0

Jego zaangażowanie, waleczność można zobaczyć na relacjach z treningu wrzucanych do sieci. Sprzedać i zapomnieć że ktoś taki nosił opaskę kapitańska

0

@Bartinho1899 oby jak najwięcej

2

@wildzenon12 Klub robi się większym pośmiewiskiem niż MU? Ale koleżko pojechałeś teraz. Jakoś w MU nie słychać było o firmach krzakach, które mają pomóc reperować ich budżet. Jakoś nie było słychać o dźwigniach finansowych, które uzdrawiają klub. O problemach z rejestracją też nigdy się nie slyszalo. W prasie nie pojawiają się informację wychodzące z szatni tak jak jest to u Nas. Jakoś klub nie balansuje na granicy bankructwa po rządach takich biznesmenów jak Bartomeu czy Laporta bo gdy przyjdzie ktoś inny z poza tego układu dopiero poznamy kreatywną księgowość Laporty. Mieli problem wizerunkowy z Greenwodem ale moment to ucieli. Koniec końców jest z tą kobietą, wychowują dziecko. To nie gwałciciel jak naszą legenda Dani Alves. To że nie trafiali z transferami i z trenerami nie czyni z ich klubu cyrku za jaki wszyscy mają nasz klub od czasów Bartomeu. Oprócz Barcelony której kibicuje 30 lat kibicuje też Liverpoolowi ale nie pleć głupot że MU są pośmiewiskiem bo pod względem organizacyjnym to klub top

0

@RumbleDelivery haha. No właśnie zlał ale chyba w swoje spodnie

0

@addept gdy mówili o tym na początku spotkania człowiek miał nadzieję na jakieś strzały z dystansu w jego wykonaniu. Nie pojmuję co się z nim stało

1

Fermin bodajże 6 niewykorzystana 100% sytuacja od meczu z Sociedad. Blade i francuski Jay Z to jest dramat najkrócej mówiąc. Zabrakło szczęścia i skuteczności. W tej drużynie jest moc i jeszcze będziemy cieszyć się sukcesami. Dobrej nocy dla wszystkich, którzy nie wyzywają i nie wieszają psów na tych chłopakach. A paparuchy niech spierdalaja z tego portalu. Visca el Barca

0

@normasubiektywna kolego ja sobie żartowałem. On powinien być zmieniony już po tym faulu. Oglądając to w TV wykrecalo od samego patrzenia

0

To klątwa Messiego. Namaścił Ansu i wyszło jak wyszło. Teraz Lamine i zaczyna się to samo :-)

1

@suszini miałem podobnie. Wrzuciłem komentarz w tamtym sezonie że inny trener wykorzysta jego potencjał lepiej niż Xavi. Oby tak dalej

0

@GucioH Sympatyczny chłopak z niego ale dość już tych czułości

1

Cieszy wynik. Formę Ferrana po jednym z jego fenomenalnych zagran w 70 minucie skomentował Cwiakala. Madre mia zawołał komentator. Nie powinien już nawet wchodzić z ławki. Pau Victor pokazał się z niezłej strony. Ma odejście na pierwszych metrach. FDJ na plus. Krytykowany przez większość w tym przeze mnie chyba powoli łapie rytm ale czy to wystarczy na pierwszy skład i nie sprzedanie go w zimie to bardzo ciężko stwierdzić. Trudny miesiąc nas czeka i oby tak dalej

0

@Nightraider a jemu czasem klub nie zalega kilkunastu milionów pensji tak jak było to w przypadku Gerarda czy Alby?

1

@Remi70 Hahahaha

0

Chelsea w 2019 roku ukarała takiego przygłupa dożywotnim zakazem stadionowym i ciężko znaleźć tam takie sytuacje. Słynny Giani, szef zorganizowanej grupy przestępczej zwanej FIFA na początku 2024 miał wprowadzić automatyczny walkower dla drużyny której zawodnik jest obrażany. Zamykane miały być stadiony ale cisza jak do tej pory. Najgorsze w tym całym zajściu było to że na przeciwko osoby, która darła tego ryja do Yamala siedział ochroniarz i nie zrobił z tym nic

