5

Leo jaka łapa :D niezle przypakował przez ten okres co był w Argentynie :)

0

A niech sobie tam siedzi :) oby dzis dostał lekcje futbolu od Messiego i Neymara :P

0

Messi dziś będzie chciał pomścic ten stadion :)

0

Rozwalimy ich :D

0

Oby Leo i Neymar rozpracowali ich :)

0

Też to miałem , dałem ok i znikło

0

Oby udało się podtrzymać passę bez straconej bramki , ale to bedzie naprawde duży sprawdzian przed Barca i łatwo nie bezie . Trzeba grac swoje i zwycięstwo ze straconą bramka biore w ciemno

1

Co jak co ale Ibra daje PSG niesamowita jakość i bez niego nie bedą mieli tak łatwo. Dla nas lepiej.

9

Abi jak ja tęsknie za Tobą ze już nie grasz w Barcelonie.. prawdziwy przykład do walki ! Oby do nas wrócił !

0

Nic sie nie zmienili :P

0

No skład bardzo dobry :) do boju Barca ! :)

0

No po tym meczu zasłuzyli na takie oceny :)

0

Oj trzeba to wykorzystać , wyjsć w pełni skoncentrowanym i wywieżć upragnione 3 pkt ! VeB !

3

Chciałbym jutro widziec taki ostatni zwód przed obrońca PSG i jak Messi strzela gola :)

1

Musimy to wygrac i zdobyć Paryz ! :) VeB !

0

Oby kontynuował swoją dobrą grę a będzie OK :)

0

W kazdym wywiadzie musi być coś o Pepie :D

4

Dokładnie , dobrze Lucho mówi trzeba sie skupic i rozegrac dobry mecz , obysmy wrócili z 3 pkt

0

No też dobre , ale lepsze to ze Szpakowskim:)

3



Link do konferencji Lucho I Mathieu gdyby ktos chciał

0

Wiesz , nawet nie wiem , nie widzialem tego :)

0

Szkoda , z nim byłby ciekawszy.
Dla nich to duże osłabienie a dla nas dobra wiadomośc :)

0

No to widowisko będzie atrakcyjniejsze , obyśmy wyszli z tego z 3 pkt

0

Ale mają ubaw ...

2

Dokladnie te słowa coś pieknego !! :)

1

Co Ty od niego chcesz , przeciez dobrze gra, a jak nie dostaje szans tylko raz na ruski rok to cudów sie nie spodziewaj...

0

No ma rację , są wielkim zespołem , ale jak narazie nie imponują formą i oby tak zostało , choć z drugiej strony chciałbym zobaczyć ich w pełnej formie ( wiem marudze ) ale to by pokazało na ile nas stac przed tak ważnym pierwszym przeciwnikiem.

3

Ciekaw jestem kiedy w końcu Martin dostanie szanse i zacznie grac w " miarę " regularnie..

11

Jak czytam o tym golu z Chelsea to az mnie ciary przechodza , pamiętam komentarz Szapkowskiego do dzis .. :)

0

No zobaczymy jak to dalej z nim będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?