0

@Chudini123 to elo yebas top

0

przeciez przed chwila byla informacja ze przedluzyli 3dni

11

@Eklerek jego następny wywiad powinien się odbyć w zakładzie psychiatrycznym

0

@macio_944 czaskoski też jest memem

0

@Sysia11 wpierw trzeba wrocic na camp nou

1

@MichuZ44 po co sie tym tak lansuja niech siedza sobie sami a nie wrzucaja to w internet

1

rok dluzej u jego sterow i nie bylo by co ogladac

0

@Kamiloza91 chlop caluje herb realu jakby mial sie zaraz zesrac i jak tu niby mialby trafic

2

I spadamy na 3 miejsce jak mozna było przewalić 9 pkt przewagi

0

@Kamiloza91 po co tu ten madryciak

0

Oho problemy techniczne

2

@DonCarletto Valencia to akurat ma skąpego właściciela
@FcPortoFan1999 raczej tebasowi

0

@Gaz czemu PK tylko w LM dobrze sobie radzi

2

Szkoda Sevilli że się tak stoczyli królowie ligi Europy a musieli sprzedawać najlepszych zawodników przez ffp

2

@Filipem wolałbym coś w stylu 51% socio 49% inwestor

1

Barca u siebie 3 porażki z rzędu las Palmas leganes i atletico masakra

0

I potężny Norweg nas dobija

0

Wchodzi potężny Norweg

0

@Kamiloza91 oni najlepiej wyglądają jak grają ofensywnie dziwne że simeone tego nie widzi i ciągle stawia na ta defensywę

4

Raphinhaldinho xd

0

Ale asysta wyszła xd

0

Aj Dobra wrzutka

0

@Hosh ta chlop jest taki anti muslim ze wjechal w Bogu ducha winny chrzescijanski jarmark bozonarodzeniowy

0

@ikar34 no właśnie coś takiego było

0

@ViscaelBarca2007 i ciekawe czy firma będzie płacić karę za niedotrzymanie terminu

3

@blakkudium lenglet pewnie zagra mecz życia

5

Ważne że hajs się zgadzał

1

@Mixtape i atletico jeszcze dogoniło

0

Nie zdziwię się jak te barbastro też nas pocisnie

1

Real zremisował była okazja odskosczyc to znowu frajerstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?