0

My możemy sobie tutaj narzekać na tym forum i wylewać żale ale żeby kibicom tam na miejscu pasowało takie coś to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie narzekają bo to Hiszpan ale jakby Mats popełniał takie błędy to pod stadionem strajk i bojkot spotkań murowany. Jednak opinie ludzi i badania jasno pokazuja że Hiszpanie to jeden z głupszych narodów w Europie. Ponad 50% ludności nie potrafi nawiązać rozmowy w obcym języku. Już kibice w tamtym sezonie pokazali co mają w głowie wyzywając Dembele przed transferem do PSG a gdy wracał samolotem do Barcelony wiwatowali na jego powrót i prosili o pozostanie w klubie. Laporta razem z Deco od tego pudrowania nosa ubzdurali sobie że nowa Barcelona to muszą być sami Hiszpanie jak to było za czasów Pepa. To musi być decyzja Laporty a nie Flicka żeby go promować bo nie chce się wierzyć żeby gość z taką charyzmą i metalem stawiał na przeciętnego bramkarza. Ciekawe czy Hansi chciał transferu Olmo no bo zdroworozsądkowy trener odpuściłby gościa, który pół sezonu jest kontuzjowany. Jeszcze początek sezonu był ciekawy bo nikt nie potrafil przystosować się do tej gry na spalone a teraz rozszyfrowaly to takie europejskie marki jak Celta czy Las Palmas. Coraz większe narzekania na pracę arbitrów. Zaraz trawa będzie za długa. Deco nie chce tego piłkarza a tego chce a to trener ma wybierać kogo sobie życzy w swojej ukladance a nie narkoman na stanowisku dyrektora sportowego. Hansi to gość z silnym charakterem ale jego decyzję szokują coraz bardziej. Aby do wyborów i gonić tych sabotażystów.Niech będzie i męczenie buły aby po 3 punkty

0

W tym spotkaniu trzeba będzie liczyć na któregoś z naszych i prowokację w kierunku Muriqiego. Może komuś znowu pokaże środkowy palec i dostaniemy jakiś rzut pośredni w polu karnym. No i wiadomo kto już został MVP tego meczu. Ależ jutro będzie się działo

1

@Fake69 Sam siebie podsumowałes pisząc że Xavi zajechał Araujo nie zmieniając go po 60 minutach. Filar drużyny miałby grać po 60 minut będąc środkowym obrońca? Zejdź na ziemię. Nawet jak ominął te 8 spotkań to we wszystkich innych nie był filarem drużyny. Filar drużyny to ma jaja jak Rafa, którego prawie wszyscy stąd wypychali a nie Araujo co się obraża jak bardziej doświadczony kolega go krytykuję. Gdy założyłem tutaj konto pisałem o tym że żaden klub nie pompuje medialnie zawodników jak Barcelona. Gość nie zagrał w swojej karierze wybitnego sezonu bo albo popełnia głupie błędy albo jest kontuzjowany. Klub trzyma zawodników z sentymentu a nie patrzy na to wszystko biznesowo. Dembele obrzucano błotem po 5 latach gry a FDJ jest w klubie taki sam czas i znaleźć jego wybitny mecz to cud. Trener nie decyduję kogo chcę do swojej układanki tylko przydupas Lapcia. Olmo nie powinien tu trafić nawet. Nico był do wyciągnięcia za darmo w tamtym sezonie. Co zrobił Laporta i Deco. Też nie dyskutuję z Tobą. Piłka nożna to biznes a nie sentyment i nadzieję że ktoś odpali

0

@Fake69 no i co z tego że jeden ma 28 a drugi 33? Patrz co wnoszą do drużyny a nie na ich metrykę znawco piłkarskiego rzemiosła. Tahem interesuję się pół Europy i jakoś nikomu nie przeszkadza jego wiek. Dobrze że mi oznajmiłes że jest coś takiego jak premia za podpis ekspercie bo nie wiedziałem. Wszystko jest do przeliczenia i skoro możemy coś na tym zarobić i wnieść wartość dodatnia to jak najbardziej na tak. Araujo to wciąga ale może z Deco puder tak jak miał w zwyczaju ten wybitny dyrektor sportowy i Barcelona tuszowała jego raporty medyczne. Fife to ja moge przypalić a nie grać w gierki dla dzieci chłopczyku. Na tej stronie już Kounde to najlepszy prawy obrońca na świecie a gość nie dojeżdża w najważniejszych spotkaniach. Asystuje z ogórkami i to głównie w meczach domowych. Gundo jak przyszedł był najlepszym naszym pomocnikiem i też na karku ponad 30. Miał jaja żeby nazywać rzeczy po imieniu czego nie ma większość składu Barcelony i już go tutaj nie ma. Szczególnie taka wydmuszka jak FDJ. Sam kopałem w piłkę na niezłym szczeblu i do tej pory na tej stronie nie pomyliłem się co do transferu Barcy. FDJ, Felix, Cancelo, Roque to parodie. Robienie z Fermina bożyszcza tej strony wychodzi w tym sezonie. No Eric to wybitny obrońca. Już Pep ocenił jego umiejętności. I co z tego że Valle gra w Szkocji? Bardziej wymagająca kondycyjnie Liga niż hiszpańska

