Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Męczennik złota piłka
0
Kurtula co wyciaga dziś
0
Nic nie bylo symulka
0
Za co niby karny haha
0
Znowu poprzeczka się odpala z realem
3
Real musi rozgrzewać penaltiego bo nic nie ugraja
0
@Arden Amerykanie już wiedzą gdzie zbudować kolejna bazę
0
@kuz ale co oni przeżywają przecież mają penalti
1
@Eto'o9 R10 lim musi odejść
3
tzreba sie zrewanzowac monaco za ten puchar gampera
0
Rekin co ugryzł
2
Xavi płacze jak ogląda że możemy grać tak ofensywnie
0
Nawet nie sprawdzali tego spalonego xd
0
Ale ta Girona słaba w porównaniu z tamtym sezonem a mają grać w LM nieźle tam szejki ich porobili
0
Top 3 strzelców w La Liga piłkarze Barcy
1
I to jest właśnie drużyna pod wodzą Flicka prowadzisz 2:0 i dalej cisniesz
0
Yeaaaa yamine !!
14
Szkoda że tak var nie działa w meczach Barcy
1
Madryciaki na varze już sprawdzają
1
@macio_944 i elegancko lepiej żeby nie gral
0
Aj prawie to wyjął
0
Hahahaha typowy real
0
No nie kur co jest
0
Pajac co prowokuje zaraz się splacze jak go będą wyzywac
2
Aj blisko sociedad
0
Ładnie ciśnie sociedad
0
@tristan87 taki chojrak to przyda sie zelenskemu na froncie
0
@maroon no jak nie a grupa Wyszehradzka
1
A dr Jong dalej się leczy na ibizie
0
@maroon bo rządzi tusk fur dojczland