Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Leo jaka łapa :D niezle przypakował przez ten okres co był w Argentynie :)
0
A niech sobie tam siedzi :) oby dzis dostał lekcje futbolu od Messiego i Neymara :P
0
Messi dziś będzie chciał pomścic ten stadion :)
0
Rozwalimy ich :D
0
Oby Leo i Neymar rozpracowali ich :)
0
Też to miałem , dałem ok i znikło
0
Oby udało się podtrzymać passę bez straconej bramki , ale to bedzie naprawde duży sprawdzian przed Barca i łatwo nie bezie . Trzeba grac swoje i zwycięstwo ze straconą bramka biore w ciemno
1
Co jak co ale Ibra daje PSG niesamowita jakość i bez niego nie bedą mieli tak łatwo. Dla nas lepiej.
9
Abi jak ja tęsknie za Tobą ze już nie grasz w Barcelonie.. prawdziwy przykład do walki ! Oby do nas wrócił !
0
Nic sie nie zmienili :P
0
No skład bardzo dobry :) do boju Barca ! :)
0
No po tym meczu zasłuzyli na takie oceny :)
0
Oj trzeba to wykorzystać , wyjsć w pełni skoncentrowanym i wywieżć upragnione 3 pkt ! VeB !
3
Chciałbym jutro widziec taki ostatni zwód przed obrońca PSG i jak Messi strzela gola :)
1
Musimy to wygrac i zdobyć Paryz ! :) VeB !
0
Oby kontynuował swoją dobrą grę a będzie OK :)
0
W kazdym wywiadzie musi być coś o Pepie :D
4
Dokładnie , dobrze Lucho mówi trzeba sie skupic i rozegrac dobry mecz , obysmy wrócili z 3 pkt
0
No też dobre , ale lepsze to ze Szpakowskim:)
3
Link do konferencji Lucho I Mathieu gdyby ktos chciał
0
Wiesz , nawet nie wiem , nie widzialem tego :)
0
Szkoda , z nim byłby ciekawszy.
Dla nich to duże osłabienie a dla nas dobra wiadomośc :)
0
No to widowisko będzie atrakcyjniejsze , obyśmy wyszli z tego z 3 pkt
0
Ale mają ubaw ...
2
Dokladnie te słowa coś pieknego !! :)
1
Co Ty od niego chcesz , przeciez dobrze gra, a jak nie dostaje szans tylko raz na ruski rok to cudów sie nie spodziewaj...
0
No ma rację , są wielkim zespołem , ale jak narazie nie imponują formą i oby tak zostało , choć z drugiej strony chciałbym zobaczyć ich w pełnej formie ( wiem marudze ) ale to by pokazało na ile nas stac przed tak ważnym pierwszym przeciwnikiem.
3
Ciekaw jestem kiedy w końcu Martin dostanie szanse i zacznie grac w " miarę " regularnie..
11
Jak czytam o tym golu z Chelsea to az mnie ciary przechodza , pamiętam komentarz Szapkowskiego do dzis .. :)
0
No zobaczymy jak to dalej z nim będzie