1

To ten co mówił że nie ma kim grac

1

Ter stegen nie bedzie zachwycony

1

wystarczy wygrac LM

0

@DJ6 olmo to też szklanka

0

Co za kasztany dramat w obronie

0

Gooooool Villareal !!!

1

Dajesz Villareal !

0

lepiej niech oni wczesniej odpadna

0

@Hellrider takie same jakie PO nie chciało muru na granicy z Białorusią

0

@KrychaFCB szachy 5d na którym korzystają tylko niemcy

0

@Eto'o9 R10 ale co dostal kosmetyczkę z logo realu to jego

4

Jak dobrze ze stworzyli ta lige konferencji tak bysmy sie nigdy nie doczekali polskich klubow w pucharach

32

Jakby przegrali to by byla inna narracja co za żenujący klub

2

@Kapitan hawk oni zawsze wszystko widzą lepiej gdy jest to na korzyść realu

0

Że Alvarez akurat musiał się potknąć wtf

5

I znowu oglądać te parszywe mordy zygam już tym realem w lm

2

Nie uznali bramki hahaha

0

Ale sorloth zarąbał

2

Szkoda na starych zasadach awansowało by atletico przy takim wyniku

0

Sorloth dajesz !

0

Oczywiście ten nieudacznik lenglet bo kto inny

0

Atletico dobrze dzis wygląda muszą to wykorzystać

0

Gooooool Altetico !!!!

0

@Lokusekpl lewy za dotknięcie nosa dostał karę paru meczów

1

@Lokusekpl no faktycznie za nic

9

A belinghqm tylko dwa spotkania haha

0

@Majczel97 to już ten drugi ciekawszy

0

Ale TVP wybrała mecz dzisiaj. Arsenal psv kto to będzie oglądał

2

I macie ten potężny liverpool

1

Jak to jest że dembele u nas był ciągle połamany a w PSG zasuwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?