Bastek1987
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aiven gdyby to nie był Guardiola to pewnie dawno zmienili by trenera ale parę dni wcześniej podpisał nowy kontrakt
0
@sevs Brest w piątek mimo lekkiego dołka w lidze walczyło z Monaco w 10 po czerwonej kartce. 1 dzień odpoczynku więcej może tu być decydujący. Obawiam się tego meczu strasznie
0
@sevs nie ma lepszego ale ma lekki zjazd
4
@sevs najsłabszy obok Casado w meczu z Sociedad, błąd w meczu z Włochami po którym padła bramka, dzisiaj dużo strat, ograniczenie tylko do bronienia, mało akcji ofensywnych no i ta wisienka na torcie więc zjazd formy chyba jest
0
@Ramek Leao nie gra za dużo w defensywie. Gość jest dobry ale chcę tylko atakować i martwią jego humory. Może Hansi coś by z niego zrobił
0
@TroY_PL tacy kibice, którzy wyzywają naszych piłkarzy, każą im wypier....c powinni być dożywotnio banowani
0
@GrubyZGR zawiódł też Gavi. Dużo strat, mało prostopadłych podań. Cubarsi z meczu na mecz coraz gorszy
2
Nie oszukujmy się. Ta drużyna jest w budowie. Nie mamy ławki. Drużyny coraz lepiej nie dają łapać się na spalone. Napompowany balonik względem Casado. Cubarsi to jeszcze nie ten poziom. Atletico się rozkręca. W LM naprawdę trudne mecze. Ciekawy miesiąc się zapowiada
0
@franiu jak Beata Kozidrak w krawężnik
1
Cubarsi to musi jeszcze sporo się nauczyć. Elektryczny zawodnik
1
@d00 Tu się zgadzam z Tobą
0
@d00 Ty się już podpisałeś mówiąc żeby Martin wypierdalal. Tak szanujesz naszych zawodników? Zagrał słabo ale szacunku trochę kolego
0
@korn234 karny dla Celty?
1
@Sebolinho Jemu ewidentnie coś dolega. Nie poznaję Roberta dzisiaj
0
@damcio24 Olmo dzisiaj dramat
0
@aiven Dali popis. Pep chyba na Ten Haga się zapatrzył
0
Kolejny cyrk z varem w meczu Las Palmas- Mallorca. To jest skandal normalnie. Czegoś takiego jeszcze nie było. Po zwycięstwo chociaż będzie ciężko
0
@ViscaelBarca2007 Pożegnać mógł się kilka lat temu jak przystało na Legende a nie wracać po kilku latach na ostatni taniec
0
@ViscaelBarca2007 Leo jest zawsze poszkodowany. Wszystkie jego złote piłki też były przyznane sprawiedliwie. W USA gra za większe pieniądze niż u nas tak więc nie jest pazerny. Bożyszcze tej strony jednak ciągle ma swoich fanatyków. Powiedz krytyczne słowo i zaraz wysyp komentarzy. A jak Ty wierzysz w slowa tego populisty, który miał po podpisaniu umowy z Nike wrócić do zasady 1:1 a ciągle brakuje funduszy żeby zarejestrować graczy to gratuluję. Zmieni się prezydent i poznamy kreatywną księgowość Pana Laporty
0
@BIGCULES Ty kolego już kiedyś błysnąłeś jak szydziles z trenerów, którzy mogliby zastąpić Xaviego a mieli karierę w Realu Madryt. Zero prześcieradeł u nas w klubie a zapomniałeś że grał tam Luis Enrique, który był naszym trenerem tak więc daruj sobie te smoki
1
@BIGCULES a nie wypiął? Nawet jak chciał odejść to mógł się godnie pożegnać z klubem jak Iniesta czy Pique. Skończył mu się kontrakt z Barca a za 2 dni juz podpisany z PSG. Kombinował jak tylko mógł żeby wydoić jak najwięcej. Decyzję podjął na Ibizie po spotkaniu z Neymarem, Paradesem czy Verattim. Mógł zrobić wszystko, nawet poczekać te 2 tygodnie. Na brak ofert nie narzekał. Mógł wyjść do mediów i opowiedzieć wszystko. Gość ma się pożegnać z klubem po kilku latach nieobecności. Takie cyrki tylko w Barcelonie. Piłkarz wszechczasów ale to jak uciekł z tonącego okrętu kibice będą pamiętać zawsze
0
@LOPEZ16 Katastrofalnie to zagrał Fati a nie Olmo
0
@robertocarlos76 podobno jakiś problem z mięśniem i do końca nie może wyprostować nogi. Takie info znalazłem. To byłby dramat. Żal mi chłopaka
22
@FCBparasiempre Lamine Yamal to dwuczlonowe imię. Identycznie postępuje Luis Enrique. Nazwisko Yamal to Nasraqui Ebana. Swoją drogą jego ojciec to szemrany typek
1
Ale mi humor poprawiłeś tym wpisem. Mistrzostwo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Linghunter88 Sugerując się Twoim komentarzem i Twoją znajomością ligi niemieckiej i piłkarzy tam grających śmiem stwierdzić ze większego idioty od Ciebie na tej stronie nie ma
0
@Linghunter88 Kolejny znawca piłkarskiego rzemiosła
1
@kokos_xd Zdrówka
0
@BIGCULES Jak tam Bayer wczoraj????