0

@Hadim nie brnij w to dalej. Przeczytaj aktualizację i przestań dyskutować bo widzę że nienawiść do Realu przysłania Tobie wszystko co dzieje się u Nas w klubie. Nie błysnąłeś hahahaha

0

@RoberDzik nie jestem żadnym Twoim kolegą

1

Wrzucacie informacje która byla podana godzinę temu, nakręcacie ludzi żeby to komentowali, że to niby wina Realu i macek Pereza i po czasie robicie aktualizacje że chodzi o inną sprawę o której wspomniałem wcześniej. Dno i ściek

2

Ale ściek sączący jad robi się z tej strony. Informujcie rzetelnie a nie kręcicie spirale nienawiści. Chodzi o inna sprawe a konkretnie o działalność która prowadzi ten Pan a nie o ostatni mecz który sędziował. Gość stworzył spółkę zajmująca się doradztwem i zarządzaniem pozasportowym. Doradza takim instytucjom jak LaLiga, UEFA a także największym europejskim klubom np Manchester City. Komitet Kontrolny RFEF bada sprawę czy nie ma konfliktu interesów i na czym polegało te doradztwo. Sprawa została dopiero wszczęta. Może otrzymać wysoką grzywnę i 5 lat zawieszenia w wykonywaniu pracy sędziego. Kolejna kwestia to czemu dopiero teraz to wychodzi no i gdzie był Komitet Kontrolny przez ten cały czas

5

@Jacob94 pięknie napisane. Na tym stronie więcej komentarzy było pod artykułem o masturbujacym się księdzu, który popełnił później samobójstwo. Byle wysrywy wrzucane ze strony Realu są komentowane w niesamowitej ilości, sączenie jadu i nagonka zarówno z jednej jak i drugiej strony trwa w najlepsze a pojawia się artykuł pokazujący szemrane interesy tego oszusta, który rządzi prawie 4 lata i ciągłe wybielanie że to wszystko wina Bartomeu. A później każdy się dziwi że ciągle mówią o Barcelonie ale nie w kontekście piłkarskim tylko jakiejś zorganizowanej grypy przestępczej. Ściek a nie forum kibiców Barcelony rozmawiających o piłce. Aby zawodnicy sprawili nam dzisiaj radość bo w tym całym cyrku to tylko ich szkoda

0

@Hadim nie interesuję mnie Real Madryt. Wszedłem tam pierwszy raz żeby sprawdzić czy to faktycznie taki ściek jak większość tutaj piszę. Większość komentarzy która tam była nam przychylna. Nie mający pojęcia gówniarze są moment sprowadzeni do parteru przez starszych użytkowników. Jeżeli gościa z nickiem mającym datę urodzenia wskazująca na 38lat nazywasz nowym w Internecie to dalsza rozmowa nie ma sensu. Kibicuje Barcelonie od czasów porażek z Dynamo Kijów czy upokorzeń przez Tore Andre Flo czyli od bardzo dawna. Konto zalozylem w 2023 ale na tą stronę wchodzę od wielu lat. Dno to jest ta La Rambla. Ze strony o naszym ukochanym klubie zrobił się taki Pudelek na którym większość użytkowników poświęca czas na jakieś głupkowate rzeczy zamiast komentować rzeczy otaczające nasz klub

9

@Barcatroll przejrzałem to i to był jeden komentarz i został upominany przez innych użytkowników niech nie gada głupot. Jacyś gówniarze piszą takie wysrywy ale obiektywni kibice chwalą Barcelonę za przygotowanie, wolę walki do końca. Śmieją się z Carlo i jego zagrywek, boją się City. Większość starszych użytkowników mówi żeby przestać mówić o jakiejś skorumpowanej lidze i patrzeć co dzieje się u nich. Kolejny co sieje ferment. Zajmij się tym co dzieje się u nas a nie poświęcasz czas żeby podburzać innych użytkowników do nagonki. Wylewają tam tylko żale jacyś gówniarze, którzy pewnie nigdy nie kopali w piłkę ale moment sa sprowadzeni do parteru przez osoby obiektywie oceniające piłkę. Ty zwróć uwagę na ten ściek zwany La Rambla bo to nie do pomyślenia żeby na stronie naszego ukochanego klubu był prowadzony serwis plotkarski typu Pudelek. Visca el Barca i dobrej nocy

3

@Hadim jaki skowyt? Czemu kłamiesz? Wszedłem na tą dziwną stronę i większość kibiców chwali Barcelonę za przygotowanie fizyczne, wolę walki i ciągła chęć zdobywania bramek. Przyznają fakt czerwonej kartki, śmieją się z sytuacji po niby faulu Kounde, przytacza sytuację w której Sevilla strzeliła bramkę powołując się na Archivo. Ciśnie Carlo, obawia się City. Nie siej fermentu. Patrz na to co dzieje się u nas, delektuj się grą naszego ukochanego klubu a nie zawracasz sobie głowę jakimś ściekiem i prowokujesz innych użytkowników do jakiejś nagonki. Visca el Barca

