1

ale to by byl final wszech czasow Barca p$g dwie ofensywne druzyny

1

@Gibbon_FCB trzeba grac madrze my tez tak powinnismy zrobic przy 3:2 a nie dalej atakowac

0

@barcelonaLM nic sie nie nalezy je.c to p$g

0

dzbandele zlota pilka loading hah

1

Tylko to im zostało hah

0

@zeko0 i mial neuera

1

@blakkudium nie dziwo sedzia w pierwszym meczu juz zalatwil pieknie bilbao

1

@DIPENSE lepiej mieć większą przewagę w tej lidze bo mogą się dziać cuda

0

Trzeba było opchnąć go do tego bayernu to by kane nie wygral dalej pucharu

0

@Borneo kolejny raz zawala nam mecz nie bez powodu siedzi na lawie

8

Opchnac tego araujo i brać Taha za free. Chłop kolejny raz zawala nas w lm

1

Jebaniec mecz zyjlcia summer

0

Antyfutbol góra

0

Gówno dogrywka co nic nam nie dała i jeszcze oodmeczeni na klasyk

0

Summer broni a Szczęsny stał i się patrzył jak piłka wpada

0

@AduŚ07 jeszcze z gówno grającym Interem bramki z dupy po naszych błędach

4

Ten inzagi niech się nie zesra tam

0

Kurwa teraz będzie lezenie

0

Ja pierdole co to za gowno jest nic nie grają kurwa i gol

4

@regatta52 oby na marne to nie poszło i awansowali do finału

1

Proszę kończycie to w dogrywce bo karne nie wytrzymie

0

Aha no faul ?!?!

0

Marciniak co ty odwalazz

3

Co oni tam sprawdzają kurw

3

Szkoda że raphinha bez formy już by pozamiatane było

0

Jednak lewy nie jest gotowy na 100% innego wytłumaczenia nie ma

1

Inter wszystkie zmiany już wykorzystane

5

Dawać dawać ten Inter nic już nie gra

0

@ViscaelBarca2007 klasyczny mecz życia

0

Ale tam jest miejsca dawać wreszcie niech prowadzą mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?