Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przed wyborami nie ma zielonego ladu
8
wole sorosa niz orbana dobra chlop juz jest pozamiatany czaskoski won
1
to niezla forma stojac jak slup w polu karnym
0
@BarcaaVEB pewnie się obsra i tyle z tego bedzie
0
@Encore cos jak real z Barca
1
@misterio dlatego te całe ai jest niebiezpieczne bo niedługo nie rozróżnisz prawdy od fejku
0
@SelloutCrowd dlatego gdyby nie madrycki tebas La Liga była by najlepsza liga
0
@zadafcb może zalapiesz się na princepolo
3
@SelloutCrowd szkoda Sevilli ze przez politykę tebasa musieli pozbywać się najlepszych zawodników
0
@D10SLEO nie mógł więcej tych flag umieścić? Chłop zapewne antyrosyjski bo wspiera ukrainę a jednocześnie wspiera zbrodniczy izrael
0
Komentarz usunięty
2
@Szmulek kaczynski jest pro zydowski wiec opinia nt brauna nie dziwna
0
@Kamiloza91 jak oni mogli ją dać ter stegenowi synonim porazek
1
@xvcWinterSoldier dlatego wolę tańszego i mlodszego Nico z potencjałem niż jego
1
@MateuszDoniec mówi tak bo nie chce robić kwasu bo i tak tu przyszedł ze względu na kontuzje ter stegena a na pewno ma ambicje na granie w podstawie więc woli już pewnie iść na emeryturę
0
Nic dziwnego nie chce siedzieć na ławie
0
@clyde no ale jak chłop zrobi wazektomie to i tak jej nie zapłodni więc po co ona ma też coś robic. Jest tyle różnych metod antykoncepcji to nie skrobanki najważniejsze.
2
@GeneralXavi ale to chodzi żeby wyjść z propozycją a potem po wyborach mieć to w dupie
0
@Stinger_ tez liczylem na to ale tak to juz jest w Polsce
2
@Commando w tym że oszukali miliony Polaków
0
@messi33 przecież to bylo wiadome że będzie walka pomiędzy pis i po
1
@blakkudium LM musi być priorytetem
0
@Deathwing112 co tusk ugrał dzięki hołowni to jego
0
@kuz dlatego zawsze jest popis
0
@partymaker co w tym dziwnego jak zagorzali kibice mają zakaz
0
Cwiakala dobrze mówi
1
@bezalkoholowy wślizg wyprostowana noga w nogę czulameniego
1
Z ter stegenem byśmy nie mieli takiego super sezonu
0
@bezalkoholowy zasłużone czerwo
0
Co za leb z Sevilli wszedł i minutę potem czerwo xd