0

0

@SirChuck Mądrze prawisz o Fabricio Diazie SirChucku :-) Gracz marzenie

2

@JarekS 6,4 miliona plus zmienne to chyba dużo jak za kogoś o kim tak mało wiemy. Mimo że to wyróżniający się gracz młodego pokolenia w MLS.

0

Z informacji podanej przez Toma Bogerta o senegalskim stoperze z Los Angeles FC Barcelona wypożyczy tego chłopaka. Żaden europejski klub się nim nie interesuje a Barcelona po wypożyczeniu może go wykupić za 6,4 miliona euro plus zmienne. Już sprowadziliśmy pewnego Meksykanina z MLS i narazie słabo to wygląda. Mamy przecież kilku obrońców, przed sezonem przyszedł senegalski potwór Faye a tu taki wydatek przy mizernych finansach naszego klubu. Dziwny ruch. Może to faktycznie talent bo na youtubie wygląda fantastycznie ale każdy wie jak wygląda zlepek najlepszych zagrań danego zawodnika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bartinho1899 Widziano samolot, którym podróżuje nad Cornelia el Prat ale sztuczna mgła i pancerna brzoza uniemożliwiły podejście do lądowania :-)

1

@Xawery35 Tu trzeba spinać budżet, spłacać kredyty a nie szastać pieniędzmi Drogi Użytkowniku. My do dzisiaj nie mieliśmy zarejestrowanego drugiego bramkarza a Ty mówisz o wzmocnieniach? Transfer na zimę już mamy w postaci Victora Roque. Wyjazd do Porto i mecz z Szachtarem w Hamburgu wcale nie będzie łatwy. Nawet Royal Antwerpia prowadzone przez Van Bommela może sprawić trudności z taką wizją taktyczną naszego wirtuoza taktycznego

1

@Awtameok_Klana Tam trenuje Van Bommel więc może być ciekawie

11

Jaką śmieszną marka stała się Barcelona żeby obawiać się losowania LM i dygotać przed każdą wyciąganą kulka :-) Aby wyjść z 2 miejsca :-) Halland jak najbardziej zasłużona nagroda

1

@JaCules1211 W Hamburgu

0

@Krzanu10 Tylko szkoda że mecze w Hamburgu rozgrywa

2

@Barca445 Arsenal, Milan, Galata byłaby niezła:-)

3

@Wiking88 Zarobili ponad 180 milionów ze sprzedaży Caicedo, Mac Allistera i Sancheza. Wydali ponad 100 milionów na 4 zawodników. Średniak z ligi angielskiej wydaje takie pieniądze i opłaca niecałą pensje Ansu. To trzeba mieć nóż na gardle żeby zgodzić się na taką transakcję. Jeszcze brak opłaty za wypożyczenie. Cyrk nie klub. Silna grupa w LM i zobaczymy jak mocną drużyną jesteśmy pod batuta Generała

2

@robertocarlos76 Nie narazisz. To prawda. Jednym z moich pierwszych komentarzy na tym forum(konto od kilkunastu dni) było właśnie zaznaczenie tego problemu. Młodzi piłkarze których zjadło słynne DNA Barcelony i nie rozwijają się tak jak powinni. Pompowani do granic możliwości, medialny szum wokół nich, porównania do Iniesty, Xaviego a dobrych spotkań jak na lekarstwo Najśmieszniejsze jest jeszcze to że nasz ostatni Golden Boy wyprzedził takie nazwiska jak Gvardiol, Bellingham, Musiala. Ci piłkarze nie rozwinął się przy tym trenerze i trzeba to mówić ciągle. Gość będąc jednym z najwybitniejszych pomocników wszechczasów nie potrafi wpoić im swojej wizji gry a nawet znaleść im miejsca.

0

My nie mamy nawet zarejestrowanego drugiego bramkarza. To jest cyrk. Eric chce odejść na wypożyczenie bo widać głód gry no ale nie mamy zarejestrowanego Baska i blokujemy rozwój młodego chłopaka kosztem kontuzjogennego Martineza. Na ten moment nie ma portugalskiego prawego obrońcy bo czekamy na pieniądze z firmy krzak a tu jeszcze słuchy o Orzeszku z Atletico. Kreatywna księgowość Barcelony nie zna granic

0

@Khajio nie o zapytanie. Prawo pierwokupu w następnym sezonie Frimponga bo ma kontrakt do 2025 a to raczej jego ostatni sezon w Niemczech albo jakieś prawo pierwokupu Wirtza nie za 70 milionów tylko mniej. Sam się zdziwiłem ze mając tylu skrzydłowych pytali o Abde. Wolałbym sprzedać Abde do Bayeru i w nastepnym sezonie brać Frimponga a najlepiej brać ich obu. Może zrozumieją naszą trudną sytuacje :-)

0

@Kulakula Wyprzedzając Musiale, Gvardiola czy Bellinghama. Faktycznie zasłużenie :-):-):-):-):-):-):-)

1

@Pawlak1992 ale te pensje chyba trzeba i tak wypłacić. Zadłużanie się, interesy z nieznanymi firmami które nie są w stanie zapłacić 20 milionów euro to faktycznie uzdrawianie klub. Nastepny prezydent to bedzię miał ból głowy jak zrobi audyt i zobaczy co faktycznie się tam dzieje. Nikt poważny nie zainwestuje w ten klub

0

@Kulakula Nie mówie że jest słaby tylko przereklamowany. Czytaj ze zrozumieniem.