2

@bartulek98 Mając na rynku w następnym sezonie wolnego TAA z miejsca trzeba go wymieć za Kounde. Gość nie dojeżdża w najważniejszych spotkaniach. Popełnia szkolne błędy w obronie. Asysty nabija tylko ze słabszymi rywalami i to głównie w meczach domowych a większość strony zrobiła z niego najlepszego na świecie. Przeciętni zawodnicy robią z nim co chcą. Szybszy, zwrotniejszy gość i Jules nie wie o co chodzi. Cenić można go za waleczność. Oglądam każdy mecz Barcelony i u tego gościa nie widziałem radości ze zdobywanych bramek. Wiecznie mina srającego kota. Jakby był obrażony że nie może paradować w swoich ekstrawaganckich ciuszkach. Najgorsze że to Deco ustala kogo potrzebuję kadra a nie Flick. Olmo nie powinien tu trafić. Tak samo brazylijski tygrys, który okazał się zwykłym podwórkowym klakierem a całość transferu z bonusami to ponad 60 milionów. Tylko w Barcelonie takie cyrki z takimi wybitnymi postaciami jak Deco czy Bojan na najwyższych stanowiskach. Musimy czekać na prawdziwego prezydenta i prawdziwego dyrektora sportowego, który w czasach swojej gry był ciągle pod wpływem kokainy i Barca tuszował jego raporty medyczne. Flick to trener z prawdziwego zdarzenia ale z jego charakterem i mentalnością i przy naszych rekinach biznesu może to się skończyć szybciej niż nam się wydaję

1

@Fake69 Tahowi i Holendrowi kończą się kontrakty. Przy odpowiedniej kwocie za tych 3 obrońców, których wymieniłem można zarobić niezłe pieniądze. Sprzedaż FDJ to też niezły zastrzyk gotówki więc jest za co kupić lewoskrzydlowego. Zamiennik dla Balde to Valle który gra niezły sezon w Celticu więc nie trzeba wydawać pieniędzy na lewego obrońcę. Chyba że Flick przekona Davisa więc Balde na sprzedaż a Valle do rotacji. Urus i Duńczyk wiecznie kontuzjowani więc nie wiem jak można opierać skład na kimś takim. Eric to zawodnik na jakiś Betis s nie Barcelone więc nie przesadzaj że to jakaś wartość dodatnia. Tylko u nas trzymamy szrot z sentymentu a nie patrzymy na to biznesowo

0

@MalanFCB ciekawe czy taki Virgil jest do wyciągnięcia za darmo z Liverpoolu? Kolejne kapitalne spotkanie dzisiaj. Przy sprzedaży Duńczyka i Erica, ewentualnie Araujo można pomyśleć o Tahu i tym holenderskim przecinaku. Młodzież miała by się od kogo uczyć a pogra na najwyższym poziomie ze 3 lata jeszcze. Trzeba kombinować jak tylko można bo potencjał jest na ogrywanie największych ale brak nam kadry na cały sezon. Martwi Fermin. Może ktoś taki jak Anguisa wniósł by taka zadziorność i fizyczność, której u nas brakuje. Nie liczmy na sukcesy w tym sezonie. Budujmy kadrę mądrze i to przyniesie efekty w następnym sezonie. FDJ jak najbardziej do sprzedaży. Umiejętności ogromne ale psychika słaba

