Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dejvo przecież napisałem o Alvarezie
6
Co Laporta naobiecywal to jego
9
Flick nam rozpracuje Baja mynsza
0
@Borry dlatego został wybrany najlepszym sędzia tamtego sezonu bo real wygrał mistrza
0
@Herato dlatego najlepiej wygląda na lewym skrzydle. Im ten mbappe wogole nie potrzebny mając viniciusa i rodrygo tylko potrzebują typowej 9
0
@PatrykBarca póki co mbappe Alvarez to nawet nie rozegral pełnego meczu i jest świeżo po igrzyskach
0
Chłop pewnie ma duże wymagania finansowe dlatego jeszcze jest bez klubu
1
@SinMistico tak jak potężny mbappe
2
@Pnog37 chodził pewnie tak ale tu potrzeba kogoś kto będzie biegał
0
@Derean gdyby był dobry to juve by go chciało zatrzymać a nie sprzedawać za grosze
0
@Pnog37 i całe szczęście że ten kasztan tu nie trafił
8
Szkoda że tak nie patrzyli na karnego na olmo i czerwona na pedrim
0
@Derean i elegancko
0
Gdzie kurw var i czerwoną
2
Ale ten raphinha ma kondycję. Cały mecz na pressingu
8
I co my mamy powiedzieć a ci pajace z madrytu mają czelność mówić o jakimś negreirze
1
Można się spodziewać że zawsze anulują bramke
0
Najlepszy sędzia z tamtego sezonu już widać czemu bo wygrał real a ten pajac już drukuje
3
Gdzie kurw karny
0
I będzie leżenie symulowanie widać że madryt
0
Ten ferran nic nie wnosi wogole
0
Ale yamal chodzi
3
Ter stegen jaka szmatę wpuscil
0
@Encore ale tlumy na trybunach
0
@Zbiciu sytuacja finansowa za rok powinna sie poprawic bo juz napewno bedzie ta umowa z nike i do tego wrocimy juz na camp nou
0
@Marian_Pazdzioch jego oboz nie jest szczesliwy z tego powodu zeby gral tu za drobne
0
oczywiscie ze jest szczesliwy w al hilal bo dobrze placa
1
niech dadza spokoj z tym kasztanem za rok po nico
1
@Pawel13sz od 2 miesięcy jest biały dym
0
@abram3k chłop tyle wie co każdy z nas