1

Real zremisował była okazja odskosczyc to znowu frajerstwo

0

Z leganes u siebie co do uja

0

powazny chyba nie jest bo potem biegal z radosci po golu torresa

7

Co by nie mówić drugie miejsce mamy w LM

1

@Mixtape na szczęście nie jedziemy na KMŚ

0

Chłop co się połamał na końcu

0

@Gibbon_FCB on by tam idealnie pasował do tego MU

0

Ale chaos w końcówce

0

De Jong zajebiste podanie

0

Ja jebie nie możemy dowieść normalnie wyniku tylko wylewy ciągle

0

Rekin znowu wchodzi i gol xd

0

@karci0 prawdziwy el capitano

0

Kurla co z Raphinha

0

De Jong pewnie coś odwali

0

Szczęsny co tam w śpiworze siedzi

0

Zawsze coś spartcza większość bramek co tracimy to przez takie głupie błędy

1

@JoeSatriani akurat dobrze no wraca araujo

0

Co za gówno karny z du.y

0

Gdzie karny za takie coś gość poczuł dotknięcie i się położył

4

Za takie gesty co sabitzer robił Flick dostał czerwo

3

Te genialne podania yamala zewnętrzną częścią stopy

0

Szkoda że nie strzelił tego

2

Ale golazo Alvareza

0

Każdy przyjdzie ze swoim krzesełkiem

0

Coś się posiwiał przez ten czas

1

Nie no gdyby był tak zakochany to by go wystawiał w podstawowym składzie bez względu na to jak się prezentuje

19

Flick witamy w la lidze gdzie nawet za podrapanie sie nosa mozna wyleciec

0

@Destroyer_of_Worlds nie mowie o syrii a o innych krajach arabskich gdzie usa wprowadzalo tzw demokracje jak one teraz wygladaja i dlaczego wszyscy pchaja sie do europy jak mieli miec tak dobrze po obaleniu tzw. dyktatorow

3

@Destroyer_of_Worlds skutki wprowadzania demokracji przez USA w tych krajach widzimy w europie i na naszej granicy z Białorusią.

0

Ale odrobili z 3:1 na 4:3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?