Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To ten co mówił że nie ma kim grac
1
Ter stegen nie bedzie zachwycony
1
wystarczy wygrac LM
0
@DJ6 olmo to też szklanka
0
Co za kasztany dramat w obronie
0
Gooooool Villareal !!!
1
Dajesz Villareal !
0
lepiej niech oni wczesniej odpadna
0
@Hellrider takie same jakie PO nie chciało muru na granicy z Białorusią
0
@KrychaFCB szachy 5d na którym korzystają tylko niemcy
0
@Eto'o9 R10 ale co dostal kosmetyczkę z logo realu to jego
4
Jak dobrze ze stworzyli ta lige konferencji tak bysmy sie nigdy nie doczekali polskich klubow w pucharach
32
Jakby przegrali to by byla inna narracja co za żenujący klub
2
@Kapitan hawk oni zawsze wszystko widzą lepiej gdy jest to na korzyść realu
0
Że Alvarez akurat musiał się potknąć wtf
5
I znowu oglądać te parszywe mordy zygam już tym realem w lm
2
Nie uznali bramki hahaha
0
Ale sorloth zarąbał
2
Szkoda na starych zasadach awansowało by atletico przy takim wyniku
0
Sorloth dajesz !
0
Oczywiście ten nieudacznik lenglet bo kto inny
0
Atletico dobrze dzis wygląda muszą to wykorzystać
0
Gooooool Altetico !!!!
0
@Lokusekpl lewy za dotknięcie nosa dostał karę paru meczów
1
@Lokusekpl no faktycznie za nic
9
A belinghqm tylko dwa spotkania haha
0
@Majczel97 to już ten drugi ciekawszy
0
Ale TVP wybrała mecz dzisiaj. Arsenal psv kto to będzie oglądał
2
I macie ten potężny liverpool
1
Jak to jest że dembele u nas był ciągle połamany a w PSG zasuwa