0

@Who_you_mam ile oni juz tych zawodnikow nakupywali co jest z tym FFP

0

@Messibestplayerintheworld z tym Nike podpisują i podpisać nie mogą tyle czasu już to się ciągnie

1

@D10SLEO on jest niewidomy

0

@romarioo pep zapewne odchodzi z city i tak po sezonie więc mu to obojetne

0

Ale zapierniczaja po boisku

0

Aj mógł mieć kolejna bramkę z rzędu

3

Pedro pedro Pedro

2

@partymaker oni nie mieli bartomeu

0

Czyli deco top bo ma kasę a laporta jest splukany

32

Dobra olmo głupia sprawa wyszla ...

0

@4drian0 chlop wyglada jak mlody michal pol

1

@Lionel_Messi10 bo Batman zmądrzał po tych uderzeniach na łeb we freakach

0

@Szklaner pewnie to medale eko bo to teraz popularne w tej chorej Europie

2

@VegetaPolska no nie przystoi drużynie która jest na pierwszym miejscu w rankingu na takie lanie

0

Kompromitacja przegrać finał w takim stylu

0

Buhahaha co oni robią

0

Wstyd dostać 3:0 w takim meczu

0

Chłop co wybronił

0

Blok blok i jeszcze raz blok jak to mamy wygrać

1

Z taką gra nie mamy czego szukac

0

Inżynier z talerzem na szyi

0

Wreszcie blok !!

0

@matirix20 noga

1

@Xxxbarca4ever w formie nie było by co zbierać z Francuzów

1

I znowu głupie błędy

1

Dali ujęcie gdzie nie widać dobrze lol

0

@Fenelon jemu nie bylo do smiechu


1

Hiszpania wszystko zgarnia w tym roku. LM ME i IO .

0

Camejoooooo !.!

3

gooooooooool camejo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?