładnie :) z takimi zespołami musimy pkt zdobywac bo w lidze jest jeszcze min. dwie druzyny które walcza o 1 miejsce w tabeli :)

1

Jedno jest pewne , trzeba zdobyc 3 pkt ! :)

0

Oni nie wystawią autobusu, jak grają z nami tak nigdy tego nie zrobili, zreszta zobaczymy mecz o 18 i sie dowiemy

0

Ale zauwaz ze Rayo nigdy nie stawia autobusu , i nie sadze zeby dzis to zrobili to inny typ druzyny

0

Już mieliśmy raz za Martino 2 DP i widac było ze to sie nie sprawdza :)

0

Mylisz się . Honor jest jak najbardziej ważny , nie u wszystkich druzyn ale są takie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?