3

@Nightraider nie wiem czy pamiętasz jak socios pragnęli wygnania Dembele. Gdy się okazało że możemy nie znaleźć kogoś na jego miejsce a także jak gruchnęła wiadomość o jego śmiesznej klauzuli to czekali na niego na lotnisku i prosili o pozostanie. To idioci. Tlumoki. Jedno z najbardziej tępych społeczeństw w Europie. Lenie, którzy nie potrafią zamienić kilku słów w obcym języku. Koleżanka mieszka 30 lat w Barcelonie i mówi ze jest coraz gorzej z tym społeczeństwem. Piknikowce, sezonowcy nie doceniający skarbu który mają w postaci FC BARCELONY. Jak widzę chęć startu i ubieganie się o kandydaturę prezydenta naszego redaktora naczelnego, który niczym Krzysiu Stanowski rozwali te towarzystwo wzajemnej adoracji to zastanawiam się czy ten klub upadł tak nisko. Jeden wielki dramat

9

@tbas dobrze że Hansi pudruje jeszcze tego trupa. Jako kibic od 1994 i obiektywny obserwator piłki nożnej za te wszystkie machlojki poprzednika i tego cudotwórcy Barcelona powinna być zdegradowana do niższych lig. Nie do pomyślenia takie praktyki we Włoszech, Francji czy Niemczech a tu jeszcze nazwiska jak Alvarez czy Halland. Tymek Puchacz to max co może z tego być w następnym sezonie. Jesteśmy pośmiewiskiem i to jest przykre

9

W marcu 2026 roku minie 5 lat od wybrania tego Pana na prezydenta naszego ukochanego klubu. On i następna kadencję by rządził i nie upora się z tym bo gość jest zwykłym kretaczem. Do sejmu go!!! Partia nie ma znaczenia bo wszyscy po jednych pieniądzach. Ciekawie może być jak dowiemy się więcej o kontrakcie z firma Limak, która jest pralnią pieniędzy Erdogana. Ważne że w klubie i na La Pudelku panuje optymizm. Więcej niż cyrk

11

Na rynku jest ale Hochland Kanapkowy co najwyżej dla nas. Odstaw chłopie te używki

0

@ikar34 ta firma Limak to pralnia pieniędzy Erdogana. Po latach dowiemy się jakim sposobem firma słynąca z budowy dróg i produkcji cementu dostała ten kontrakt. Czy w tym klubie kiedyś będzie normalnie to śmiem wątpić

2

No wszystko jest w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku, jest git i niech to się trzyma, dobry przekaz leci

0

Ty człowieku znajdź 5 mln euro w razie nie wykupienia Rashforda a nie snujesz plany na transfery

0

@4Fabregas4 tu się z Tobą zgodzę że potrzebny jest ktoś z głową do interesów, prawdomówny a nie krętacz i bajkopisarz typu Laporta. Może Michał Gajdek ze świeżym spojrzeniem na te sprawy, który jak Krzysiu Stanowski wjedzie na białym koniu i utrze nosa głównym kandydatom?

0

Komentarz usunięty

4

Chyba większą kontrowersja jest to że wybrał Raphinie a nie Salaha, który w ścisłym topie jest od laaadnych paru lat a naszemu walczakowi wyszedł jak na razie 1 magiczny sezon. Jaki trener takie decyzję

2

@regatta52 gdyby Grzegorz Lato czy Zdzisiu Kręcina byli socios to ich kandydatury są znacznie lepsze. A tak na serio. To że ktoś jest redaktorem naczelnym tego serwisu, mieszka w Barcelonie, tłumaczy tylko hiszpańskie gazety nie dając nic od siebie w postaci wywiadów z zawodnikami czy innych zakulisowych newsów i jest socios nie znaczy że będzie dobrym prezydentem klubu. Po prowadzeniu tego serwisu, który czyta się coraz gorzej, gdzie wprowadza się cenzurę, pozwala na propagowanie nienawiści czy polityczne przepychanki a także umieszczanie wątków nie związanych z Barcelona śmiem twierdzić że Bartomeu to topka. Zejdźmy na ziemię

0

@Ryoumen a nie redaktor Gajdek, który niczym Krzysiu Stanowski zburzy ten cały układ wzajemnej adoracji?

