0

@PepGuardiola1971 jest kiepski odkąd mbappe przyszedł

18

W ogóle ten cały real to wygląda jak psychiatryk dlatego grają w białych strojach

1

Znowu ten psychol w natarciu

0

@Kasy albo jakaś zapadnia gdzie bramkarz wpada

1

@adamek20151 oni zawsze tak grali to samo za zidana

0

@Andi18 bo nasi zagorzali kibice mają zakaz

0

Daj ta kartkę wreszcie dla rudigera

1

@Andi18 tam nigdy czegoś takiego nie bylo

0

Oho już dla ancelottiego będą źli sędziowie z Europy

0

Sam mbappe ma bekę hahahah

1

Perez poszedł na var

8

Wczoraj za takie coś nie dali nam karnego na lewym haha

0

Dawaj żółta dla rudigera

0

Już macha rączkami kukiełka

0

@Salchent pewnie się zesrał

0

Już dwóch obrońców realu z żółtkami

0

Co to za strzał jprdle

0

Hahaha brawo . Jazda Arsenal

0

@JiXSaw idealnie pasuje do tej druzyny

3

Lecą już fak offy od belinghama

0

Jak to spalony powinni uznać

0

Arsenal nie sfrajerzyjcie tego

3

chlop gra sezon zycia a ma juz 29lat

1

@Roobo czaskoski nic nie musi robic a i tak ma zawsze te 35%+ zenada te sondaze

5

Dlatego wygranie trypletu to naprawde jest wyzwanie ktore real nigdy nie zdobyl

2

@Bulbulator wcale nie tak mocna co pokazał pierwszy mecz. W drugim było widać zmęczenie i dlatego tak to wyglądalo słabo. Dwa gole zrobili po naszych błędach.

0

na polfinal cubarsi inigo bo inaczej slabo to bedzie wgladac

2

Dobra awans lepiej jak Szczęsny przegrał w takim meczu w którym nie ma konsekwencji

16

Już było widać że spuchli to araujo dał im nadzieje

1

Araujo japirdole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?