1

Own goal yeeeee

3

Raphinha uratował

2

Chłop już się kładł przed kontaktem hah

0

Co oni tam próboja pogięło ich. Dostali oklep na boisku i szukają uj wie czego.

0

I betis gol . X

1

@Lewangoooolsky jeszcze na pozycję bramkarza gdzie potrzebny tam jest rytm meczowy

0

Pewnie powiedzial mu do ucha że finał jest mój

0

Wreszcie araujo się cofnął

1

Fati się polamie tak bez rozgrzewki

1

Xavi w szoku że tak można grać

0

Yamal 4;0 !!!!!!!!!!!!!

0

Pięknie gra w drugiej połowie vamos !!!!

8

Flick musi wstrząsnąć szatnia bo słabo będzie w drugiej połowie

1

Ten guarasi zaraz coś nam wciśnie

2

Szkoda że raphinha tego nie uderzyl

1

Haha sędzia dobry

0

Ale fart hahgah

3

Dawać dalej na strzelać jak najwięcej

1

O kurw nie gadaj ze spalony raphinha co za leb

1

Nie no musimy tu wygrac w Dortmundzie będzie ciezej

0

@Lewangoooolsky tyle co szczesny

1

@tbas przecież finalnie o to chodzi

1

@tbas i to jest tzw demokracja. Jeszcze niech ocenzuruja internet wtedy tusk ogłosi się wodzem i będzie jak w Korei północnej

9

jego nick na telegramie to halamadrid69

0

@Pedri16Future a wszystko wina sędziow hah

2

Pięknie zgasili tych klaunów z madrytu hah

1

Haha jeszcze kamałinga czerwona

1

Przydałby się u nas taki wykonawca rzutów wolnych bo z tym kiepsko

0

Hahaha nareszcie niech odpadną te ogórki

2

Jprdle ale szef co odwala chłop z wolnego drugi raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?