8

Na pewno moczymorde Kulesze można porównać do krasnoluda Gimliego, który za kołnierz nie wylewał

0

Podniecacie się tym holenderskim blondynem, który jest tutaj 7 sezon a grać zaczął dobrze od połowy tamtego sezonu do meczu z PSG bo wiadomo było że Barca przedłuży z nim kontrakt. W Realu taki przeciętniak byłby wygnany już dawno. Zagrał kilka dobrych spotkań za karencji Flicka i już TOP. 10 spotkań w tym sezonie a gość zmęczony jakby na taśmie po 12 godzin robił przerzucając kilkanaście ton

1

Gracz marzenie przy założeniu że pozbędziemy się Urugwajczyka no bo po co nam kolejny prawonożny stoper. Nam potrzeba kogoś kto będzie grał bliżej lewej strony. Bastoni, Gvardiol, Lukeba czy Levi Colwill raczej nie do wyciągnięcia. Jedynie Marcos Senesi przy naszej sytuacji finansowej

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

1

2 armaty na skrzydłach, Dro w środku i Megalodon w ataku. Ciekawy skład. Zacieramy rączki sympatycy i po fotel lidera

1

@bartoszek napisałem to w tym samym czasie co i Ty. To już jest potężne osłabienie jeśli będzie tam jakaś kontuzja

0

@Guillegavira Vitinha chyba kontuzja bo zszedł w 35 minucie

1

@Terroriser śmiem twierdzić że pod tym nickiem ukrywa się Cezary Kucharski

11

Szkoda że wrzucacie wysrywy zapijaczonej moczymordy, która słynie z obrażania Barcelony żeby siać ferment i zamieszanie ale jakoś cisza z Waszej strony na temat zdrady jednego z najsłynniejszych hiszpańskich i swiatowych fizjoterapeutów. Gość zamienił Barcelonę na Real i cichutko o tym mimo że to sekcja koszykówki. Kilka miesięcy temu zmarł wychowanek Realu i nawet nie potrafiliście umieścić artykułu o tym a umieszczacie na stronie brednie alkoholika. Dobrze że chociaż herb Sociedad jest na głównej bo na barwy Newcastle trzeba było czekać 2 dni

1

@Michal1975 szkoda nerwów Michał. Jedni szczują na drugich i odwrotnie. Jeżeli nie przeszkadza to piłkarzom i trenerom to tak będzie ciągle. Raz w jedną, raz w drugą stronę. My możemy sobie narzekać jako kibice ale to kluby muszą coś z tym zrobić

0

@Arekvip a kto Ci każe oglądać ich mecze a później wrzucać takie wypociny? Ty faktycznie może zajmij się czymś innym niż oglądaniem spotkań jeśli twierdzisz że Real gra większy piach niż Manchester United bo tutaj dobry okulista już nie pomoże. Połowa września jest czlowieku. Piach to gra Aston Villa, Girona czy MU a nie Real. Mniej odwiedzin na ich stronie to i takiej złości i fanatyzmu nie będzie w komentarzach

1

@Michal1975 Militao nie Tchouameni

1

@Lordzi oni 2 dni nie mogli herbu Newcastle wstawić na głównej jako kolejny rywal Barcy a wymagasz takich rzeczy

1

@Seneka nie widziałem Twojego komentarza ale napisałem o tym samym. Brawo

2

Czy następnym rywalem Barcelony jest jakiś nowo powstały piłkarski twór że nie ma herbu czy są może w trakcie jego projektowania?

9

@Cules69 to włącz sobie o 21.25 na TVP1 Rolnik szuka żony albo koncert Myslovitz na TVP2. Proponuję jeszcze Apel Jasnogórski do poduszki

0

Mam pytanie do wszystkich hejterow z La Pudelka obrażających środowiska LGBT. Jeśli dzisiaj Marcus zagra fenomenalne spotkanie czy będziecie się cieszyć? Pragnę przypomnieć że wyzywacie ludzi popierających takie środowiska od najgorszych a Marcus utożsamia się nimi a nawet przeznacza cześć swojego wynagrodzenia na wsparcie takich środowisk

1

@MagdJanko trudna sytuacja do oceny ale są mocni nawet w 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?