3

W meczu Las Palmas- Mallorca który był tydzień temu Mata robi jakąś dziwną minę w kierunku Muriqiego. Ten pokazuję mu coś prawą ręką. Mecz toczy się dalej. Po prawie 2 minutach sędzia postanawia skorzystać z Varu. Na powtórkach nie widać jednoznacznie czy pokazał mu środkowy palec. Mata żółta, Muriqi czerwona z automatu. Sędzia dyktuję pośredni i Las Palmas przegrywa ten mecz. U nas mecz z Sociedad i skandal jakiego nie było no i powtórka w meczu z Las Palmas gdzie przynajmniej jeden karny powinien być odgwizdany. Konkretnie sytuacja z Cubarsim. Sytuacja z Pau Victorem też kontrowersyjna i końcówka spotkania gdzie glowkowal jeden z naszych i ręką zagrał gracz z Las Palmas i brak nawet analizy Var. Jeżeli nie udowodnimy piłkarsko że jesteśmy lepsi każdy będzie nas tak oszukiwał. Może po kolejnym takim skandalu Raphinia powinien namawiać kolegów do opuszczenia boiska tak jak próbował to robić Aspas

0

@CPuyol Forlan w porównaniu z takim Hlebem czy Caseresem to piłkarski tuz. Guardiola wszędzie gdzie się nie pojawi chce mieć władzę absolutną jakby był niewiadomo kim. Pep miał w swoim składzie najlepszych piłkarzy na świecie więc nie ma co się że punktował każdego a zdobył tylko 3 ligi mistrzów. Tylko ze względu na przedłużenie kontraktu do 2027 prawdopodobnie nie został jeszcze wyrzucony z City. Z Guardiolą smród. Z Messim smród a żaden z nich nie ma jaj powiedzieć jak było naprawdę. Pieniążki się pewnie nie zgadzały to odszedł

0

@CPuyol Ten trener wszechczasów właśnie niedawno pokazał jakim jest strategiem przegrywając 6 spotkanie z rzędu. W międzyczasie był jeszcze remis z Feyenoordem. Wypadł mu tylko jeden zawodnik i nie potrafi tego poukładać? Jakoś ciężko znaleźć taką statystykę u SAF, który nie miał bajońskich sum na transfery i nie były spełniane jego wszystkie zachcianki. Nie miał Messiego, Iniesty, Xaviego, Eto czy Henry. Aż strach pomyśleć co z tymi zawodnikami zrobiłby SAF. No i spędził w MU 27 lat a Guardiola wielki cule tego klubu 4 lata

0

@CPuyol z całym szacunkiem do Guardioli ale najlepszym trenerem w historii jest Alex Ferguson i to potwierdzają wszelkie statystyki. Na ten czas to Pep może mu buty czyścić i mówię to jako kibic Barcelony

8

Brak Lewego w gronie 22 nominowanych do nagrody najlepszego snajpera a umieszczenie tam Dovbyka, Cano, Lookmana, Auby czy innych piłkarskich tuzów to cyrk. Gdyby w czasie pandemii Złotej Piłki nie wygrałby Messi czy Ronaldo to jego sztabowcy dzień i noc pojawialiby się w mediach i płakali jaki to skandal. Tą mafię ktoś w końcu powinien pogonić

2

Martwi nieskuteczność Fermina. Od spotkania z Sociedad 4 100% sytuację i ani jednej bramki

0

Gość nie zwala chociaż winy na sędziów, stan murawy. Mówi że zagrali źle a nie jak to było za kadencji Xaviego. Dołek formy jest ale wrócimy na właściwe tory. Po to tu przyszedł żeby wyciągnąć ten klub z bagna

0

@JoeSatriani Za Nico trzeba było zapłacić klauzulę w wysokości 60 bez możliwości rozłożenia na raty. Transfer Olmo jest rozłożony w ratach

0

Czytając te wszystkie negatywne komentarze na temat najwybitniejszego polskiego piłkarza, który już niedługo uzbiera 100 bramek w Lidze Mistrzów mam wrażenie że to jakiś zmasowany atak wielbicieli Czarka Kucharskiego. To jest portal sportowy a nie wyciąganie jakiś brudów z życia prywatnego. Zazdrościsz jeden z drugim dyplomu tumanie? To trzeba było zapłacić za dyplom i teraz nie pisalbys prześmiewczych komentarzy tylko siedział w spółkach skarbu państwa albo czochral freda Obajtkowi. Jakim kurestwem jest negowanie tego co osiągnął. Zamiast wspierać, dodawać otuchy to ciągle hejt. Gość ma 37 a jest jednym z najlepszych na świecie ma swojej pozycji czy Wam się to podoba czy nie.Wy siebie nazywacie kibicami Barcelony? Skoro Hansi w niego wierzy, odbudował go fizycznie i mentalnie to klei tam fadrome jeden z drugim. Czarek mam nadzieję że to nie Ty wprowadzasz zamieszanie na tym portalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?