0

@Filipem bo oni tylko na tym bazują

1

Cubarsi szef luo

0

Dumfties 2 bramy i 2 bramy w tym meczu no jprdl

0

Jaka to jest zjebana drużyna

0

Haha gdzie ręką

3

Nareszcie kartka

0

Ale symulka xdx

0

Na canal + już rozpracowują Barcelonę

1

Strzelili nam akurat ci co byli kontuzjowani i wrocili

6

Czemu skończył przed czasem wtf

1

Yamal hybryda Messiego z Neymarem

0

Haha chłop ozdrowiał

0

Nieeee kounde eh

0

Jazda ale piękna akcja 2:2

0

No kurde takie sytuacje

2

Ale brakuje Lewego pod te wrzutki

0

Argentyńczycy zastraszyli nam Raphinhe i po piłkarzu

2

Potrzebujemy jakiegoś skrzydłowego raphinha bez formy i nie ma kogo dać

0

Eh ale sytuację dawać tam

1

Chłop strzela pierwszego gola w lm i akurat z nami

0

Co oni odpierdalaja kurwa

0

Sie przedrzeć przez te zasieki wtf

0

Co oni odjebali ?!?!?!?

0

@KrychaFCB już buduja narrację w przypadku przegranej trzaskowskiego

0

@Faro jeszcze brakowałoby żeby męczennik mówił o ilości zdobytych LM

0

@Eklerek jeszcze chłop dostał zolta kartke

0

a meczennik nic nie dostal a tez wylecial z morda do sedziego

3

Dollaruma aktorstwo top

1

@Torto takie akurat na ścierkę do podłogi

0

Dollaruma w formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?