8

" całkowicie legalne gole "
A to Messi robi jakies przekety przy bramkach ? :D nie sądze :)

0

Jak widac narazie po tych kilku meczach myliłem się co do transferu Mathieu. Chłop z meczu na mecz gra co raz lepiej i jego interwencje zasługują na pochwałę. Dostał swoją wielką szansę od Barcy , oby udało mu sie ją wykorzystac i zdobyć trofea !

2

Powiem tyle : Fantastyczny zawodnik oby tak dalej Ivan !!

0

Oby Ter Stegen dostał szansę ! kurde na PSG Pedro a to dobre..

0

No to czyli nie powinno byc zadnych błedów jak to w La Liga jest czesto... Dobry sędzia

0

Oby to był dla nas szczęsliwy tydzień !

0

Oby nasz Generał grał jak najdłuzej w Barcelonie ! :) i pomyslec ze taka legenda jak on mógł odejsc w lecie eh..

0

To może być rok Neymara

0

Xavi po tym co wczoraj zagrał można powiedziec ze im bardziej starszy tym lepszy ! Oby takich występów więcej Generale !

0

PSG bez Ibry nie jest takie mocne powiem Wam szczerze , ogólnie słaby ten początek sezonu w porównaniu do poprzedniego . Ale dla nas to dobrze przeciez ;)

1

Oj coś czuję ze rekord zostanie pobity o te 21 min i więcej ! oby ! :)

1

Licze na wsytęp Ter Stegena w meczu z PSG :)

0

Lucho podał dobre porównanie hehe :D oby takich pięknych chwil na boisku jak dziś było więcej :)

0

No jeszcze gwiazdki ani Mikołaja nie było ale dziękujemy za miły prezencik :)

0

On jest wielki :) jeszcze dużoo przed nim jak i napewno mnóstwo bramek :)

3

Xavi dziś perfekcyjnie , no ale co sie dziwić Generał to nadal zawodnik z najwyzszej pólki mimo swojego wieku. A współpraca na linii Messi - Neymar coraz bardziej sie sprawdza i to mi sie podoba :)

15

Ale jestem happy że Ivan do nas dołączył za tak dobra kase , jest kapitalny :)

1

Kapitlany mecz i widowisko ! Barca jak za dawnych lat :) Cała druzyna dzis na mega ++ :) najwazniejsze kolejny mecz na zero z tyłu !!! :) Visca El Barca !!!

0

Ronaldo nurkuje

0

Ale mamla szybko ta gume :D

0

Messi jest przez agent !!!! :)

0

Świetnie to na chwile obecną wygląda :) 16 pkt i bramki 16-0 !!!! :)

0

Xavi dzis 10/10 !!!

2

Xavi dzis jak wino , im starszy tym lepszy :) to tak jak Pirlo , Lampard :)

0

Batys 0
5 godzin temu
Zaraz mnie coś trafi .. ile jeszcze na ŚO bedzie grał Mascherano.. to nie jego pozycja . Bartra powinien za niego grać.

Doczekałem sie tej chwili :D szkoda ze nie było tak od poczatku meczu , ale kto wie moze Lucho bedzie tak czesciej :)

0

Jest i Sandro ,:) szkoda ze to nie on od poczatku..

0

I na dodatek Manitaaaaaaaa :)

1

Neymar hat-trick !!!!!!!!!!!! Leo król !!

0

Yeaa Mascherano DP , Bartra śO :)

0

Gol numer 400 stał sie faktem !! Leo !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?