Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Benz ale Tarczynski nie mogl startowac bo nie ma zony
0
@Piotrek1993 to samo mozna powieziec o po tusk sie konczy a tam tez nie ma jakiegos lidera mam nadzieje ze wreszcie skonczy sie ta wojna popis
2
@FanBarcYxD tak zostaje prezdentem warszawy
0
@Kgorecki2500 teraz bedzie mogl sie do nich spokojnie dolaczyc
0
@Hosh mysle ze najlepszym kierunkiem dla ciebie bedzie wielokulturowa francja a dokladnie paryz tam sie dobrze odnajdziesz pozdro
0
@Jakchcesz to sie okaze bo tusk pewnie odpali protokol ruscy ingerowali w wybory
0
@Konradowskyy a z drugiej strony tusk ludzie chcieli popis to maja
0
Komentarz usunięty
0
@messi33 to i tak nic nie znaczy late poll już wszyscy będą mieć taki sam
0
@Kapitan hawk tylko że republika to prywatna stacja a TVP panstwowa
2
@tbas mogła by być cały czas na tej stronie
0
@tbas akurat na nas to wszyscy mieli cudowne ozdrowienie
2
@Comentateiro musieli wreszcie sciagnac trenera z DNA Barcy zeby cos ugrac. Pozazdroscili szejkerom z city w postaci guardioli to sciagneli do siebie enrique
1
Tam Barca powinna grać a nie te cieniasy
1
Ter stegen pakuj walize
1
Nam potrzeba bramkarza który będzie się rzucał a nie stał w miejscu
1
Komentarz usunięty
0
@Eto'o9 R10 co za czasy że taki klub jak Barca musi walczyć z newcastle o gracza xd
1
@Kondziu_FCB no tak bo ruscy będą promować Nawrockiego który jest wrogiem Rosji
0
@damianex10 ale bez przesady zaraz pojda te dzbany w miasto i beda demolowac centrum bo wygrali puchar tymbarka
0
@FcPortoFan1999 Dla Barcy to bylo wstyd grac w LE gdzie polozyli lache i odpadli a co dopiero takie LKE xd
0
To jest turniej dla drużyn pokroju Legii jagolielloni a oni sie cieszą jakby wygrali ligę mistrzów xdd
0
To niezła kontuzja Jacksona teraz papiernicza po boisku chłop po prostu zszedł bo zjebał akcje
0
Ciężko wygrac z takim budżetem
3
Jaka symulka zjebał akcje i udaje że coś dolega
3
Dzakson hahahhas
0
Co za czosnek z tego palmera
0
Jak bartra mógł spartaczyć
0
Szkoda abde dobry wiatr tam robił
0
@vangoor już szykują kolejny miliard