Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cwiakala dobrze mówi
1
@bezalkoholowy wślizg wyprostowana noga w nogę czulameniego
1
Z ter stegenem byśmy nie mieli takiego super sezonu
0
@bezalkoholowy zasłużone czerwo
0
Co za leb z Sevilli wszedł i minutę potem czerwo xd
2
zbrodniarze przegrywaja hah
0
@Gibbon_FCB zdemoralizuja go tam spokojnie
0
@draxidox to mu się udało hah
0
Gruby dzwoń po dupeczki alko jutro świętujemy xd
3
Madrid, cabrón saluda al campeón! !!
2
Że musiał ten kiep strzelić wczoraj w końcówce
1
@Ojciec5tkidzieci pajac już szuka wymówki w przypadku jak przegra to że przez ruskich żeby potem unieważnić wybory
1
@BORO_12 nie no dziś musi grać kaszane
0
@Encore dlatego najlepszym kandydatem jest ktos z poza ukladu pis po wtedy bedzie patrzyl na rece jednych jak i drugich
0
@marcin62 dziwisz sie tylko to im zostalo w tym sezonie hah
1
@ViscaelBarca2007 miło że pokazują wynik Barcy z Mallorca
0
Trzeba jutro zmieść espanyol bo moga się dziać cuda
0
I wjebali farfocla na koniec.
0
Dobry ten bramkarz majorki
0
@Roobo nic dziwnego skoro ministrem sprawiedliwości jest ukrainiec
0
@Piotrek1993 taka ekipa wygrywa się finały
2
@Macior79 i całe szczęście że jej nie dostał wtedy dopiero by mu odj.lo
2
Niech biorą bednarka
2
Chciałeś mieć mózg ale coś nie pyklo
35
Hujsen niestety nie dla nas. Piłkarz o takim nazwisku idealnie będzie pasował do realu madryt.
0
PSG generuje przychody rzędu 800 milionów z czego wiekszosc to finansowanie przez panstwo katar
0
@Natenczas jak całe po żadnego programu tylko atakowanie pisu
0
@fart zawsze był słaby dlatego unikał debat jak ognia
1
Oby jak najdłużej robi super robotę. Barca wcześniej a u Flicka to przepaść.
1
Szkoda manity .