Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Haha a tu nic nie ma
3
@adi7adi8 Flick z niego by zrobił mega grajka
0
Siadł by ten Nico u nas na lewe skrzydlo
0
@Rifek kiedyś tak było że czerwo i karny tak jak Szczęsny nie raz wylatywał z boiska ale potem zmienili to żeby nie karać podwójnie
0
@mekston dać im tam tebasa to zobaczylibyśmy ta najlepsza ligę jak w premier league jakiś gówno klub z dołu tabeli kupuje sobie zawodnika za 50 mln to o czym tu mówimy tam gdzie kasa to są lepsi zawodnicy
0
United real ale to by był mecz o to kto ma większe wpływy sędziowskie
0
@Encore Harry maguier joga bonito
2
@Encore nie jest najlepsza a najbogatsza gdyby kluby La Liga miały taki budzet to zmietli by ta premier league
1
@Bruti teraz się daje ewentualnego karnego i żółta a nie kara podwójnie ale żenada
1
Ktoś posmarowal na anglieski finał
3
Czemu czerwona jak karnego dostali
2
Czemu czerwo WTF
1
Ale symulka hujlunda
0
@FcPortoFan1999 bardziej sprawdzali czy piła przekroczyła linie bramkową
0
@FcPortoFan1999 jest uznany
0
Haha co odwalił chłop z betisu ale gol powinie byc
4
Bilbao i Betis jazda
0
@michal26 nazwisko zobowiazuje
1
Siedzą pajace przed tv bo ich klub odpadł i wymyślają jakieś kontrowersje
0
@MadafakinGuy żebyś wiedział jakbyś się zaglebil w jego działalność to byś wiedział
3
@Kazragore bo to jest ustawka za przyzwoleniem władz. Sam trzaskowski mówi o tym że planeta plonie a on sam jest po tych samych pieniądzach sorosa co ci odkeljency . Myślisz czemu oni nie blokują urzędów tylko uprzykrzają zawsze zwykłym ludziom
0
@GTBTP to jest rząd ukraińskich agentów. A m.in. adam bodnar to kim jest z pochodzenia. Czy widziałeś żeby jakiś inny kraj tak wchodził ukraińcom w du.e?
6
@insp1re to po co go wogole zapraszał skoro wie jakie są jego poglądy jakoś z ludźmi którzy popieraja zbrodniarza netanjahu to nie miał problemu
0
@Pedri16Future z Borussia wygrali pierwszy mecz 4:0 a w drugim mało co tego nie przewalili wiec może lepiej ze jest na styku będą bardziej skoncentrowani
4
@GTBTP na tym że rząd bardziej dba o tych Ukraincow przed którymi tylko Polska się kaja niż o własnych obywateli
2
mysle ze Flick to pouklada teraz i jedziemy na final
0
Wchodzi christensen pewnie dla wzrostu
0
Yamal super sayan
2
Yamal wtf co on gra
0
@Filipem bo oni tylko na tym bazują