1

Nie no Martin bez jaj

0

@Kgorecki2500 niech już ten bidet odchodzi wszędzie tylko wojny

1

amigosom tylka sie nie chciialo ruszyc

0

@bulo przecież nam pomagał negreira

0

Chłop jest za wolny na taką grę która preferuje Flick

0

@Encore albo u nas

0

Perez już dzwoni do beniteza xd

0

Penalti nawet nie pomaga

0

Elegancko dopiero włączyłem

1

@Rupert_Haubica ma gumowe ucho

0

@Litman dzisiaj spokojne by mogl grac

0

@Pawci023x nie wiem jak on wygląda

0

@AFA chłop wygląda jak mokebe

0

Hah bartomeu będzie który o mało nie doprowadził klub do bankructwa i by nie było co dziś obchodzić

1

on jest niezle odklejony

0

@Beztroskii dobrze bronilismy do czasu czerwonej kartki i wysztko sie posypalo

0

Jakie bezsensowne kartki łapią

14

Wszedł dr Jong i gramy gówno znowu

0

Czerwona kartka i leżymy

2

Co kounde odwalił ?!

0

Nie no ewidentnie wyszła

0

Ten Martin zaraz wyleci

0

@insp1re być może to wyszło nam na dobre że nie mogliśmy robić takich transferów przez to postawiliśmy na wychowanków

1

I znowu Martin psuje pułapkę ofsajdowa

3

@gaucho104 to dalej trwaj w wyimaginowanym strachu
@Marian_Pazdzioch póki co Niemcy skutecznie hamują nasz rozwój gospodarczy

1

@ArcziArtt administracja bidena robi wszystko aby tak się stało bo jak Trump obejmie stanowisko to się skończy

0

@Kapitan hawk a izrael ?

0

I się zesralo hah

0

Haha Urbański .

8

Na tle Polaków ten mctominay wygląda jak cr7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?