Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzty odszedl w idealnym momencie bo city gra kupe
1
Jakby atletico zagrało tak ofensywnie z realem to mieliby większe szanse niż stawiając autobus
4
Ja się dziwię simeone że nie gra tak cały czas ofensywnie przecież oni lepiej tak grają niż z tylu
2
Jprdle jak to przewalili
0
Potężny norweg się zagotował
0
Gavi mógł wślizg głową zrobić
0
Nie czaje tego atletico. Jak przycisnęli na początku to strzelili 2 bramy potem się cofnęli i dostali już 4
1
Co sie dokurw.a dopiero odpalam
0
@BulaKG spoko by było czym więcej mocnych klubów tym lepiej dla ligi
2
Musza wrocic bo stypa jest
0
Jaki klub taki ich fan również płaczek który nie może przeboleć tego olmo
0
@PatrykBarca bo ostatnio dobrze gra wiec w czym problem
0
@draxidox tylko wąsa mu brakuje
0
@blakkudium ale on sam nie protestował nawet
1
Goat co odwalił po koniec meczu haha
0
@wawrzyn1 a on jest ich wiernym fanem
0
@Sulimo wole ogladac goata z 7
0
@Borneo przestan juz plakac dzieciaku. Podzegaczom wojennym i tak zostalo tylko juz pisanie artykulow bo ta wojna i tak sie zakonczy czy ci sie podoba czy nie.
0
@GeneralXavi bo wtedy tusk straci jedynego sojusznika.
0
Dani olmooooooo !
2
@TR3YWAY akurat lepiej nam idzie bez niego bo on nie umie trzymać linii spalonego
0
Correa na 3:0 dla atletico
0
@Criss18Barca to tak jakby na narodowym mial konwencje
1
@Pitinho jak to to samo Mentzen nie bedzie marionetka kaczynskiego
0
@Borneo nie dziwo ze masz takie odklejone poglady cytujac taakie lewackie scieki jak onet bo oni lepiej wiedza od prezydenta USA ktory ma pod soba wszystkie agencje rzadowe ale na szczescie zrodelko od USAID sie konczy na takie wysrywy lewackie jak to
0
@Borneo XDDDDDDDD tyle mam do powiedzenia
0
@Borneo Prezydenta USA niezle odklejony jestes dalej zyj w swojej bance
0
@Borneo tej wojny nie dalo sie wygrac ale oczywiscie ty wiesz lepiej
https://truthsocial.com/@realDonaldTrump/114031332924234939
0
@ACRAB95 bo araujo łamał linie spalonego
0
Plan jest prosty autobus i laga do przodu