0

Całe szczęście się zesral

2

Jaki kurwa wał liga realu madryt

2

To jest karny ewidentny

0

Jak to nie wpadlo rapha omg

0

Ku.as Vasquez co z za pala

0

Tak kończy się zabawa

0

@CurryTheGoat30 jakby tyle było dla interu Barca by była w finale

1

Christensen szef

1

Szkoda że spalony aj

0

Po meczu znowu lodem będą rzucać

0

Ten asensio to ramos v2

2

Hahaha meczennik

6

I szkoda że taka drużyna nie gra w finale LM tylko ten gówniany inter

0

Symulka jak dadzą karny to skandal

0

Błagam Flick tylko nie wpuszczaj araujo

0

Luoooooo 3:2 !!!!!!!!!!!!!

0

Co jest do uja z tą linią obrony że nie trzymają lini jeszcze w takim meczu

0

Co jest z tą linią obrony

0

Spalony przecież halo !!!

0

nie potrzeba nam tego zubimendego wraca casado i bernal ich trzeba szlifowac

2

@Mankind szukanie hakow na oponentow by krystalicznie czysty trzaskoski mogl wygrac

0

no ciekawe jak to bedzie wygladal tam nie mial gwiazd wiec latwiej bylo ogarnac zespol a tutaj ogarnac takie wysokie ego nie bedzie latwo

0

@Arden no ciekawe gdzie by było to potezne psg bez wsparcia państwa katar

3

nie ma zadnego problemu bo wykonal zadanie

4

Betis w finale brawo !!

0

ta fiorentina to kopia interu dwie bramy z roznego hah

0

@sergio5 maja wlasnie wiecej odpoczynku i moga rotowac wlasnie dlatego ze graja w lidze farmerow w porownaniu do premier league

0

antony ale brama z wolnego

0

@KrychaFCB to co tam się będzie działo jak wygrają LM

0

Dlatego trzeba im strzelic jak najwięcej żeby nie było wątpliwości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?