1

A araujo za co dostał hah

3

Ale balde poszedł jaki rajd xd

0

Ale Szczęsny topka gdyby nie on byłoby slabo

0

Wbiegł w martineza i się położył co za typ hah

2

Ja bym zdjął lewego i przesuną olmo na 9

0

Żeby chociaż remis wywieść

2

Spalony ale brawo Szcesny

0

Przecież to było wiadome że zaatakują od początku tak samo jak ostatnio

1

@Limaker dlatego real zadowolony z sedziowania w lm

1

Sorloth dawaj bramę jak z Barca

1

Aj nikt tego nie zamkną

5

Zygam już tym realem w lm

0

@partymaker jak zwykle wina sędziów

0

@Bilon87 skakałem razem ze stadionem

0

Kto nie skacze ten madryciak

0

Barkę grają na bernabeu

0

@MichuZ44 a mógł mieć jeszcze lepsze liczby gdyby wykorzystał te setki

0

@szymonekk to już wolę zeby atletico zdobyło mistrza niż real

3

I tu widać klase trenera której nie ma ancelotti

0

I plastuś zjeal

0

@partymaker może już jest przemęczony cały czas gra

4

Znowu poprzeczka xd

0

Eh jak to nie wpadlo

1

Łoniaki spartaczył sam na sam

1

Haha jak szczekają przegrywy

0

Co za fartowna interwencja kurtula

2

Gooool betis !!!!

0

@Tasde slaba to sie stala za czasow bidena dziadka z demencja nikt nie traktowal powaznie

0

@MeAndSwan cały czas powinien być zatrzymywany czas a nie tylko gdy piłka opuści boisko. Skończyłoby się leżakowanie na boisku.

1

I potem w ramach zemsty pereza powstała afera Neymar Gate

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?