4

I tak to jest u tebasa zawsze coś nie będzie pasować. Zawsze ten madryciak będzie nas blokować. Wszystko to takie pier.nie jaki to on ma konflikt z perezem tak naprawdę działają razem.

0

@Borneo nie wiem skąd bierzesz te informacje ale nieźle są odklejone :) Rosja drugą na świecie największą armia świata po USA na wykończeniu dobre. Zobacz sobie PKB Rosji jest większe niż przed wojna. Oni należą do grupy BRICS więc mają z kim handlować. Czy ci się podoba czy nie ruscy i tak mają co chcieli czyli wschód Ukrainy i to że nie wejdzie ona do nato

0

@Borneo chłopie on już jest skończony bez kasy z USA co najwyżej to może sobie kamieniami rzucać. Przecież już był właśnie podpisany taki pokój ale przyszedł premier Wielkiej Brytanii Johnson i zerwał umowę

0

@Borneo ludzie tam chca pokoju a nie wojny ktora zelenski i tak nie ma szans wygrac a gina tam niepotrzebnie ludzie. Tam tez jest tak problem ze duza czesc ukraincow mowi po rosyjsku a rzad zelenskiego zakazal uzywania tego jezyka wiec jest jakies tam oburzenie.

0

@Borneo jasne juz to widze ze takie popracie jest dla zelenskiego gdzie robione sa lapanki na ulicach i wysylanie ludzi na front

0

@okiemtypera_lucaxx95 oczwsce ze LM powinna byc priorytetem

16

Jak Szczęsny znowu nic nie odwali to jestem spokojny o awans. Wtedy się tak męczyliśmy bo straciliśmy 3 kuriozalne bramki. Wyjście Szczęsnego gdzie zderzył się z balde, potem sprekurowal karnego i samoboj araujo.

9

Nie no atleti jak nie teraz to nigdy.
Musicie się wreszcie zrewanżować za te porażki z realem w LM

0

0

@maroon tak srali po gaciach ze potem pogonili hitlera az do berlina.
I myslisz ze rosja z takim potencjalem militarnym nie bylaby w stanie tego dokonac? Bo nie chcieli tego tylko chceli wymusic na obecnej wladzy gwarancji w ktorej to ukraina m.in. nie dolaczy do nato a tym samym wybudowaniem amerykanskich baz tuz przy granicy z rosja. Nie ma co juz o tym gadac bo i tak rosja dopiela swoje.
https://wiadomosci.wp.pl/ujawniono-projekt-porozumien-miedzy-ukraina-a-rosja-jedyny-przypadek-7038770986277632a

0

@Cochise co ty sie urodziles wczoraj ze nie pamietasz co sie dzialo w tamtym czasie? https://www.euractiv.pl/section/bezpieczenstwo-i-obrona/news/ukraina-rosja-obiecala-zabranie-wojsk-z-okolic-kijowa-w-ocenie-usa-wycofala-tylko-pojedyncze-jednostki/
Trzeba byc realista rosja to druga najwieksza militarnia armia swiata po USA myslisz ze im chodzilo o zajecie calej ukrainy? Oni chcieli przejac tylko te obwody ktore teraz kontroluja i wymusic zrezygnowanie z czlonkostwa ukrainy w nato. Wiec teraz dopieli swego bo maja te tereny i ukraina nie dolaczy do nato.

0

@Cochise akurat zelenski nie ma nic dogadania bo jest na pasku USA. A dla USA zalezy na zakonczeniu tego konfliktu bo nie zamierzaja dalej finansowac tej wojny i chca odzyskac kase wpompowana w ukraine

0

@maroon to zes dal porownianie on sie nawet nie zblizyl do moskwy

0

@Cochise haha co ta za pierdoly. Przeciez na poczatku wojny kijow byl juz otoczony wojskami rosyjskimi. Gdyby chcieli to by go zajeli co to jakas twierdza? Wycofali sie bo takie byly wymogi dla stworzenia warunków do zawarcia ostatecznego traktatu pokojowego ktore i tak zachod potem zerwal. To UE jest w ruinie m.in. poprzez ten bezsensowny zielony lad ktory niszczy cala gospodarke. Nie wiem czy wiesz ale rosja nalezy do BRICS i ich gospodarka ma sie dobrze bo maja partnerow do handlu. Do BRICS moze dolaczyc jeszcze Turcja i Arabia saudyjska. To USA jest w potrzasku a dokladne dolar amerykanski bo grupa BRICS chce odejść od dolara jako waluty za rope.

https://pl.investing.com/news/economic-indicators/rosja-proponuje-nowy-system-platnosci-brics-w-celu-ominiecia-dolara-93CH-724293

0

@FCB_dimiC real zawsze byl mocny to tylko sędziowie w La lidze ich cały czas przekręcają

0

@comtedurgell nie szkoda z nami to zagrali mecz życia żeby potem przegrac z ogurasami i przez to straciliśmy szansę na pierwsze miejsce

0

@Cukson gdyby real przegrl na pewno telewizja pereza grzmiała by po meczu

3

real wygrał więc sędzia wzorowo poprowadzil mecz

0

@Chudini123 dla tebasa to za mało

0

Pep proszę wywal ten nędzny skorumpowany klub z LM

3

Ten cały rzekomo konflikt z perezem to tylko zasłona dymna. Chłop jest oddany swoim barwom

1

@KamQiX co mieli swoje mecze życia z nami to ich

0

@Aragorn33 nie bo ty wiesz lepiej jaka jest prawda

1

@PJ777 tylko ze Marciniak to madryciak

2

jest mniej interwencji varu czyli lepiej dla realu

1

Tebas dalej nie odpzpusza

0

@FcPortoFan1999 tam wszyscy sa miemiczni w MU a po za odżywaja

2

@blakkudium ale ejst goat

0

@MOLESTA prawnicy man city beda obsypani zlotem

1

@tomek8756 zeby zaistniec na eurowizji to trzeba by wystawic jakeigos homo albo inne dziwolongi to nie jest konkurs dla normalnych piosenkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?