Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan potencjał to on ma ale jest zbyt leniwy
11
To już pozamiatane że wrócimy do zasady 1:1 dzięki Lopez
0
@parpe jakie spieniężenie co najwyżej wymiana za cancelo
1
@esem91 ten cały gepart romano uja tam wie
0
Kolejny po lenglecie i de jongu i pewnie niedługo to samo będzie z olmo
0
@Encore to samo city co nie chciało przedłużyć z nim kontraktu teraz nagle go potrzebują xd
3
@Comentateiro i pewnie ten cały balast wynagrodzenia przejmie olmo
0
@Gaz Laporta laportą ale przy bartomeu już byśmy byli bankrutem
11
Ten deco to się nadaje do tarcia chrzanu tyle kasy wtopić. Chłop jest tam tylko za nazwisko.
0
@Faro to na pewno decyzja Laporty a nie Flicka
1
Czyli na to wygląda że polityka tranferową przez laporte jest ściąganie zawodnika i obiecanie mu wzrostu pensji wraz z każdym sezonem. Po czym po sezonie wypycha zawodnika z klubu żeby zaoszczędzić na pensji. Niedługo nikt tu nie będzie chciał przyjsc z takim cyrkiem.
0
@T^L gundogan ma honor widzi że klub go wypycha to sam chce odejść a ten pasożyt nie dość że nie podchodzi profesjonalnie do rekonwalescencji to doi klub jak może
13
zamiast się pozbyć holownika de Jonga to pozbywają się najlepszego pomocnika
2
@Sapos93 nie chciał odejść to klub go wypycha
1
@KrwawiaceoczyVEB dobry ten mekebe
0
Kto tu bedzie chcial przyjsc jak po roku bedzie wypychany z klubu co ten laporta wyprawia
1
Negreira będzie grzany
1
Gooool Mallorca !!!!
0
@Pedri16Future Szczęsny wskakuje z miejsca do pierwszego skladu
1
@Pawel13sz i do tego Nico na lewe skrzydlo
18
Ale by siadł Nico na tym lewym skrzydle bo to aż razi brak skrzydłowego tam
0
Madryxiak z gwizdkiem jak spojrzał na przedłużające się zmiany
0
Cubarsi na bramkę zamiast ter stegena
2
Już zaczyna się pajacerka sędziowska
0
Przydałby się ten gundogan na środek co ten zarząd odwala
1
@Aragorn33 bo nikt nie chce tego oglądać
0
Teraz gdy jest problem z rejestracją zawodników to oni będą przedłużać kontrakt który i tak jest do 2027
0
@ACRAB95 w tym sezonie nie ma co się łudzić nie po to przyjął nr 10 żeby teraz odchodzić
0
@barcelonaLM wielki sukces bidena
3
Szkoda że to Leverkusen nie wygrało LE