1

Ancelotti też nie lubi grać z Flickiem

0

@DanielVeB może po spadku coś się ruszy u nich i wreszcie ten lim sprzeda klub komuś ogarniętemu

0

Ładnie to wyjął szczensy

0

Gdzie spalony niby

1

@barcanawieki ter stegen w opałach

0

@CLS63AMG do wyborów tak będzie a potem nagle zmiana narracji

0

@cules100pro dobrze niech wyciągają brudy na rzadowych

5

Potezny norweg na 5:0

1

Lino na 3:0 jazda z tymi kiepami

0

Alvarez co przestrzelił

0

@Xaviball jego mocodawcy niemcy tupna noga i chłop się na wszystko zgodzi

8

te cale cta reaguje bo potezni galacticos sie poskarzyli gdyby to byl inny klub mieliby to w dupie

2

zawsze pokrzywdzeni gdy przegrywaja jak wygrywaja to wszstko jest ok

0

@KrwawiaceoczyVEB teraz będą musieli odpokutowac więc dadzą im jakiś mecz Barcy żeby przekręcić

0

Jak oni chcą wygrać ligę nie wykorzystując potknięć realu

0

Ale cyrkowce ci z alaves

1

Zero kartek to sobie pozwalają

0

@Katalończyk 99 musisz być kibiciem realu

1

Sędziowie czas zabieraja tym przedłużeniem akcji gdy wiadomo że spalony

2

Tamten umar a Gavi chce grać

0

Ale się zaczelo eh

5

Yamal jaki rajdzik Ala Neymar

2

haha 7 min . ac

0

espanyol !!!!!!!!! wreszcei sie przydadza do czegos hah

0

Grizman ale brameczka

7

@Adran360 i ta opaska z finalu gdy zdobyl LM z Barca

1

@tbas i mieli płacić kary za opóźnienia

4

@Dosq ja rzygam juz realem w lm czas zeby odpadli

3

nasz czlowiek thiago alcantara losuje

3

@Coutinho007 bo te drużyny nie reprezentują hiszpańskiego futbolu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?