0

Penality wraca na boisko

5

Goooooool jazda z plackami

0

Real by mial z tego karnego na 100%

0

Aj ładna akcja szkoda

3

Myślałem że to ter stegen na trybunach xd

3

oby zostal dobra robote tam robi

1

@Kapitan hawk Bilbao musisz !

0

@draxidox że ludzie się nabierają na takie cyrki po wyborach chłop będzie miał ich gdzieś

0

@4Fabregas4 on jest za wolny rusza się jak mucha w smole

1

To niezly ucze .

0

@norbi77 chodzi mi o dzisiejszy mecz bo my wczoraj straciliśmy pkt

3

Kolejny karny dla realu xd

0

@Luciferrrro z nami to grają jak rzeźnicy a tu spokojnie aby nikogo nie skrzywdzić

0

Przecież te getsfe to pieski realu zawsze łatwe pkt

2

Jak real nabrał wiatru w żagle po tych stratach pkt Barcy

1

@Coutinho007 teraz to wszytko będą robić żeby tak było dlatego żeby zdobyć mistrza trzeba odjechac realowi na parę pkt

0

Real 2:0 z Realem B

0

@KrwawiaceoczyVEB dlatego Szczesny by to obronil bo jest od niego wyzszy o 11 cm

0

@Kengo chłop jeszcze dostanie podwyżkę i torbę realu

1

Zepsuliscie nam 125 lecie klubu

0

@Swistus172 real to gra gówno od początku sezonu

4

Sędzia tym meczem wywalczył sobie robotę w La lidze

1

Co za klauny las pajacos

1

Ten var to jest dziś w ogóle

0

Teraz się będą kłaść i płakać po każdym kontakcie

2

I taki real grający gówno może nas wyprzedzić w tabeli

1

@Karzel na pewno by wyjął ta pierwsza bramkę bo temu karakanowi brakuje cm

5

Kurw co strzał to gol pachołek tam można postawić

4

Opaska została u Raphinhi i prawidłowo

0

Raphinha !!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?