Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Całe szczęście się zesral
2
Jaki kurwa wał liga realu madryt
2
To jest karny ewidentny
0
Jak to nie wpadlo rapha omg
0
Ku.as Vasquez co z za pala
0
Tak kończy się zabawa
0
@CurryTheGoat30 jakby tyle było dla interu Barca by była w finale
1
Christensen szef
1
Szkoda że spalony aj
0
Po meczu znowu lodem będą rzucać
0
Ten asensio to ramos v2
2
Hahaha meczennik
6
I szkoda że taka drużyna nie gra w finale LM tylko ten gówniany inter
0
Symulka jak dadzą karny to skandal
0
Błagam Flick tylko nie wpuszczaj araujo
0
Luoooooo 3:2 !!!!!!!!!!!!!
0
Co jest do uja z tą linią obrony że nie trzymają lini jeszcze w takim meczu
0
Co jest z tą linią obrony
0
Spalony przecież halo !!!
0
nie potrzeba nam tego zubimendego wraca casado i bernal ich trzeba szlifowac
2
@Mankind szukanie hakow na oponentow by krystalicznie czysty trzaskoski mogl wygrac
0
no ciekawe jak to bedzie wygladal tam nie mial gwiazd wiec latwiej bylo ogarnac zespol a tutaj ogarnac takie wysokie ego nie bedzie latwo
0
@Arden no ciekawe gdzie by było to potezne psg bez wsparcia państwa katar
3
nie ma zadnego problemu bo wykonal zadanie
4
Betis w finale brawo !!
0
ta fiorentina to kopia interu dwie bramy z roznego hah
0
@sergio5 maja wlasnie wiecej odpoczynku i moga rotowac wlasnie dlatego ze graja w lidze farmerow w porownaniu do premier league
0
antony ale brama z wolnego
0
@KrychaFCB to co tam się będzie działo jak wygrają LM
0
Dlatego trzeba im strzelic jak najwięcej żeby nie było wątpliwości