1

Męczennik złota piłka

0

Kurtula co wyciaga dziś

0

Nic nie bylo symulka

0

Za co niby karny haha

0

Znowu poprzeczka się odpala z realem

3

Real musi rozgrzewać penaltiego bo nic nie ugraja

0

@Arden Amerykanie już wiedzą gdzie zbudować kolejna bazę

0

@kuz ale co oni przeżywają przecież mają penalti

1

@Eto'o9 R10 lim musi odejść

3

tzreba sie zrewanzowac monaco za ten puchar gampera

0

Rekin co ugryzł

2

Xavi płacze jak ogląda że możemy grać tak ofensywnie

0

Nawet nie sprawdzali tego spalonego xd

0

Ale ta Girona słaba w porównaniu z tamtym sezonem a mają grać w LM nieźle tam szejki ich porobili

0

Top 3 strzelców w La Liga piłkarze Barcy

1

I to jest właśnie drużyna pod wodzą Flicka prowadzisz 2:0 i dalej cisniesz

0

Yeaaaa yamine !!

14

Szkoda że tak var nie działa w meczach Barcy

1

Madryciaki na varze już sprawdzają

1

@macio_944 i elegancko lepiej żeby nie gral

0

Aj prawie to wyjął

0

Hahahaha typowy real

0

No nie kur co jest

0

Pajac co prowokuje zaraz się splacze jak go będą wyzywac

2

Aj blisko sociedad

0

Ładnie ciśnie sociedad

0

@tristan87 taki chojrak to przyda sie zelenskemu na froncie

0

@maroon no jak nie a grupa Wyszehradzka

1

A dr Jong dalej się leczy na ibizie

0

@maroon bo rządzi tusk fur dojczland

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?