Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można puszczać w kółko :)
0
@Kiko w reprezentacji jest odwrotnie
0
@Antimadridista_WR najlepszy to bedze w finale LM
0
Barca i real wyjasniaja bundeslige
3
Raphinha dajesz powtórkę w sobotę
0
Kurde piła na manite
3
Ole oleeeee oleeee
3
Nie no opaska dla de jonga to jakiś żart
0
Haha Muller jaka morda
0
Dawać manite !!
3
Miód na moje oczy widząc mulera po meczu haha
0
Raphinha jeba.y szef !!!!!!!!!!!!
1
Raphinha prze kozak w tym sezonie
1
Jedziemy po manite
2
Jazda fermin dwie asysty
5
Yamal co za szef haha
0
Czemu oddajemy im pole
0
@Lordzi a przegrali z Aston Villa
3
@Kgorecki2500 niech sobie dorobi wąsa i bedzie pasowal jak pewien malarz z niemiec
3
Nie widzę peni na te ataki realu
5
Jeszcze ta parówa strzela
2
Ale wydarł jape komentator
0
@SawneyBean to tylko pokazuje jaki to piłkarz top że na wyjebce zrobił takie liczby
0
@prokofiew Messi nie potrzebował żadnej adaptacji mu się tam nie chciało grać
0
@Sawik_10 mbappe to bardziej nam by się przydał bo nie mamy lewego skrzydła realowi jest on niepotrzebny
0
@Sulimo ciężko stwierdzić gdyby Barca nie dostała czerwonej kartki z monaco
0
I w sobotę real kolejny wpierdziel
1
Haha co tam się dzieje
9
Hahaha brawo BVB !
2
Sprzedac gościa niedosc że ciągnie kasę to nie podchodzi profesjonalnie do pracy