Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas i mieli płacić kary za opóźnienia
4
@Dosq ja rzygam juz realem w lm czas zeby odpadli
3
nasz czlowiek thiago alcantara losuje
3
@Coutinho007 bo te drużyny nie reprezentują hiszpańskiego futbolu
0
Kurde remis z jakimś kasztanami aozna byłoby wskoczyć na 1 miejsce bo Liverpool przegrał
0
Hah 5 min tyle to ten chłop lezl
1
@macio_944 Tylko Barca
1
I teraz widzicie kto stoi za reżimowym real madryt tv obrzydliwy klub. Profilaktycznie co parę miesięcy powinien dostawać manite od Barcy.
1
@MesQueUnClub96 on wyglada jak mlody joe biden
0
@Marcin199310 chlop będzie wrzodem ligi hiszpańskiej do końca życia
1
@barcanawieki miał potencjał na złota piłkę i został z niczym tak samo tylko jedna LM
11
Ale wyniki ostatnio oprocz tego meczu z betoniarzami.5:2 z realem, 5:1 betis, 5:4 benfica, 7:1 Valencia
0
@Criss18Barca bo tam same pikniki Laporta zbanował zylete
8
Fermin 2 gole o 2 asysty
1
Blade forma top ostatnio
0
Yamal się bawi w neymara
0
W starych przepisach Szczęsny by wylecial
1
Hahahaha Szczęsny znowu co za leb
2
Szkoda Valencii ale może to ten czas żeby odszedl wreszcie ten lim po spadku do segunda
0
Zaraz Szczęsny jakieś czerwo żeby nie było nudy
0
Kurde rosjon prowadzi valencie
0
Szkoda że lewy nie wszedł mogl odskoczyc mbappe
2
@fart jedyny kraj na swiecie gdzie trzeba robic zrzutki na sprzet to w takim razie gdzie ida nasze podatki ?Ciagle nie ma pieniedzy ale na utrzymywanie ukraincow juz jest. Takie podstawy to powinien zapewnic rzad z naszych podatkow. Jest to dobra inicjatywa ale to pokazuje jaki mamy nieudolny rzad po co mamy kupowac sprzet jak i tak owsiak zrobi zrzutke.
1
Niech on juz odejdzie i odda numer 10. Jemu sie po prostu nie chce juz grac.
1
lepszego zdjecia niie bylo ?
2
co tak psg sie cieszy jakby wygrali lige mistrzow
0
@Rupert_Haubica podpisal kontrakt zycia to bedzie tam siedzial
3
@kubix05 ale osiemnastka
0
@ViDuusPL dziwisz sie skoro nie moga znalesc swojego zespolu w tabeli LM
0
Ale wrzutka majstersztyk