Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dr Jong hahahha
1
Strzel to proszę nie zesraj się
3
Kurw się poślizgnął akurat dawaj lewego juz
0
Inter już nic nie gra dawać ich
0
Plastuś druga asysta !!!!!
0
Dawaj tego lewego juz
0
Pierdolony jak on to obronil
0
@Arcybiskup pogięło hah nigdy psg
0
Dawaj już tego lewego i wrzutki będą miały sens
0
Kolejny kurw holownik
2
Lepiej było przewalić ligę i rzucić wszystko na LM którego najbardziej potrzeba nie mamy kadry grać na 3 frontach
2
@norbi77 mam wrażenie że oni nie zdają sobie sprawy gdzie są i o co grają myślą że to jakiś nieznaczący mecz ligowy
0
@Peniu on nie nadaje się na taki poziom
0
Inter mógłby się podzielić towarem to by balde u nas wrócił
0
Jak mamy kurw awansować jak ani razu nie prowadziliśmy w półfinale
0
W piłkę było jak z tego karny to śmiech
1
Jebaniec będzie leżał pół godziny
1
Czy oni są świadomi że grają o final ? Oni wyglądają jakby grali w lidze z valladoid
0
Ja jebie ale walą te akcje jak oni chcą coś ugrac
1
Wezcie tego holownika olmo
1
Olmo jaki placek
1
Strzela ten co miał nie grać nazzprycowany
0
Hahaha jakie padolino
0
I te stale fragmenty trzeba się wystrzegać
3
Spalony ale Szczęsny ładnie wyjął
0
Wszystko strona Martina idzie heh
33
U nich coś dużo tych cudownych ozdrowien
11
Ojojoj dlaczego ołłowski nikt go nie ostrzegł
0
Panie ołłowski musi być łemontada
2
Jazda celta xd. .