Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PepGuardiola1971 jest kiepski odkąd mbappe przyszedł
18
W ogóle ten cały real to wygląda jak psychiatryk dlatego grają w białych strojach
1
Znowu ten psychol w natarciu
0
@Kasy albo jakaś zapadnia gdzie bramkarz wpada
1
@adamek20151 oni zawsze tak grali to samo za zidana
0
@Andi18 bo nasi zagorzali kibice mają zakaz
0
Daj ta kartkę wreszcie dla rudigera
1
@Andi18 tam nigdy czegoś takiego nie bylo
0
Oho już dla ancelottiego będą źli sędziowie z Europy
0
Sam mbappe ma bekę hahahah
1
Perez poszedł na var
8
Wczoraj za takie coś nie dali nam karnego na lewym haha
0
Dawaj żółta dla rudigera
0
Już macha rączkami kukiełka
0
@Salchent pewnie się zesrał
0
Już dwóch obrońców realu z żółtkami
0
Co to za strzał jprdle
0
Hahaha brawo . Jazda Arsenal
0
@JiXSaw idealnie pasuje do tej druzyny
3
Lecą już fak offy od belinghama
0
Jak to spalony powinni uznać
0
Arsenal nie sfrajerzyjcie tego
3
chlop gra sezon zycia a ma juz 29lat
1
@Roobo czaskoski nic nie musi robic a i tak ma zawsze te 35%+ zenada te sondaze
5
Dlatego wygranie trypletu to naprawde jest wyzwanie ktore real nigdy nie zdobyl
2
@Bulbulator wcale nie tak mocna co pokazał pierwszy mecz. W drugim było widać zmęczenie i dlatego tak to wyglądalo słabo. Dwa gole zrobili po naszych błędach.
0
na polfinal cubarsi inigo bo inaczej slabo to bedzie wgladac
2
Dobra awans lepiej jak Szczęsny przegrał w takim meczu w którym nie ma konsekwencji
16
Już było widać że spuchli to araujo dał im nadzieje
1
Araujo japirdole