Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale to by byl final wszech czasow Barca p$g dwie ofensywne druzyny
1
@Gibbon_FCB trzeba grac madrze my tez tak powinnismy zrobic przy 3:2 a nie dalej atakowac
0
@barcelonaLM nic sie nie nalezy je.c to p$g
0
dzbandele zlota pilka loading hah
1
Tylko to im zostało hah
0
@zeko0 i mial neuera
1
@blakkudium nie dziwo sedzia w pierwszym meczu juz zalatwil pieknie bilbao
1
@DIPENSE lepiej mieć większą przewagę w tej lidze bo mogą się dziać cuda
0
Trzeba było opchnąć go do tego bayernu to by kane nie wygral dalej pucharu
0
@Borneo kolejny raz zawala nam mecz nie bez powodu siedzi na lawie
8
Opchnac tego araujo i brać Taha za free. Chłop kolejny raz zawala nas w lm
1
Jebaniec mecz zyjlcia summer
0
Antyfutbol góra
0
Gówno dogrywka co nic nam nie dała i jeszcze oodmeczeni na klasyk
0
Summer broni a Szczęsny stał i się patrzył jak piłka wpada
0
@AduŚ07 jeszcze z gówno grającym Interem bramki z dupy po naszych błędach
4
Ten inzagi niech się nie zesra tam
0
Kurwa teraz będzie lezenie
0
Ja pierdole co to za gowno jest nic nie grają kurwa i gol
4
@regatta52 oby na marne to nie poszło i awansowali do finału
1
Proszę kończycie to w dogrywce bo karne nie wytrzymie
0
Aha no faul ?!?!
0
Marciniak co ty odwalazz
3
Co oni tam sprawdzają kurw
3
Szkoda że raphinha bez formy już by pozamiatane było
0
Jednak lewy nie jest gotowy na 100% innego wytłumaczenia nie ma
1
Inter wszystkie zmiany już wykorzystane
5
Dawać dawać ten Inter nic już nie gra
0
@ViscaelBarca2007 klasyczny mecz życia
0
Ale tam jest miejsca dawać wreszcie niech prowadzą mecz