Bastek1987
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BORO_12 Wybacz nieporozumienie. Onana byłby świetnym transferem. Szkoda że dzisiejszy mecz z City zaczyna na ławce
0
Jakoś umkneło wszystkim ostatnie info o tym ze bliski przyjaciel Laporty, którego stawiał tak na piedestale miał w swoich szeregach rosyjskiego szpiega. Doradca premiera Katalonii utrzymywał kontakty z rosyjską agentką. Separatyści katalońscy, którzy są najbardziej fanatyczną grupą kibiców Barcelony byli finansowani przez Kreml. Nie zerwanie przez Barcelone kontraktu z rosyjskim bukmacherem i tłumaczenie się karami było wtedy żałosne. Nagrywanie pozdrowień i wsparcie dla rosyjskich kibiców było największą głupotą ale teraz wiemy już dlaczego. Pieniądz musi się zgadzać. Śledztwo jest rozwojowe i żeby nie okazało się tak że w naszym klubie są zakrwawione pieniądze Putina. Motto naszego klubu powinno brzmieć,, Więcej niż smród" Trupów wypadać będzie więcej
1
@BORO_12 Ndidi z Leicester City???
0
@BORO_12 On ma 27 lat no i wzrostu trochę mniej bo 183 cm ale ciekawa opcja. Federico Redondo Solari z Argentinos Jrs tez ciekawa kandydatura. Może Rabiot. Albo spróbować Gaviego na tej pozycji
0
@BIGCULES Jaka jest ta różnica??? Uświadom mnie. Już z wieśniackiej ligi przyszedl Bellingham i każdy widzi co wyczynia. Obecny mistrz tej wieśniackiej ligi niszczy obecna Barcelone. A wodę to może podawac Xavi kozom w Katarze
0
@BIGCULES Popisałeś się mówiąc o miernotach prześcieradeł nie pamiętając że Luis Enrique grał tam przez 5 lat a póżniej trenował nasz zespół. Trochę też kurewskie zachowanie przechodząc z Realu bezpośrednio do Barcy. No ale wiadomo jak to jest. Figo zły ale Luis już super. To Bask, którego ojciec grał w Sociedad a pożniej w Barcelonie a nie żaden Madrytczyk. Bernd Schuster grał u Nas a póżniej trenował Real i nikomu to nie przeszkadzało. Zejdź na ziemie kolego bo skoro z nienawiści do Realu nie doceniasz kunsztu trenerskiego Alonso to nie mamy o czym gadać
1
@Pawlak1992 hahahaha
2
@BIGCULES Miernotą to jest Xavi, który dostał ta posade po znajomości a nie Xabi Alonso który stopniowo buduje swoją markę. Gość walczy o tytuł mistrzowski w Niemczech z drużyną w której gdzie nie ma światowych gwiazd. Bez dużych nakładów finansowych czyni cuda z drużyną Bayeru. Czy Luisa Enrique tez można nazwać miernotą prześcieradeł?? Przecież spędził tam 5 lat
0
@th@les Czesław Michniewicz
2
Deco to on chyba w nos przyjmuje dziennie opowiadając takie głupoty i robiąc z siebie błazna. Amator jakich mało na tym stanowisku. Jak w tym klubie ma byc dobrze jak takie inteletualne tuzy jak on czy Bojan mają coś do powiedzenia??
0
@Szklaner Lepiej z Bravo Sport niz z Brawo Girls tak jak było w Twoim przypadku
0
@19Macio93 No to szybciutko. Na co jeszcze czekasz
0
@stone80 że co???
