0

Oczywiście strzał życia jak zawsze z nami

0

Osasuna co gra mecz życia

0

Ale się kładą w tym polu karnym

0

Zdejmij już tego cieniasa z 7

10

Aż kounde poszedl na 9 widząc tego nieudacznika torresa

2

Ferran jprdle co to za placek jest

2

Flick zlekceważył Osasunę u siebie

0

Nie da się grać sama młodzieżą

0

@Kgorecki2500 taki błąd genetyczny że gdyby nie mężczyźni to kobiety by w jaskiniach mieszkały

25

@Elvisek i na dodatek będzie podstawowym bramkarzem a Dudek byl w realu ręcznikiem

7

@DLFCB wszyscy będą klęczeć

1

@Culer9002 aż mu włosy urosną

0

To jest to. Wygrywany 1:0 i Flick wprowadza jeszcze ferrana żeby było bardziej ofensywnie a nie bronimy wyniku

6

Wywieraja presje przed derbami madrytu co za zenujacy klubik

7

@robsesh dlatego wynalezli jakiegos negreire zeby tuszowac ich wały i zwalac wszystko na Barce

31

To. By było coś Szczęsny przychodzi i jeszcze wygrywa LM z Barca na koniec kariery

0

@JohnnySilverhand albo potężny Jerzy Dudek

0

@Astad Isco kontuzja i szału nie ma

0

@Salchent tylko ze to madryciak

0

@Michael24 jeszcze przyjdzie na tych kasztanow pora

1

@Kapitan hawk nikt nie pytał

1

1

@sopa10pl będzie nas sabotował na korzyść realu

0

Ale konterka i raphinha !!

1

Aż szkoda że z monaco musieliśmy grać w 10

0

@abram3k bo gramy wysoko

0

Co to za zapasy w polu karnym hah

0

@Szmulek z ter stegenem byłoby to samo

1

Ter stejgen obronił

0

Ale. meczychoo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?