Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam ile oni juz tych zawodnikow nakupywali co jest z tym FFP
0
@Messibestplayerintheworld z tym Nike podpisują i podpisać nie mogą tyle czasu już to się ciągnie
1
@D10SLEO on jest niewidomy
0
@romarioo pep zapewne odchodzi z city i tak po sezonie więc mu to obojetne
0
Ale zapierniczaja po boisku
0
Aj mógł mieć kolejna bramkę z rzędu
3
Pedro pedro Pedro
2
@partymaker oni nie mieli bartomeu
0
Czyli deco top bo ma kasę a laporta jest splukany
32
Dobra olmo głupia sprawa wyszla ...
0
@4drian0 chlop wyglada jak mlody michal pol
1
@Lionel_Messi10 bo Batman zmądrzał po tych uderzeniach na łeb we freakach
0
@Szklaner pewnie to medale eko bo to teraz popularne w tej chorej Europie
2
@VegetaPolska no nie przystoi drużynie która jest na pierwszym miejscu w rankingu na takie lanie
0
Kompromitacja przegrać finał w takim stylu
0
Buhahaha co oni robią
0
Wstyd dostać 3:0 w takim meczu
0
Chłop co wybronił
0
Blok blok i jeszcze raz blok jak to mamy wygrać
1
Z taką gra nie mamy czego szukac
0
Inżynier z talerzem na szyi
0
Wreszcie blok !!
0
@matirix20 noga
1
@Xxxbarca4ever w formie nie było by co zbierać z Francuzów
1
I znowu głupie błędy
1
Dali ujęcie gdzie nie widać dobrze lol
0
@Fenelon jemu nie bylo do smiechu
1
Hiszpania wszystko zgarnia w tym roku. LM ME i IO .
0
Camejoooooo !.!
3
gooooooooool camejo !