0

Panie ołłowski musi być łemontada

2

Jazda celta xd. .

1

Ołłowski jak się spuszcza nad tym realem

7

Z nami ten Iglesias mecz życia a tu chłopa nie ma

8

Jprdle co za leszcze z nami to zapierniczali

0

Ten czosnek strzela

0

I kurtula ratuje real

0

@MesQueUnClub_87 dużo zależy jak widać kto się jak prowadzi bo starszy lewy wraca szybciej niz balde

0

Szkoda że yamal nie ma prawej nogi

0

Yamal ładnie kręci

1

To araujo druga żółta na flashcsocre dostał kartkę w 7 min xd

0

Aj szkoda fajna akcja byla

2

@Seledynowy dlatego ten Inter nie jest taki zajebisty tylko Barca gra padake w obronie

1

Ale fort by miał bramę

0

@CurryTheGoat30 pewnie gałe robi

0

Dobra fati wracaj na boisko bo trza rotować xd

1

No wreszcie fermin

3

@Foton chłop co wyzebral grę od Flicka go jego

2

Oby olmo nie wszedł bo się polamie

0

@Konradowskyy Inter gra to samo

1

Z najgorsza drużyna ....

0

@Iniesta8i szkoda mógł jeszcze pograć

0

Nie no yamal miał odpoczywać

2

I uj jak zawsze bramkarz mecz życia

4

Wrócił ter stegen i wrócił gen frajerstwa

0

Co te atletico myślałem że powalczą chociaż o 2 miejsce

0

@Pedri16Future beka jak dembele grajacy w farmer lidze zgarnie zp

0

@Ricardinio14 napisz do tuska

1

Antony goat na 2:0 dla betisu

14

To już jest totalna drukarnia co by bilbao nie zrobilo i tak united ma awansowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?