0

@aiven gdyby to nie był Guardiola to pewnie dawno zmienili by trenera ale parę dni wcześniej podpisał nowy kontrakt

0

@sevs Brest w piątek mimo lekkiego dołka w lidze walczyło z Monaco w 10 po czerwonej kartce. 1 dzień odpoczynku więcej może tu być decydujący. Obawiam się tego meczu strasznie

0

@sevs nie ma lepszego ale ma lekki zjazd

4

@sevs najsłabszy obok Casado w meczu z Sociedad, błąd w meczu z Włochami po którym padła bramka, dzisiaj dużo strat, ograniczenie tylko do bronienia, mało akcji ofensywnych no i ta wisienka na torcie więc zjazd formy chyba jest

0

@Ramek Leao nie gra za dużo w defensywie. Gość jest dobry ale chcę tylko atakować i martwią jego humory. Może Hansi coś by z niego zrobił

0

@TroY_PL tacy kibice, którzy wyzywają naszych piłkarzy, każą im wypier....c powinni być dożywotnio banowani

0

@GrubyZGR zawiódł też Gavi. Dużo strat, mało prostopadłych podań. Cubarsi z meczu na mecz coraz gorszy

2

Nie oszukujmy się. Ta drużyna jest w budowie. Nie mamy ławki. Drużyny coraz lepiej nie dają łapać się na spalone. Napompowany balonik względem Casado. Cubarsi to jeszcze nie ten poziom. Atletico się rozkręca. W LM naprawdę trudne mecze. Ciekawy miesiąc się zapowiada

0

@franiu jak Beata Kozidrak w krawężnik

1

Cubarsi to musi jeszcze sporo się nauczyć. Elektryczny zawodnik

1

@d00 Tu się zgadzam z Tobą

0

@d00 Ty się już podpisałeś mówiąc żeby Martin wypierdalal. Tak szanujesz naszych zawodników? Zagrał słabo ale szacunku trochę kolego

0

@korn234 karny dla Celty?

1

@Sebolinho Jemu ewidentnie coś dolega. Nie poznaję Roberta dzisiaj

0

@damcio24 Olmo dzisiaj dramat

0

@aiven Dali popis. Pep chyba na Ten Haga się zapatrzył

0

Kolejny cyrk z varem w meczu Las Palmas- Mallorca. To jest skandal normalnie. Czegoś takiego jeszcze nie było. Po zwycięstwo chociaż będzie ciężko

0

@ViscaelBarca2007 Pożegnać mógł się kilka lat temu jak przystało na Legende a nie wracać po kilku latach na ostatni taniec

0

@ViscaelBarca2007 Leo jest zawsze poszkodowany. Wszystkie jego złote piłki też były przyznane sprawiedliwie. W USA gra za większe pieniądze niż u nas tak więc nie jest pazerny. Bożyszcze tej strony jednak ciągle ma swoich fanatyków. Powiedz krytyczne słowo i zaraz wysyp komentarzy. A jak Ty wierzysz w slowa tego populisty, który miał po podpisaniu umowy z Nike wrócić do zasady 1:1 a ciągle brakuje funduszy żeby zarejestrować graczy to gratuluję. Zmieni się prezydent i poznamy kreatywną księgowość Pana Laporty

0

@BIGCULES Ty kolego już kiedyś błysnąłeś jak szydziles z trenerów, którzy mogliby zastąpić Xaviego a mieli karierę w Realu Madryt. Zero prześcieradeł u nas w klubie a zapomniałeś że grał tam Luis Enrique, który był naszym trenerem tak więc daruj sobie te smoki

1

@BIGCULES a nie wypiął? Nawet jak chciał odejść to mógł się godnie pożegnać z klubem jak Iniesta czy Pique. Skończył mu się kontrakt z Barca a za 2 dni juz podpisany z PSG. Kombinował jak tylko mógł żeby wydoić jak najwięcej. Decyzję podjął na Ibizie po spotkaniu z Neymarem, Paradesem czy Verattim. Mógł zrobić wszystko, nawet poczekać te 2 tygodnie. Na brak ofert nie narzekał. Mógł wyjść do mediów i opowiedzieć wszystko. Gość ma się pożegnać z klubem po kilku latach nieobecności. Takie cyrki tylko w Barcelonie. Piłkarz wszechczasów ale to jak uciekł z tonącego okrętu kibice będą pamiętać zawsze

0

@LOPEZ16 Katastrofalnie to zagrał Fati a nie Olmo

0

@robertocarlos76 podobno jakiś problem z mięśniem i do końca nie może wyprostować nogi. Takie info znalazłem. To byłby dramat. Żal mi chłopaka

22

@FCBparasiempre Lamine Yamal to dwuczlonowe imię. Identycznie postępuje Luis Enrique. Nazwisko Yamal to Nasraqui Ebana. Swoją drogą jego ojciec to szemrany typek

1

Ale mi humor poprawiłeś tym wpisem. Mistrzostwo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Linghunter88 Sugerując się Twoim komentarzem i Twoją znajomością ligi niemieckiej i piłkarzy tam grających śmiem stwierdzić ze większego idioty od Ciebie na tej stronie nie ma

0

@Linghunter88 Kolejny znawca piłkarskiego rzemiosła

1

@kokos_xd Zdrówka

0

@BIGCULES Jak tam Bayer wczoraj????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?