Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds nie mowie o syrii a o innych krajach arabskich gdzie usa wprowadzalo tzw demokracje jak one teraz wygladaja i dlaczego wszyscy pchaja sie do europy jak mieli miec tak dobrze po obaleniu tzw. dyktatorow
3
@Destroyer_of_Worlds skutki wprowadzania demokracji przez USA w tych krajach widzimy w europie i na naszej granicy z Białorusią.
0
Ale odrobili z 3:1 na 4:3
1
Ale lino zasądził z dystansu 3:3 !!
0
Sorloth jakie sety partaczy
0
Spider Man na 2:2 . Spalony jednak
0
Galagher xddd. Hah
1
Sevilla na 2:1 !
0
Ale brama lukebakio i 1:1 atletico sevilla
0
De Paul przymierzył i 1:0 dla atletico
2
Jprdle wszyscy się patrzą jak pila leci
0
@fmX on tak gra od początku meczu
4
Flick nadaje z wieży kontrolnej
2
Jakim cudem ten Avila bez kartki
0
Nie było spalonego
0
@Mustbe11 zobaczymy pod koniec sezonu może tak być że chwilowy zjazd jest
0
Ferran hahahaha xd
0
@Michall99 temu powinni zatrzymywać czas i skończy się leżenie
1
Tutaj wszystko jak skrupulatnie sprawdzają a z las Palmas to varu przez cały mecz nie było widać
0
Flick przeszedł chrzest dostając czerwo w La lidze
0
Dr Jong pajacu kurw
0
No gdziesz za takie coś karny
0
Nie klei się gra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze chłop protestuje że nie było faulu co za łeb
2
Penia obronił to Szczęsny już może się pakować
0
Pena jak zwykle nie wie co się dzieje
7
Ale mapet zezłomowany
0
Gooool jejjee !
0
Jest obronil brawo !!!!