3
To jego 5 sezon. Nie pokazał praktycznie nic przez ten okres. Kupiony po jednym, świetnym sezonie w Ajaxie. Szczególnie w Lidze Mistrzów. Z tej ekipy Ajaxu żaden piłkarz nie zrobił oszałamiającej kariery. Ziyech, Van de Beek, De Ligt dzisiaj to tylko średni gracze. Identycznie z FDJ. On nie powinien wogole tu trafic ale wiadomo jak to w Barcelonie. Medialny booom zrobił swoje, gość z DNA i mamy to co mamy. Araujo też myślami jest gdzie indziej. Do tego te kontuzje. Barcelona sprzedaż zawodników powinna zacząć właśnie od nich
0
@ViscaelBarca2007 Zgadzam się z Tobą. Powinien dostać szanse przy nowym trenerze. Może ktoś inny wyciągnie z niego potencjał który ma
0
@krol211 Nico w grudniu przedłużył kontrakt do 2027. Trzeba było o nim myśleć przed sezonem gdy miał rok kontraktu a nie sprowadzac Felixa. Teraz jego wartość to pewnie wiecej niż dostalibyśmy za Rafę. Nico gra na lewym skrzydle a nie na prawym
2
@Serducho Jakbyś był ciągle pod wpływem kokainy to też zapewne byłbyś pracowity
1
@patrickk103 Jeśli mówisz o naszym klubie to masz 100 % racji. W żadnym klubie nie ma takich cyrków jak u Nas. W żadnym klubie nie ma takich przecieków z szatni jak u nas. Jakoś nie słyszy się żeby inne kluby zabierały pieniądze sekcjom młodzieżowym na rzecz pierwszej drużyny. Rzadko się słyszy żeby inne kluby zwalniały pracowników z 20 letnim stażem na rzecz takich intelektualnych tuzów za Bojan czy Deco
0
@VamosB W 2010 roku powinien wygrać pilkarz, który godnie pożegnał się z naszym ukochanym klubem, który miał jaja pokazać łzy całemu światu na swojej ukochanej murawie gdzie obserwowało go prawie 100 tys ludzi i miliony przed telewizorami, który nie uciekł z tonącego okrętu jak zrobił to Messi a tym piłkarzem był Andres Iniesta. Wesley Sneijder osiągnął znacznie więcej z Interem i dotarł do finału mundialu a nawet nie był w 3 więc sama kandydatura Bożyszcza tej strony już była mocno naciągana a co dopiero wygrana . A co do nagrody z tego roku to lepiej przemilczeć
0
@barcelonaLM od odejścia Neymara z ligi brazylijskiej tylko jedna osoba zaznała takiego medialnego booomu wokół swojej osoby. 10 lat trzeba było czekać na taką postać a jest nią Endrick. Teraz gra mniej ale to jest ta brazylijska perła, która wszystkie brazylijskie media uwielbiaja i życzą jak najlepiej
0
@mycha005 Może są jakieś problemy biurokratyczne bo jakiś czas temu było o tym info, że musi wrócić do Senegalu i to załatwić
1
@xxxxx Fajnie że poruszyłeś ten temat. Wiele osób broniło Alvesa więc Greenwood nie powinien stanowić problemu. Lazio jakoś to nie przeszkadza ten problem a przed wybuchem tej afery był fantastycznym graczem. Są razem, mają dziecko. Popełnił błąd ale nie kręci się po spacerniaku jak jedna z naszych legend
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bastek1987 Chyba, że mówimy o 17 letnie perełce z ligi szwajcarskiej to zwracam honor
0
@marcinx0 Post jest złożony pod artykułem o senegalskim stoperze z Los Angeles FC gdzie inni Użytkownicy pytają czy to talent czy kolejny wałek albo czy Laporta ma rodzinę w Senegalu no i odpowiedź @JarekS ,,Może jakiś talent, a może chcą mieć pewność że piłkarsko ktoś będzie na niższym poziomie od Felixa, wśród piłarzy którzy przychodzą tego lata :):):)
0
@JarekS To Twoja wypowiedź z dnia wczorajszego z godziny 9 rano ,,Może jakiś talent, a może chcą mieć pewność że piłkarsko ktoś będzie na niższym poziomie od Felixa, wśród piłarzy którzy przychodzą tego lata :):):)
Żartuję - powodzenia życzę jeśli przyjdzie, ale słabo to widzę" A dzisiaj już zmiana narracji i jeden z największych talentów w MLS. Chyba tylko Villarreal był na poważnie nim zainteresowany. Na stronę Realu ani Bayernu nie wchodzę więc jeśli mógłbyś podesłać jakiś link o zainteresowaniu innych klubów tą senegalską perłą, której wykup miał oscylować w granicach 2 mln euro a teraz wzrosło do prawie 6,5 mln euro plus zmienne to będzie spoko
0
@Bartinho1899 I ja też :-) :-) :-) :-) :-)
0
@Bajson Super opcja wykupu. Sprzedany za 8,5 miliona a Barca może go wykupić do 2025 za 30 milionów. Po 2025 będzie to 60 milionów. Barcelona liczy na to że Porto zrobi z niego klasowego pomocnika i sprzeda go za duże pieniądze bo ma zagwarantowane 40% od następnej sprzedaży. Fulham sprzeda do Bayernu 28 latka, defensywnego pomocnika Joao Palhinhe po jednym pełnym sezonie za 65 milionów, gdzie wcześniej grywał tylko w Portugalii. Takich to mamy rekinów biznesu w naszym klubie. Dramat
1
@45M4R Najlepszego
1
@Arczi87 Wyraźnie zaznaczyłem ze po wypożyczeniu może go wykupić za podana kwotę plus zmienne. Nas nie stać było na żeby zarejestrować drugiego bramkarza, cięcia w każdych sekcjach więc z pieniążkami u nas krucho. Na początku była mowa o 2 mln. Teraz prawie 7 mln.