Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@!34RC3!_0N4 zawsze tak było w tej lidze dlatego lahoz w jednym sezonie nas przekręcił gdy było na styku
3
Inigo co za szef w obronie
0
@Kitek1640 i ymbappe by mial okazję dogonic lewego
0
Yamal Garcia i Krejci z golem
0
Jak to nie wpadlo
1
Buhahha nawet wolnego nie było
0
I już kontrowersje żenada
1
@Gibbon_FCB oby w dortmundzie
16
Jutro będzie ból du.y borka bo lewy zagrał i strzelił gola a z malta się oszczędzał
0
Ale akcja .. lewy
0
Ale piła od pedriego
3
Madryciaki specjalnie poszli pod sektor kibiciow atletico i odwalali pajacerke więc nic dziwnego że ci zaczęli rzucac butelkami. Ale z tym że belingham dostał butelka w głowę gdy ten podskakiwał z radosci to niezła odklejka marnego dziennikarzyny. Przecież on specjalnie przyjmował na łeb butelke.
0
Kluby La ligi nie mają nic do gadania bo w tej lidze real rozdaje karty
10
Cały hejt nakręcił madrycki borek. Kiedys jak się oszczedzal grając w Bayernie to była cisza.
0
Ale strzał buhahha
1
@tbas to krzyk borka w stronę Lewandowskiego
0
Jaki to jest cyrk hah
15
Borek pier.li trzy po trzy. Gdyby Lewy grał w jego realu to inaczej by gadał
2
@Mroziu rekin to pewnie wyjdzie za Raphinhe
0
@Gaucho rowno to nie ma bo kibicuje realowi madryt
4
i pomyslec ze to sa idole dzieciakow. Juz nawet mbappe przesiakl tym pajacerskim zachowaniem.
0
Zorro na malte lewy niech wraca do Barcy
3
Jedziemy na euro !!!!
4
Skąd probierz znałazl te wynalazki jak Piotrowski co piłki nie umie przyjąć
1
Co to za przyjęcie buhaha
3
Ale pazdzierz .
1
Zdecydowanie tak za Flicka mógłby się jeszcze bardziej rozwinąć
19
jednak przydalby sie ten kasztan asencio z realu odciazylby Cubarsiego
2
@TR3YWAY dla nich pewnie to na rękę odpocznie chlop
0
Zordon przemówił