Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szmulek z ter stegenem byłoby to samo
1
Ter stejgen obronił
0
Ale. meczychoo.
3
Gooool lewandoski
0
@AlexDark00 tak sie kopie po czole ze jest liderem w la liga
6
@RKS1979 dlatego nie warto faulować przynajmniej teraz gdy jest var który wszystko wyłapie. Lepiej stracić ta bramkę niż się męczyć cały mecz
0
@Transu96 zwłaszcza że i tak stracili bramkę 5 min później
0
I tak to jest lepiej odpuścić i ewentualnie stracić bramkę niż faulować i grać cały mecz w 10
0
Chłop zarył noga w ziemie
0
Ale gówniany mecz. Jakieś kiepy z monaco drugi raz nas ogrywaja
0
@Matheu12 szkoda że Szczęsnego nie wzieli
0
Kurtula takie coś obronił
0
Kurla czemu to nie trafil
7
Dawać czerwo dla monaco żeby się wyrownalo
0
Yamal !!!!!!!!!!!!!!! Golasoo
0
Co oni obsrani przed tymi ogorasami z monaco
1
Chłop se biegnie i gol wtf
1
Ale zesrani grają
3
Zrewanżować się za puchar gampera
0
Eric na skrzydle ? Xd
0
@okiemtypera_lucaxx95 już bez przesady z kim oni grali
1
Jprdle co odwalił gazaniga
2
Aj Girona blisko gola
0
Szkoda że city osłabiło girone mogliby coś ugrać w tej lm
1
@Lordzi bo gra niemiecki klub
0
@Derean on nie rozmawiał z ter stegenem tylko trenerem bramkarzy to tylko taka stop klatka
5
@Safrani gdzie są ekolodzy
0
@Stinger_ Barca Flicka ich wyjaśni
1
Męczennik złota piłka
0
Kurtula co wyciaga dziś