0

@bulo dokładnie tak

1

Matko Bosko. Ten gość nie potrafi wogole bronić a liczb w ataku też nie robi. Dobrze że w artykule zaznaczono że to wymysł Deco. Po co sciągnąć szrot z ligi francuskiej żeby zablokować rozwój Forta? Oby to były dziennikarskie brednie

0

@Ronad10 hihihi. Skończ już z tymi wypocinami chłopaku. Byłem, budowałem, zwiedzam Europę i tyle. Zacząłeś ten spór pytając czy wszyscy w domu zdrowi więc taka była moja reakcja. Mogłeś odnieść się do komentarza, można było podyskutować ale wolales cwaniakowac. Siedz dalej w swojej dziupli i pisz głupkowate komentarze bo ja w przeciwieństwie do Ciebie zaznaczyłem problem Yamala z którym zgadza się wiele osób na tym portalu. To nie jest tzw pewność siebie tylko gwiazdorzenie. Identycznie zaczynał jego idol Neymar. Skoro nie dostrzegasz jego gwiazdorzenia i nie potrafisz tego przyznać to zaklamujesz rzeczywistość. Pewność siebie i pokorę to ma Gavi czy Pedri a nie ten nastolatek nie mający wzorców no bo jakim wzorcem może być 32 letni ojciec, który porzucił kobietę z dzieckiem na 3 lata. Szanuję każdego użytkownika, który szanuję i mnie. Jest akcja to jest i reakcja.Szanuję też inne kluby i nie nazywam ich śmietankowymi rycerzykami tak jak Ty masz w zwyczaju. Tak więc żegnam

0

@MatiSh ustawiony do końca życia to może być piłkarz, który nie ma problemów z alkoholem, imprezowaniem czy hazardem a nie Neymar, który wszystko trwoni. Zaraz pojawią się inne używki, może jakiś gwalcik jak u Alvesa bo Ney gościnny w kroku to jest i wszyscy to wiemy i tylko czekać jak podzieli los innego świetnego gracza jak Adriano

0

@Ronad10 w 2022 roku budowałem nowy budynek siedziby Ferrari w Hamburgu na przeciwko siedziby Der Spiegel tak więc kleisz fadrome i lecisz pracować na jakąś taśmę dorabiać swojego pana. Prowadzenie firmy idzie mi świetnie dziecko drogie. Być może byłeś skrzywdzony przez rodziców skoro tak Ciebie zabolała ta riposta. Wyraziłem swoją opinię i zamiast wejść w polemikę na temat komentarza wolales cwaniakowac i zabłyszczeć swoim dziecinnym komentarzem. A lubisz to chyba Ty błyszczeć na tym forum zaczepiając innych. Każdy kto złożył komentarz pod tym postem mówi że to duże pieniądze jak na nastolatka. Tak więc wdawaj się w dyskusję z innymi bo nie chcę mi się odpisywać paparuchu. Żegnam ozięble

0

@Ronad10 akurat znam się na zarządzaniu firmą bo prowadzę swoją działalność tak więc nie trafiłeś. Ależ to męskie te Twoje xd dzieciaczki. Start w wyborach zostawiam Twoim idolom takim jak Stanowski, Nawrocki czy Braun

1

@Ronad10 a to musisz z rodzicami porozmawiać Drogi Użytkowniku bo mnie nie interesuję co się dzieje u Ciebie w domu

3

Pisałem wczoraj że z tym dzieciakiem będzie problem. Już w trakcie ligowego meczu z Realem po strzelonej bramce zaczął prowokować kibiców ale nasz crack Raphinia zobaczył co się święci i go ustawił do pionu. Brak pokory, coraz częstsze granie pod siebie a teraz jeszcze takie pieniądze. Aż strach pomyśleć ile będzie sobie życzył po sukcesach drużynowych czy indywidualnych. Uzdrawiania finansów klubu ciąg dalszy. Dramat

0

@Nightraider Bożyszcze tej strony, guru ekonomii i polityki zapewne teraz usuwający skutki powodzi pod Rennes, mitoman @JarekS po wnikliwych analizach i kontaktach na najwyższych szczeblach opowiadał że wypowiedzenie kontraktu przez Laporte to nic trudnego. Już Dest czy Umtiti mieli mieć rozwiązane kontrakty bo to takie proste więc może warto spróbować pójść tą drogą :-)

3

Z tym dzieciakiem będzie problem. Sodowczka powoli uderza do glowy. 32 letni ojciec, fan Realu raczej nie nauczy go pokory no bo skoro na ponad 3 lata zostawił kobietę z dzieckiem to obce mu są jakieś szlachetne wzorce. Chłop dźgnięty nożem przez szemrane towarzystwo ciągle coś kombinuje z dziwnymi ludźmi. Nadzieja we Flicku że go utemperuje bo pazerny agent Mendes raczej tego nie zrobi. Dzieciak jest magiczny i miejmy nadzieję że będzie nas uszczęśliwiał przez długi czas

