0

@pioz123 przy 1-1 coś by ruszyło a teraz tracąc 2 bramki siada mental

0

@Salchent hah właśnie o tym mówiłem że grają mecz życia

0

Jprdle nnic nie idzie nawet raphinha nie trafia

0

Ale mamy rozjechana linie obrony przez to nie łapią ich ma spalony.

0

Flick musi ogarnąć zespół w przerwie

1

To jest kopią tego meczu z benfica z 2021 roku

3

Kolejny brzydki gówniany mecz

0

@MateuszGotowka99 tak samo jak z realem gdzie podpial ich pod tlen

0

Benfica gra kolejny mecz życia z nami

0

Dobra pena wracaj do składu co odpierdala Szczęsny kolejny mecz

4

Jprdle Szczęsny co ty odpierdalasz

1

Znowu nakładka szykuje się getafe v2

0

Dawać jedziemy z nimi

0

Chłop co tam protestuje niech se zobaczy powtórkę

0

Karny powinien być

0

Qrw za łatwo się dostają

0

Niech już ten fati odejdzie i odda 10. Skoro Flick na niego nie liczy to już nie ma dla chłopa ratunku.

0

@D10SLEO moze on sie juz wypalil w tym MU i potrzebuje zmiany otoczenia

2

Jak dobrze że nie getafe

2

@MichuZ44 jaki kasztan

1

@RoberDzik a kto im każe coś kupować

0

Odpowiedź brzmi nic

1

To nieźle las Palmas co gryźli trawę z nami to ich

4

Czego się spodziewać o podnóżku realu madryt nazywającym się getafe

0

Obyśmy nie trafili na nich w pucharze króla

4

I taki real grający syf może objąć lidera hah

0

Ostatni raz tu wygraliśmy gdy był jeszcze Suarez i Messi :s

0

Jaki żenujący klub jprdle zaorać te gowno

1

Chłop już się nie podniesie po tym ciosie

0

Teraz będą lezec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?