Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chudini123 to elo yebas top
0
przeciez przed chwila byla informacja ze przedluzyli 3dni
11
@Eklerek jego następny wywiad powinien się odbyć w zakładzie psychiatrycznym
0
@macio_944 czaskoski też jest memem
0
@Sysia11 wpierw trzeba wrocic na camp nou
1
@MichuZ44 po co sie tym tak lansuja niech siedza sobie sami a nie wrzucaja to w internet
1
rok dluzej u jego sterow i nie bylo by co ogladac
0
@Kamiloza91 chlop caluje herb realu jakby mial sie zaraz zesrac i jak tu niby mialby trafic
2
I spadamy na 3 miejsce jak mozna było przewalić 9 pkt przewagi
0
@Kamiloza91 po co tu ten madryciak
0
Oho problemy techniczne
2
@DonCarletto Valencia to akurat ma skąpego właściciela
@FcPortoFan1999 raczej tebasowi
0
@Gaz czemu PK tylko w LM dobrze sobie radzi
2
Szkoda Sevilli że się tak stoczyli królowie ligi Europy a musieli sprzedawać najlepszych zawodników przez ffp
2
@Filipem wolałbym coś w stylu 51% socio 49% inwestor
1
Barca u siebie 3 porażki z rzędu las Palmas leganes i atletico masakra
0
I potężny Norweg nas dobija
0
Wchodzi potężny Norweg
0
@Kamiloza91 oni najlepiej wyglądają jak grają ofensywnie dziwne że simeone tego nie widzi i ciągle stawia na ta defensywę
4
Raphinhaldinho xd
0
Ale asysta wyszła xd
0
Aj Dobra wrzutka
0
@Hosh ta chlop jest taki anti muslim ze wjechal w Bogu ducha winny chrzescijanski jarmark bozonarodzeniowy
0
@ikar34 no właśnie coś takiego było
0
@ViscaelBarca2007 i ciekawe czy firma będzie płacić karę za niedotrzymanie terminu
3
@blakkudium lenglet pewnie zagra mecz życia
5
Ważne że hajs się zgadzał
1
@Mixtape i atletico jeszcze dogoniło
0
Nie zdziwię się jak te barbastro też nas pocisnie
1
Real zremisował była okazja odskosczyc to znowu frajerstwo