3

Dr Jong hahahha

1

Strzel to proszę nie zesraj się

3

Kurw się poślizgnął akurat dawaj lewego juz

0

Inter już nic nie gra dawać ich

0

Plastuś druga asysta !!!!!

0

Dawaj tego lewego juz

0

Pierdolony jak on to obronil

0

@Arcybiskup pogięło hah nigdy psg

0

Dawaj już tego lewego i wrzutki będą miały sens

0

Kolejny kurw holownik

2

Lepiej było przewalić ligę i rzucić wszystko na LM którego najbardziej potrzeba nie mamy kadry grać na 3 frontach

2

@norbi77 mam wrażenie że oni nie zdają sobie sprawy gdzie są i o co grają myślą że to jakiś nieznaczący mecz ligowy

0

@Peniu on nie nadaje się na taki poziom

0

Inter mógłby się podzielić towarem to by balde u nas wrócił

0

Jak mamy kurw awansować jak ani razu nie prowadziliśmy w półfinale

0

W piłkę było jak z tego karny to śmiech

1

Jebaniec będzie leżał pół godziny

1

Czy oni są świadomi że grają o final ? Oni wyglądają jakby grali w lidze z valladoid

0

Ja jebie ale walą te akcje jak oni chcą coś ugrac

1

Wezcie tego holownika olmo

1

Olmo jaki placek

1

Strzela ten co miał nie grać nazzprycowany

0

Hahaha jakie padolino

0

I te stale fragmenty trzeba się wystrzegać

3

Spalony ale Szczęsny ładnie wyjął

0

Wszystko strona Martina idzie heh

33

U nich coś dużo tych cudownych ozdrowien

11

Ojojoj dlaczego ołłowski nikt go nie ostrzegł

0

Panie ołłowski musi być łemontada

2

Jazda celta xd. .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?