Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chłop poległ z mlodzikami z La masi i szuka wymówki że nie było 8 zawodników hah
0
@Pedri16Future to ze nie zmienil kurtula to pokazuje jak wazny byl mecz bo z milanem lunin wszedl na druga polowe
3
Haha pan złota piłka
1
Ole Ole Ole xddd
0
@Fraudri a ja mówię o koemanie
4
I taki Koeman wychodzi i mówi nie mam kim grać. Tymczasem Flick: to potrzymaj mi piwo.
2
Ten cały endrick gaszony jak pet
8
Dobra lewy ława mamy napadziora
1
Ale piłka szuka tego victora
0
@sevs takiego napastnika nam trzeba
8
Ten Torre dobrze też wygląda po co nam ten olmo
1
Odbiło się od sęka i Pau Victor strzela
1
Lewy co partaczy wszystko
0
Bez kartki xd. A
0
i juz by zaraz skonczyla sie 1 polowa
0
@Rhoo jak są po za stadionem to już nikogo to nie obchodzi
14
Jakieś mistrzostwa świata w USA to będzie jakiś cyrk
0
Póki co fajnie to wygląda nawet z tymi mlodzikami piłkarze wiedzą co mają grać widać jakąś taktykę
2
Co oni ceremonię odpalają w trakcie meczu
2
Kureeeek as serwisowy !! 2:1
1
Kibice chcą Nico a ten będzie ściągał olmo
0
Co za pogrom żenada
1
przyjdzie olmo i nie powacha murawy
0
i jak sa te pioruny czy nie
0
lenglet kapitanem hah chlop dojący klub z kasy i gosc ktory zawalil wiele waznych meczow bedzie zakladal opaske
0
@MichuZ44 to podwyzsza do 100 mln
4
Dopiero się dowiedzieeli że słaby technicznie to co robili skauci.
2
@tristan87 no ciekawe jakby sparodiowali islam co by się działo
1
Rezerwy lepiej grają niż pierwszy skład
3
@Rust_Cohle koniec tego przedstawienia możecie wracać do sali