Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A araujo za co dostał hah
3
Ale balde poszedł jaki rajd xd
0
Ale Szczęsny topka gdyby nie on byłoby slabo
0
Wbiegł w martineza i się położył co za typ hah
2
Ja bym zdjął lewego i przesuną olmo na 9
0
Żeby chociaż remis wywieść
2
Spalony ale brawo Szcesny
0
Przecież to było wiadome że zaatakują od początku tak samo jak ostatnio
1
@Limaker dlatego real zadowolony z sedziowania w lm
1
Sorloth dawaj bramę jak z Barca
1
Aj nikt tego nie zamkną
5
Zygam już tym realem w lm
0
@partymaker jak zwykle wina sędziów
0
@Bilon87 skakałem razem ze stadionem
0
Kto nie skacze ten madryciak
0
Barkę grają na bernabeu
0
@MichuZ44 a mógł mieć jeszcze lepsze liczby gdyby wykorzystał te setki
0
@szymonekk to już wolę zeby atletico zdobyło mistrza niż real
3
I tu widać klase trenera której nie ma ancelotti
0
I plastuś zjeal
0
@partymaker może już jest przemęczony cały czas gra
4
Znowu poprzeczka xd
0
Eh jak to nie wpadlo
1
Łoniaki spartaczył sam na sam
1
Haha jak szczekają przegrywy
0
Co za fartowna interwencja kurtula
2
Gooool betis !!!!
0
@Tasde slaba to sie stala za czasow bidena dziadka z demencja nikt nie traktowal powaznie
0
@MeAndSwan cały czas powinien być zatrzymywany czas a nie tylko gdy piłka opuści boisko. Skończyłoby się leżakowanie na boisku.
1
I potem w ramach zemsty pereza powstała afera Neymar Gate