1

@krzysiobyczek Fati miał kontuzję przez którą nie grał 2 lata a tu masz gościa który regularnie występuje w drużynie a nie ma podjazdu do takiego Camavingi. O wymienionej 3 nie wspomne. Niektórzy po takich kontuzjach konczą kariery a gość chce walczyc dalej dla swojego ukochanego klubu. Odklejony to jesteś może ty, że nie widzisz tego ze tylko medialny boom Barcelony zrobil z tego chlopaka gwiazde

0

@Pawlak1992 To więcej Messiemu trzeba było płacić i takim wynalazkom jak Lenglet. Gość zagrał jeden dobry sezon w Sevilli, przyszedł za 35 milionów plus bonusy i się dziwić teraz że ten transfer był porażką. Laporta rządzi od marca 2021 i jakoś nie widać poprawy ekonomicznej klubu więc ciągłe zwalanie na poprzednika robi się śmieszne. Następny prezydent, który obejmie stery zobaczy dopiero jaką kreatywną księgowości prowadził ten Pan

1

@krzysiobyczek Gavi czyli nasz Golden Boy z 2022 jest najbardziej przereklamowanym piłkarzem młodego pokolenia. Mając do wybory takie nazwiska jak Musiala, Bellingham, Gvardiol wygrywa plebiscyt chłopak, którego napompowała Barcelona niewiadomo do jakich rozmiarów a na boisku oprócz chamstwa, arogancji nie pokazuje nic

0

@TadeuszK Jeszcze wyjdzie tak, że Liverpool sprzeda Salaha do Arabii, sprowadzi Orzeszka Felixa bo są nim zainteresowani. Tottenham albo Chelsea sprowadzi Ansu( oby nie) a nasz genialny strateg zostanie z Abde, który nie potrafi grać na jednej stronie z Balde co było widać podczas jednego ze spotkań w presezonie. Ciągłe machanie rękoma, pokazywanie jeden drugiemu gdzie powinien być ustawiony.

0

@Matt_i1992 Ansu trzeba spokoju, wsparcia otoczenia a nawet pracy z dobrym terapeuta. U nas kompletnie to leży. Dodatkowo przygotowanie fizyczne to dramat. Chyba każdy na tej stronie chciałby jego odbudowy ale nie za tego trenera, który ma jakąś dziwną wizje gry

0

@Matt_i1992 Klopp jest właśnie prawdziwym trenerem a nie nasz wirtuoz taktyczny. Dosadnie to podkreśliłeś. Kolejny przykład na to jak Barcelona pompuje balonik względem młodych zawodników, robi wokół nich medialny boom

0

Jeśli wypożyczenie to tylko do hiszpańskiego klubu albo do Niemiec. Niemcy słyną z przygotowania fizycznego, motoryki i wypożyczenie wyjdzie na plus. Fajną opcją jest Bayer, który interesował się Abde. Alonso w Bayerze robi świetną robotę więc może i z Ansu zrobi nam topowego zawodnika bo przy tym trenerze każdy wygląda marnie. My w zamian możemy zapytać o Frimponga(kontrakt do 2025) albo Floriana Wirtza, który od dziecka kocha Barcelonę i zawsze chciał u nas zagrać

1

@Bogan Ansu w ostatnim meczu dublował pozycje Lewandowskiego, gdzie nasz Golden Boy grał dalej na skrzydle ale pokazał się z niezłej strony. On potrzebuje wsparcia a nie wypychania na siłę z klubu, który ma w sercu. Brakuje mu tylko skuteczności ale to u niego wróci. Widać że chce udowodnić trenerowi żeby stawiał na niego a nasz taktyczny wirtuoz dając mu grać ogony ciągle go upokarza.

2

@GeneralXavi Mekambe, Bakajoko

3

@AxelF Była taka sytuacja w 51 minucie. Ależ był zły że nie poszła piłka do niego gdzie mógł rzucić do Yamala a wtedy droga do bramki wolna. Pierwszy raz widziałem go tak zdenerwowanego

0

@robertocarlos76 O tyle z Fatim wyglądało to źle bo dublował pozycję Lewego a Xavi ciągle upierał się na skrzydle z Gavim. On chyba chce wywrzeć na nim presję do odejścia bo innej opcji nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?