3

@!34RC3!_0N4 zawsze tak było w tej lidze dlatego lahoz w jednym sezonie nas przekręcił gdy było na styku

3

Inigo co za szef w obronie

0

@Kitek1640 i ymbappe by mial okazję dogonic lewego

0

Yamal Garcia i Krejci z golem

0

Jak to nie wpadlo

1

Buhahha nawet wolnego nie było

0

I już kontrowersje żenada

1

@Gibbon_FCB oby w dortmundzie

16

Jutro będzie ból du.y borka bo lewy zagrał i strzelił gola a z malta się oszczędzał

0

Ale akcja .. lewy

0

Ale piła od pedriego

3

Madryciaki specjalnie poszli pod sektor kibiciow atletico i odwalali pajacerke więc nic dziwnego że ci zaczęli rzucac butelkami. Ale z tym że belingham dostał butelka w głowę gdy ten podskakiwał z radosci to niezła odklejka marnego dziennikarzyny. Przecież on specjalnie przyjmował na łeb butelke.

0

Kluby La ligi nie mają nic do gadania bo w tej lidze real rozdaje karty

10

Cały hejt nakręcił madrycki borek. Kiedys jak się oszczedzal grając w Bayernie to była cisza.

0

Ale strzał buhahha

1

@tbas to krzyk borka w stronę Lewandowskiego

0

Jaki to jest cyrk hah

15

Borek pier.li trzy po trzy. Gdyby Lewy grał w jego realu to inaczej by gadał

2

@Mroziu rekin to pewnie wyjdzie za Raphinhe

0

@Gaucho rowno to nie ma bo kibicuje realowi madryt

4

i pomyslec ze to sa idole dzieciakow. Juz nawet mbappe przesiakl tym pajacerskim zachowaniem.

0

Zorro na malte lewy niech wraca do Barcy

3

Jedziemy na euro !!!!

4

Skąd probierz znałazl te wynalazki jak Piotrowski co piłki nie umie przyjąć

1

Co to za przyjęcie buhaha

3

Ale pazdzierz .

1

Zdecydowanie tak za Flicka mógłby się jeszcze bardziej rozwinąć

19

jednak przydalby sie ten kasztan asencio z realu odciazylby Cubarsiego

2

@TR3YWAY dla nich pewnie to na rękę odpocznie chlop

0

Zordon przemówił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?