0

I jeszcze tak bedzie ze lenglet zostanie hah

0

@FcPortoFan1999 jak nie przecież to on wyeliminował PSG w pamiętnym meczu 6:1 i potem się zaczęło bo prasa pisała tylko o Messim

4

@kanver_ gruby na bramkę

1

@blakkudium to ile on ma zarabiac ze nie moga go zarejestrowac

0

@doc lepiej go wyleczyć i nie wystawiać tylko od razu sprzedać

0

@Kengo nie ma się z czego cieszyć niedługo nie odróżnimy co jest prawdą a co nie

1

@Gibbon_FCB tylko że to nie była prezentacja tylko pod niego a pod wszystkie nabytki atletico tego lata

0

@Fenelon to transfer na teraz Laporty żeby kogokolwiek ściągnąć a za rok pewnie będą go wypychac z klubu

0

@Transu96 niestety jak już gundogan odchodzi to zarejestrują

0

@ranger3120 jeszcze do tego ten Sutkowski sługusy firm farmaceutycznych

0

Jakos nie widzę tego kasztana w koszulce Barcy

0

@Magicc89PL jest szklany

2

@Kidd na coś się przydał ten inżynier

0

@blakkudium z atletico nieźle zagrali mogą być w top 4

0

@homeins to po co mu taka pensje dawali

0

@Leooo przecież szejker z psg jest w UEFA więc nic im nie zrobią

2

@D10SLEO to i aborcja najważniejsze tematy jakby w kraju nie było ważniejszych problemów

0

@Lucyfffer z jakiej racji za darmo

0

@aspr1me prędzej Torres będzie grał z tym napisem

0

@Uukasz_93 i chlop ze skrecona kostka dobrze bawi sie na ibizie

5

Alvarez znowu w cieniu poteznego norwega xd

0

Ale siatkę założył correa

1

@Lionel_Messi10 na varze jak zawsze spia

1

@Kgorecki2500 niech lapia pkt trzeba real zrzucic na 3 miejsce

1

przyjdzie na sezon potem laporta znowu bedzie wyganial z klubu bo pensja

1

zalosny klub oni mysla ze kazdy mecz beda wygrywac czy jak

1

Sorloth na 2-2 !!

1

@Lionel_Messi10 wszyscy Argentyńczycy na ławce

0

@Ronad10 madryciaki maja swoich szpiegow

0

@SkilledHydra16 pewnie to operacja żeby zarejestrować olmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?