0

Można puszczać w kółko :)


0

@Kiko w reprezentacji jest odwrotnie

0

@Antimadridista_WR najlepszy to bedze w finale LM

0

Barca i real wyjasniaja bundeslige

3

Raphinha dajesz powtórkę w sobotę

0

Kurde piła na manite

3

Ole oleeeee oleeee

3

Nie no opaska dla de jonga to jakiś żart

0

Haha Muller jaka morda

0

Dawać manite !!

3

Miód na moje oczy widząc mulera po meczu haha

0

Raphinha jeba.y szef !!!!!!!!!!!!

1

Raphinha prze kozak w tym sezonie

1

Jedziemy po manite

2

Jazda fermin dwie asysty

5

Yamal co za szef haha

0

Czemu oddajemy im pole

0

@Lordzi a przegrali z Aston Villa

3

@Kgorecki2500 niech sobie dorobi wąsa i bedzie pasowal jak pewien malarz z niemiec

3

Nie widzę peni na te ataki realu

5

Jeszcze ta parówa strzela

2

Ale wydarł jape komentator

0

@SawneyBean to tylko pokazuje jaki to piłkarz top że na wyjebce zrobił takie liczby

0

@prokofiew Messi nie potrzebował żadnej adaptacji mu się tam nie chciało grać

0

@Sawik_10 mbappe to bardziej nam by się przydał bo nie mamy lewego skrzydła realowi jest on niepotrzebny

0

@Sulimo ciężko stwierdzić gdyby Barca nie dostała czerwonej kartki z monaco

0

I w sobotę real kolejny wpierdziel

1

Haha co tam się dzieje

9

Hahaha brawo BVB !

2

Sprzedac gościa niedosc że ciągnie kasę to nie podchodzi profesjonalnie do pracy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?