2

Haha a tu nic nie ma

3

@adi7adi8 Flick z niego by zrobił mega grajka

0

Siadł by ten Nico u nas na lewe skrzydlo

0

@Rifek kiedyś tak było że czerwo i karny tak jak Szczęsny nie raz wylatywał z boiska ale potem zmienili to żeby nie karać podwójnie

0

@mekston dać im tam tebasa to zobaczylibyśmy ta najlepsza ligę jak w premier league jakiś gówno klub z dołu tabeli kupuje sobie zawodnika za 50 mln to o czym tu mówimy tam gdzie kasa to są lepsi zawodnicy

0

United real ale to by był mecz o to kto ma większe wpływy sędziowskie

0

@Encore Harry maguier joga bonito

2

@Encore nie jest najlepsza a najbogatsza gdyby kluby La Liga miały taki budzet to zmietli by ta premier league

1

@Bruti teraz się daje ewentualnego karnego i żółta a nie kara podwójnie ale żenada

1

Ktoś posmarowal na anglieski finał

3

Czemu czerwona jak karnego dostali

2

Czemu czerwo WTF

1

Ale symulka hujlunda

0

@FcPortoFan1999 bardziej sprawdzali czy piła przekroczyła linie bramkową

0

@FcPortoFan1999 jest uznany

0

Haha co odwalił chłop z betisu ale gol powinie byc

4

Bilbao i Betis jazda

0

@michal26 nazwisko zobowiazuje

1

Siedzą pajace przed tv bo ich klub odpadł i wymyślają jakieś kontrowersje

0

@MadafakinGuy żebyś wiedział jakbyś się zaglebil w jego działalność to byś wiedział

3

@Kazragore bo to jest ustawka za przyzwoleniem władz. Sam trzaskowski mówi o tym że planeta plonie a on sam jest po tych samych pieniądzach sorosa co ci odkeljency . Myślisz czemu oni nie blokują urzędów tylko uprzykrzają zawsze zwykłym ludziom

0

@GTBTP to jest rząd ukraińskich agentów. A m.in. adam bodnar to kim jest z pochodzenia. Czy widziałeś żeby jakiś inny kraj tak wchodził ukraińcom w du.e?

6

@insp1re to po co go wogole zapraszał skoro wie jakie są jego poglądy jakoś z ludźmi którzy popieraja zbrodniarza netanjahu to nie miał problemu

0

@Pedri16Future z Borussia wygrali pierwszy mecz 4:0 a w drugim mało co tego nie przewalili wiec może lepiej ze jest na styku będą bardziej skoncentrowani

4

@GTBTP na tym że rząd bardziej dba o tych Ukraincow przed którymi tylko Polska się kaja niż o własnych obywateli

2

mysle ze Flick to pouklada teraz i jedziemy na final

0

Wchodzi christensen pewnie dla wzrostu

0

Yamal super sayan

2

Yamal wtf co on gra

0

@Filipem bo oni tylko na tym bazują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?