3

Chłop poległ z mlodzikami z La masi i szuka wymówki że nie było 8 zawodników hah

0

@Pedri16Future to ze nie zmienil kurtula to pokazuje jak wazny byl mecz bo z milanem lunin wszedl na druga polowe

3

Haha pan złota piłka

1

Ole Ole Ole xddd

0

@Fraudri a ja mówię o koemanie

4

I taki Koeman wychodzi i mówi nie mam kim grać. Tymczasem Flick: to potrzymaj mi piwo.

2

Ten cały endrick gaszony jak pet

8

Dobra lewy ława mamy napadziora

1

Ale piłka szuka tego victora

0

@sevs takiego napastnika nam trzeba

8

Ten Torre dobrze też wygląda po co nam ten olmo

1

Odbiło się od sęka i Pau Victor strzela

1

Lewy co partaczy wszystko

0

Bez kartki xd. A

0

i juz by zaraz skonczyla sie 1 polowa

0

@Rhoo jak są po za stadionem to już nikogo to nie obchodzi

14

Jakieś mistrzostwa świata w USA to będzie jakiś cyrk

0

Póki co fajnie to wygląda nawet z tymi mlodzikami piłkarze wiedzą co mają grać widać jakąś taktykę

2

Co oni ceremonię odpalają w trakcie meczu

2

Kureeeek as serwisowy !! 2:1

1

Kibice chcą Nico a ten będzie ściągał olmo

0

Co za pogrom żenada

1

przyjdzie olmo i nie powacha murawy

0

i jak sa te pioruny czy nie

0

lenglet kapitanem hah chlop dojący klub z kasy i gosc ktory zawalil wiele waznych meczow bedzie zakladal opaske

0

@MichuZ44 to podwyzsza do 100 mln

4

Dopiero się dowiedzieeli że słaby technicznie to co robili skauci.

2

@tristan87 no ciekawe jakby sparodiowali islam co by się działo

1

Rezerwy lepiej grają niż pierwszy skład

3

@Rust_Cohle koniec tego przedstawienia możecie wracać do sali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?