1

A Ty co nie rozumiesz znaczenia wyciąg ? tylko z nartami Ci sie kojarzy ?

0

Lucho prosze Cie wyciąg wnioski i przesun Javiera na DP a na ŚO Pique

3

No defensywa dziś nie popisała się , ale występ Mathieu zasługuje na pochwały , wysoki stoper który wszystkie piłki górne wygrywał gdy było zagrozenie. I własnie to Pique powinien byc jego partnerem na obronie , a Mascherano na DP. Alves to nieporozumienie co dzis zagrał , błedów a błedów.

2

Od siebie powiem tyle : Mascherano powinien grac ciągle jako DP a Pique na jego miejscu na ŚO. Ale to już decyzja Lucho , moje marzenia tylko.

0

Rekord piekna sprawa , brawo Generale , oby jeszcze więcej. Ale porażka trochę boli , lecz wierzę ze wyjdzie nam to na dobre !

0

Nie jeden chłopak chciałby miec taka ręke jak Messi. Uwierz.

1

Alves dziś to kompletna tragedia . Nwm dlaczego Lucho nie da szansy Martinowi. Szkoda porazki , ale to moze nas tylko wzmocnic . VeB !

0

ja prd !! co sie dzieje z ta stroną od jakiegos czasu sie nie da skorzystac w czasie meczu !!!!

0

Dziekuje . Dobranoc .

0

psg nas klepie az cos mnie trafia .. ;/

0

Alves tragedia !!!!!!!

0

To tylko 2 bramki.. Messi , Neymar i reszta dacie rade tylko poprawcie gre !

2

Jesli druzyna sie ogarnie to mozemy to wygrac

0

Od bramki Veratiego gramy słabo

0

za dużo pozwalamy PSG , taka prawda

0

A Mascherano niech dalej gra na obronie...

0

zdecydiwanie bład Ter Stegena

0

Barca cisnie , PSG rozny i strzela...

0

kurde i znow to samo... ;/

0

Aleee szkoda....

0

Ale akcja ja prd :)

0

Messi geniusz !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

No to robi sie nie ciekaweie

0

Alves zamiast wybic to idzie z piłka

0

Standardowo : Ciary hymn !

1

Jazdaaa Vamos Barca po 3 pkt ! :)

0

0-1 dla nas taki wynik dziś :)

0

Ja tylko mowie ze Pedro w ataku nie zalicza sie do siły ognia

0

Z tym najmocniejszym atakiem to przesadaa , Messi i Neymar tak ale Pedro ? a co do Mascherano na obronie a Pique ława to mam nadzieje ze to dobra decyzja..

0

Mascherano na obronie no ja cie prd... a Pique ława..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?