Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panie ołłowski musi być łemontada
2
Jazda celta xd. .
1
Ołłowski jak się spuszcza nad tym realem
7
Z nami ten Iglesias mecz życia a tu chłopa nie ma
8
Jprdle co za leszcze z nami to zapierniczali
0
Ten czosnek strzela
0
I kurtula ratuje real
0
@MesQueUnClub_87 dużo zależy jak widać kto się jak prowadzi bo starszy lewy wraca szybciej niz balde
0
Szkoda że yamal nie ma prawej nogi
0
Yamal ładnie kręci
1
To araujo druga żółta na flashcsocre dostał kartkę w 7 min xd
0
Aj szkoda fajna akcja byla
2
@Seledynowy dlatego ten Inter nie jest taki zajebisty tylko Barca gra padake w obronie
1
Ale fort by miał bramę
0
@CurryTheGoat30 pewnie gałe robi
0
Dobra fati wracaj na boisko bo trza rotować xd
1
No wreszcie fermin
3
@Foton chłop co wyzebral grę od Flicka go jego
2
Oby olmo nie wszedł bo się polamie
0
@Konradowskyy Inter gra to samo
1
Z najgorsza drużyna ....
0
@Iniesta8i szkoda mógł jeszcze pograć
0
Nie no yamal miał odpoczywać
2
I uj jak zawsze bramkarz mecz życia
4
Wrócił ter stegen i wrócił gen frajerstwa
0
Co te atletico myślałem że powalczą chociaż o 2 miejsce
0
@Pedri16Future beka jak dembele grajacy w farmer lidze zgarnie zp
0
@Ricardinio14 napisz do tuska
1
Antony goat na 2:0 dla betisu
14
To już jest totalna drukarnia co by bilbao nie zrobilo i tak united ma awansowac