Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Claudio !
0
Ja tez Martina za Alvesa ale cóz LE tak wybrał...
0
Yeaa Pique i Bartra razem na obronie w koncu !! :) Jazda jazda Barca tylko 3 pkt się liczą !
6
I własnie o Ter Stegenie mówi prawde , kazdemu sie to mogło zdarzyc , a niektórzy juz go skreślają.. Co do Brawo to mam nadzieje ze cały mecz będzie z czystym kontem i rekord jeszcze Większy :)
1
Pobicie tego rekordu to tylko formalnosc dla Leo :)
0
Atletico pogrązone ! :D
0
Ale jaja juz 2-0 :D
0
Oby i dzis był dla nas szczęśliwy :)
0
Alves już rekę podnosi , to znak że bedzie wykonywał roznego zaraz
0
Nie przepadam osobiscie za tym sędzią, obyśmy wygrali bez kłopotów
1
Podczas podawania sobie rąk przed meczem , Messi wyciągnął dłoń ale Baena nie podał mu
0
Co to jest 30 spotkan ? teraz juz nie grał ile i co jak ma sie pokazac ? to ze 2 sezony temu nie zachwycał to nie znaczy ze teraz nie wystrzeli , co rok piłkarz sie zmienia
0
Ja uwazam umiejętnosci Martina za lepsze niz Alvesa , kazdy ma swoje zdanie .
0
Nie mylisz sie , nie to ze słaby , tylko to ze Alves gra za nazwisko,nawet jak brak formy u niego.
0
Niech dadza szansę tęz Martinowi to zobaczymy kto lepszy
0
Dobrze mówi polać mu !
1
No dobra , tylko niech trener da mu pograc to zobaczymy , bo tak to sie nie dowiemy , jak on nawet w meczu z Rayo nie da mu pograc tylko jak zwykle Alves
0
Lepszy niz Montoya.. a gdzie Martin ma pokazac swoja wartosc na boisku skoro nie dostaje zadnych minut ? gdyby grał to by był lepszy od Alvesa, a nasz prawa strona potrzebuje swiezosci i młodosci w grze
0
Wolę Martina niz Alvesa
1
Spokój i stabilnośc haha dobre zarty. Alves powinien odejsc . Montoya szkoda mi go..
0
Oglądam Barce od kilku lat i zawsze bede bo to moja kochana druzyna której kibicuję. Ale są takie momenty ze na pewnych zawodników odchodzi ochota patrzenia na nich . Alves juz w Barcelonie osiągnał wszystko co mógł i to jest czas na zmiane miesjca, Czas na młodych
0
Popieram to co móiwsz. Takim druzynom sie zyczy tylko dobrze , nie zle :)
3
Doskonale pamiętam tą sytuację i tez jestem ciekaw dzis jak to bedzie :)
0
Ja Cię doskonale rozumiem , tez nie lubie autobusów , i wiem ze dla nich 1 pkt to jest ' cos ' w starciu z Barcą. Pewnie dostaną kilka bramek , ale cóz mam nadzieje ze w koniec ligi nie spadną , bo takie druzyny w La Liga są ciekawe , nie chodzi mi ze chłopcy do bicia , lecz graja ciekawą piłkę.
0
Dokładnie :) z takimi zespołami musimy pkt zdobywac bo w lidze jest jeszcze min. dwie druzyny które walcza o 1 miejsce w tabeli :)
1
Jedno jest pewne , trzeba zdobyc 3 pkt ! :)
0
Oni nie wystawią autobusu, jak grają z nami tak nigdy tego nie zrobili, zreszta zobaczymy mecz o 18 i sie dowiemy
0
Ale zauwaz ze Rayo nigdy nie stawia autobusu , i nie sadze zeby dzis to zrobili to inny typ druzyny
0
Już mieliśmy raz za Martino 2 DP i widac było ze to sie nie sprawdza :)
0
Mylisz się . Honor jest jak najbardziej ważny , nie u wszystkich druzyn ale są takie