0

@Bogan potencjał to on ma ale jest zbyt leniwy

11

To już pozamiatane że wrócimy do zasady 1:1 dzięki Lopez

0

@parpe jakie spieniężenie co najwyżej wymiana za cancelo

1

@esem91 ten cały gepart romano uja tam wie

0

Kolejny po lenglecie i de jongu i pewnie niedługo to samo będzie z olmo

0

@Encore to samo city co nie chciało przedłużyć z nim kontraktu teraz nagle go potrzebują xd

3

@Comentateiro i pewnie ten cały balast wynagrodzenia przejmie olmo

0

@Gaz Laporta laportą ale przy bartomeu już byśmy byli bankrutem

11

Ten deco to się nadaje do tarcia chrzanu tyle kasy wtopić. Chłop jest tam tylko za nazwisko.

0

@Faro to na pewno decyzja Laporty a nie Flicka

1

Czyli na to wygląda że polityka tranferową przez laporte jest ściąganie zawodnika i obiecanie mu wzrostu pensji wraz z każdym sezonem. Po czym po sezonie wypycha zawodnika z klubu żeby zaoszczędzić na pensji. Niedługo nikt tu nie będzie chciał przyjsc z takim cyrkiem.

0

@T^L gundogan ma honor widzi że klub go wypycha to sam chce odejść a ten pasożyt nie dość że nie podchodzi profesjonalnie do rekonwalescencji to doi klub jak może

13

zamiast się pozbyć holownika de Jonga to pozbywają się najlepszego pomocnika

2

@Sapos93 nie chciał odejść to klub go wypycha

1

@KrwawiaceoczyVEB dobry ten mekebe

0

Kto tu bedzie chcial przyjsc jak po roku bedzie wypychany z klubu co ten laporta wyprawia

1

Negreira będzie grzany

1

Gooool Mallorca !!!!

0

@Pedri16Future Szczęsny wskakuje z miejsca do pierwszego skladu

1

@Pawel13sz i do tego Nico na lewe skrzydlo

18

Ale by siadł Nico na tym lewym skrzydle bo to aż razi brak skrzydłowego tam

0

Madryxiak z gwizdkiem jak spojrzał na przedłużające się zmiany

0

Cubarsi na bramkę zamiast ter stegena

2

Już zaczyna się pajacerka sędziowska

0

Przydałby się ten gundogan na środek co ten zarząd odwala

1

@Aragorn33 bo nikt nie chce tego oglądać

0

Teraz gdy jest problem z rejestracją zawodników to oni będą przedłużać kontrakt który i tak jest do 2027

0

@ACRAB95 w tym sezonie nie ma co się łudzić nie po to przyjął nr 10 żeby teraz odchodzić

0

@barcelonaLM wielki sukces bidena

3

Szkoda że to Leverkusen nie wygrało LE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?