0

@Chudini123 Cześć Chudini123. Jestem nowym użytkownikiem. Konto założone po meczu z Getafe. Coś we mnie pękło hihihi. Kudus fajna opcja ale podobno WH jest już z nim po słowie bo Paqueta w City ma wylądować. Dziwi mnie czemu nikt nie zwraca uwagi na Veigę z Celty. Tam klauzula wykupu opiewa podobno na 30 milionów a gość udowodnił w meczu z nami że jest fantastycznym graczem

2

Witam wszystkich sympatyków Blaugrany. Jestem tu nowy ale na stronie pojawiam się od długich lat. Pozdrawiam wszystkich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?