Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Ty co nie rozumiesz znaczenia wyciąg ? tylko z nartami Ci sie kojarzy ?
0
Lucho prosze Cie wyciąg wnioski i przesun Javiera na DP a na ŚO Pique
3
No defensywa dziś nie popisała się , ale występ Mathieu zasługuje na pochwały , wysoki stoper który wszystkie piłki górne wygrywał gdy było zagrozenie. I własnie to Pique powinien byc jego partnerem na obronie , a Mascherano na DP. Alves to nieporozumienie co dzis zagrał , błedów a błedów.
2
Od siebie powiem tyle : Mascherano powinien grac ciągle jako DP a Pique na jego miejscu na ŚO. Ale to już decyzja Lucho , moje marzenia tylko.
0
Rekord piekna sprawa , brawo Generale , oby jeszcze więcej. Ale porażka trochę boli , lecz wierzę ze wyjdzie nam to na dobre !
0
Nie jeden chłopak chciałby miec taka ręke jak Messi. Uwierz.
1
Alves dziś to kompletna tragedia . Nwm dlaczego Lucho nie da szansy Martinowi. Szkoda porazki , ale to moze nas tylko wzmocnic . VeB !
0
ja prd !! co sie dzieje z ta stroną od jakiegos czasu sie nie da skorzystac w czasie meczu !!!!
0
Dziekuje . Dobranoc .
0
psg nas klepie az cos mnie trafia .. ;/
0
Alves tragedia !!!!!!!
0
To tylko 2 bramki.. Messi , Neymar i reszta dacie rade tylko poprawcie gre !
2
Jesli druzyna sie ogarnie to mozemy to wygrac
0
Od bramki Veratiego gramy słabo
0
za dużo pozwalamy PSG , taka prawda
0
A Mascherano niech dalej gra na obronie...
0
zdecydiwanie bład Ter Stegena
0
Barca cisnie , PSG rozny i strzela...
0
kurde i znow to samo... ;/
0
Aleee szkoda....
0
Ale akcja ja prd :)
0
Messi geniusz !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
No to robi sie nie ciekaweie
0
Alves zamiast wybic to idzie z piłka
0
Standardowo : Ciary hymn !
1
Jazdaaa Vamos Barca po 3 pkt ! :)
0
0-1 dla nas taki wynik dziś :)
0
Ja tylko mowie ze Pedro w ataku nie zalicza sie do siły ognia
0
Z tym najmocniejszym atakiem to przesadaa , Messi i Neymar tak ale Pedro ? a co do Mascherano na obronie a Pique ława to mam nadzieje ze to dobra decyzja..
0
Mascherano na obronie no ja cie prd... a Pique ława..