Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real zremisował była okazja odskosczyc to znowu frajerstwo
0
Z leganes u siebie co do uja
0
powazny chyba nie jest bo potem biegal z radosci po golu torresa
7
Co by nie mówić drugie miejsce mamy w LM
1
@Mixtape na szczęście nie jedziemy na KMŚ
0
Chłop co się połamał na końcu
0
@Gibbon_FCB on by tam idealnie pasował do tego MU
0
Ale chaos w końcówce
0
De Jong zajebiste podanie
0
Ja jebie nie możemy dowieść normalnie wyniku tylko wylewy ciągle
0
Rekin znowu wchodzi i gol xd
0
@karci0 prawdziwy el capitano
0
Kurla co z Raphinha
0
De Jong pewnie coś odwali
0
Szczęsny co tam w śpiworze siedzi
0
Zawsze coś spartcza większość bramek co tracimy to przez takie głupie błędy
1
@JoeSatriani akurat dobrze no wraca araujo
0
Co za gówno karny z du.y
0
Gdzie karny za takie coś gość poczuł dotknięcie i się położył
4
Za takie gesty co sabitzer robił Flick dostał czerwo
3
Te genialne podania yamala zewnętrzną częścią stopy
0
Szkoda że nie strzelił tego
2
Ale golazo Alvareza
0
Każdy przyjdzie ze swoim krzesełkiem
0
Coś się posiwiał przez ten czas
1
Nie no gdyby był tak zakochany to by go wystawiał w podstawowym składzie bez względu na to jak się prezentuje
19
Flick witamy w la lidze gdzie nawet za podrapanie sie nosa mozna wyleciec
0
@Destroyer_of_Worlds nie mowie o syrii a o innych krajach arabskich gdzie usa wprowadzalo tzw demokracje jak one teraz wygladaja i dlaczego wszyscy pchaja sie do europy jak mieli miec tak dobrze po obaleniu tzw. dyktatorow
3
@Destroyer_of_Worlds skutki wprowadzania demokracji przez USA w tych krajach widzimy w europie i na naszej granicy z Białorusią.
0
Ale odrobili z 3:1 na 4:3