0

@Szmulek z ter stegenem byłoby to samo

1

Ter stejgen obronił

0

Ale. meczychoo.

3

Gooool lewandoski

0

@AlexDark00 tak sie kopie po czole ze jest liderem w la liga

6

@RKS1979 dlatego nie warto faulować przynajmniej teraz gdy jest var który wszystko wyłapie. Lepiej stracić ta bramkę niż się męczyć cały mecz

0

@Transu96 zwłaszcza że i tak stracili bramkę 5 min później

0

I tak to jest lepiej odpuścić i ewentualnie stracić bramkę niż faulować i grać cały mecz w 10

0

Chłop zarył noga w ziemie

0

Ale gówniany mecz. Jakieś kiepy z monaco drugi raz nas ogrywaja

0

@Matheu12 szkoda że Szczęsnego nie wzieli

0

Kurtula takie coś obronił

0

Kurla czemu to nie trafil

7

Dawać czerwo dla monaco żeby się wyrownalo

0

Yamal !!!!!!!!!!!!!!! Golasoo

0

Co oni obsrani przed tymi ogorasami z monaco

1

Chłop se biegnie i gol wtf

1

Ale zesrani grają

3

Zrewanżować się za puchar gampera

0

Eric na skrzydle ? Xd

0

@okiemtypera_lucaxx95 już bez przesady z kim oni grali

1

Jprdle co odwalił gazaniga

2

Aj Girona blisko gola

0

Szkoda że city osłabiło girone mogliby coś ugrać w tej lm

1

@Lordzi bo gra niemiecki klub

0

@Derean on nie rozmawiał z ter stegenem tylko trenerem bramkarzy to tylko taka stop klatka

5

@Safrani gdzie są ekolodzy

0

@Stinger_ Barca Flicka ich wyjaśni

1

Męczennik złota piłka

0

Kurtula co wyciaga dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?