0

Jaka paraolimpiada w obronie

0

@tristan87 pewnie swoje obsral

0

@MichuZ44 sekta ? Co mają mulzumanie powiedzieć gdzie mają jakieś ramadany ...

0

Brać Nico a nie jakichś kasztanów

3

@michal26 to jest po to żeby można było robić wały a jak wiadomo to są tereny demokratów

0

Najgorsza 10 w historii Barcy

0

@KrwawiaceoczyVEB bez niego zespół jakoś lepiej funkcjonował

2

Holownik spartaczył wkcje

1

I gdzie ta powtórka ze spalonego ale wał

1

Okradli z gola lol

0

@JoeBlack no właśnie gdzie widać że to był wałek 4 lata temu

3

@MesQueUnClub96 deklasacja

0

@Commandement dba o przedsiębiorców ale polskich

3

A gdzie Cristiano

0

Mija ponad miesiąc a courtouis ciągle bez kary za prowokacje w strone kibiców atletico

0

@michal26 może po prostu wreszcie się wyspał

1

@Sulimo nie dlatego Polska jest jedynym krajem na świecie gdzie politycy z obu stron donoszą na siebie po za granicami kraju

7

@Aragorn33 przecież to całe PO samo donosilo na Polskę przez to m.in. nie dostaliśmy pieniędzy z kpo a teraz wielce oburzeni

1

Przeciez Barca grala w trybie ekonomicznym gdyby grali jak z realem to by bylo z 8:0

0

Akurat dla mbappe to na rękę

1

Ten ręcznik nic nie broni co strzał to gol

0

Wszystko idzie strona martina

0

@Triv44 skończy się 312 -228

5

Szkoda że znowu Szczęsny nie pogra

1

@Encore ciekaw czy by wytrzymał te tempo u Flicka

7

Komentarz usunięty

2

@Criss18Barca agresywny izrael juz nikogo nie interesuje ? fakt bo w tv o tym cisza

1

@DonCarletto no już pakuje plecak ewakuacyjny

2

@MesQueUnClub96 ktoś musi zakończyć ten cyrk

0

@Chaoss chemtrials

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?