Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie no Martin bez jaj
0
@Kgorecki2500 niech już ten bidet odchodzi wszędzie tylko wojny
1
amigosom tylka sie nie chciialo ruszyc
0
@bulo przecież nam pomagał negreira
0
Chłop jest za wolny na taką grę która preferuje Flick
0
@Encore albo u nas
0
Perez już dzwoni do beniteza xd
0
Penalti nawet nie pomaga
0
Elegancko dopiero włączyłem
1
@Rupert_Haubica ma gumowe ucho
0
@Litman dzisiaj spokojne by mogl grac
0
@Pawci023x nie wiem jak on wygląda
0
@AFA chłop wygląda jak mokebe
0
Hah bartomeu będzie który o mało nie doprowadził klub do bankructwa i by nie było co dziś obchodzić
1
on jest niezle odklejony
0
@Beztroskii dobrze bronilismy do czasu czerwonej kartki i wysztko sie posypalo
0
Jakie bezsensowne kartki łapią
14
Wszedł dr Jong i gramy gówno znowu
0
Czerwona kartka i leżymy
2
Co kounde odwalił ?!
0
Nie no ewidentnie wyszła
0
Ten Martin zaraz wyleci
0
@insp1re być może to wyszło nam na dobre że nie mogliśmy robić takich transferów przez to postawiliśmy na wychowanków
1
I znowu Martin psuje pułapkę ofsajdowa
3
@gaucho104 to dalej trwaj w wyimaginowanym strachu
@Marian_Pazdzioch póki co Niemcy skutecznie hamują nasz rozwój gospodarczy
1
@ArcziArtt administracja bidena robi wszystko aby tak się stało bo jak Trump obejmie stanowisko to się skończy
0
@Kapitan hawk a izrael ?
0
I się zesralo hah
0
Haha Urbański .
8
Na tle Polaków ten mctominay wygląda jak cr7