5

Ciekawe ilu sympatyków w trakcie spotkania będzie wrzucać te swoje wypociny zamiast skupić się na grze i delektować spotkaniem? To jest niesamowite dzielić się eksperckimi tezami podczas trwania spotkania. Po zwycięstwo sympatycy!!! Visca el Barca

0

@paquito88 Matko Bosko

1

@JarekS może jakiś komentarz do fatalnej sytuacji po intensywnych opadach deszczu w okolicach Rennes. Jak to wygląda z bliska?

2

@TowarEK przeczytałem właśnie sobie genezę tego konfliktu i jestem w szoku że taki ktoś jak ten celebryta dalej udziela się na tej stronie. Na La Ramble nie wchodzę bo dla mnie to ściek i dziwię się że na piłkarskim forum naszego ukochanego klubu pojawia się jakaś propaganda polityczna albo jakies inne tematy. Sprawdziłem też stronę Rennes i taktycznie nie ma tam żadnego Polaka. To taki bajkopisarz jak ten jego klasyk Zalecki. Wstyd że administracja tej strony nie reaguję. Żałosne

0

@wodnik_szu chodzi mi o sam fakt że Fati to najsłabsze ogniwo tej drużyny i nie był w stanie wskoczyć na jego miejsce. Na skrzydle ustawiani byli też inni pomocnicy schodzący do środka a więcej zadań ofensywnych dostawał Balde

3

@TowarEK mam znajomego w niewielkiej miejscowości pod Rennes i nigdy nie słyszał o jakimś Polaku w sztabie medycznym czy w sieci skautingu. Trzeba napisać do Marcina Grzywacza z Eleven albo Kamila Grosickiego żeby sprawdzić te info hihi. Z ciekawości wpisałem sobie cytat klasyka, którym raczył nas uraczyć wszechwiedzący Jarek i powiem szczerze że to wstyd cytować słowa jebanego bandziora, internetowej prostytutki rzucającej na lewo i prawo pomówienia nie poparte żadnymi faktami. Zapewne też pochodzi z zamkniętego kręgu sztywnych chłopaków czy też gitow dla których zasady są najważniejsze. Te praźródło wiedzy o futbolowym świecie jest obserwowane przez 160 osób, które traktuję go jak jakaś delficką wyrocznię a on nie obserwuje nikogo bo nikt nie jest godzien zbliżyć się poziomem intelektualnym i kunsztem piłkarskiego rzemiosła do niego. Mateusz Święcicki wypowiadał się ostatnio że każda osoba może posiąść olbrzymią wiedzę o piłce ze stron na której gromadzone są boxy z informacjami dotyczącymi danej drużyny. Przed każdym meczem te dane są aktualizowane. Wystarczy to ubrać w chwytliwe słowa i mamy ekspertów piłkarskich jak nasz intelektualny tuz znający się na polityce, ekonomii czy życiu rozrodczym pandy wielkiej. Dziwi mnie że ludzie tak łykają te bajki i dalej obserwują kogoś kto sieje rosyjską propagandę na tym forum

2

Co niektórzy znawcy piłkarskiego rzemiosła tak chwalili ten talent a gość nie jest w stanie wskoczyć do 25 osobowej kadry za takiego cracka jak Ansu Fati. To nie jest twór naszej akademii tylko Girony. Mental raczej nie na topowe kluby więc sprzedawać póki się nie rozmyślił

1

@Radko1976 Fermin od meczu z Sociedad miał 6 100% i nie strzelił bramki. Rafa kilka setek, Yamal, Balde. Ciekawe czy byłbyś taki krytyczny gdyby Robert strzelał bramki z karnych które ewidentnie nam się należy. Kolejny krytyk i fan Czarka Kucharskiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DiRozmiare zgodnie z przepisami zawodnik powinien być opatrywany poza boiskiem. I nic nie zajebał tylko odniósł na miejsce w którym powinna być wykonana ta czynność

3

Jestem ciekaw 2 bramki i czy tam nie było spalonego bo powtórki nie ma od 10 minut

0

Śmiać mi się chce z tych wszystkich pseudo znawców, praźródel wiedzy którzy tak bronili Urusa i nie wierzyli w jego odejście. Przed meczem z Realem niektórzy chcieli żeby odchodził a po meczu płacz i lament żeby został. Nie zostawi Barcelony na lodzie, prawdziwy kapitan, charakterny piłkarz. No to macie swojego kapitana. No dopóki @JarekS nie potwierdzi tego info że to prawdziwe nagranie w nic nie uwierzę :-) Sprzedać i zapomnieć że grał u Nas ktoś taki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?