Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Penality wraca na boisko
5
Goooooool jazda z plackami
0
Real by mial z tego karnego na 100%
0
Aj ładna akcja szkoda
3
Myślałem że to ter stegen na trybunach xd
3
oby zostal dobra robote tam robi
1
@Kapitan hawk Bilbao musisz !
0
@draxidox że ludzie się nabierają na takie cyrki po wyborach chłop będzie miał ich gdzieś
0
@4Fabregas4 on jest za wolny rusza się jak mucha w smole
1
To niezly ucze .
0
@norbi77 chodzi mi o dzisiejszy mecz bo my wczoraj straciliśmy pkt
3
Kolejny karny dla realu xd
0
@Luciferrrro z nami to grają jak rzeźnicy a tu spokojnie aby nikogo nie skrzywdzić
0
Przecież te getsfe to pieski realu zawsze łatwe pkt
2
Jak real nabrał wiatru w żagle po tych stratach pkt Barcy
1
@Coutinho007 teraz to wszytko będą robić żeby tak było dlatego żeby zdobyć mistrza trzeba odjechac realowi na parę pkt
0
Real 2:0 z Realem B
0
@KrwawiaceoczyVEB dlatego Szczesny by to obronil bo jest od niego wyzszy o 11 cm
0
@Kengo chłop jeszcze dostanie podwyżkę i torbę realu
1
Zepsuliscie nam 125 lecie klubu
0
@Swistus172 real to gra gówno od początku sezonu
4
Sędzia tym meczem wywalczył sobie robotę w La lidze
1
Co za klauny las pajacos
1
Ten var to jest dziś w ogóle
0
Teraz się będą kłaść i płakać po każdym kontakcie
2
I taki real grający gówno może nas wyprzedzić w tabeli
1
@Karzel na pewno by wyjął ta pierwsza bramkę bo temu karakanowi brakuje cm
5
Kurw co strzał to gol pachołek tam można postawić
4
Opaska została u Raphinhi i prawidłowo
0
Raphinha !!!!!!!!