1

Ronaldinho i Neymar się skończyli

2

@Kgorecki2500 i bardzo dobrze niech se wywieszaja to u siebie a nie w Polsce

0

ter stegena mozna wyrejestrowac i tak operacje bedzie miec

0

@blakkudium po co im ten kasztan jak i tak maja sorlotha i alvareza

0

@blakkudium i tak pod rzadami tebasa nic nie zdzialaja to nie premier league

0

rychło w czas sie japonski klub obudzil

1

@Culer9002 gepart romano w formie

0

@Firestone bartomeu też nie umiał. Pique sam musiał ogarniac głównego sponsora

0

Ja nie wiem że to robione jest na ostatnią chwilę. Przecież to powinno być wcześniej ugadane z płatnością z góry.

0

Ale o 18 to już napewno

0

@tbas a to mało tego ? Wp, Onet, Interia, tvny ... . Żaden wschód ani zachód Polska powinna być najważniejsza.

37

Oni go chyba ukrywają przed tebasem

1

@Aragorn33 kiedy się wezma za niemiecka propagandę

1

@Gaucho moze odpali potrzebuje zmiany otoczenia tak samo jak anthony w betisie

0

@Seledynowy nie wiem po co laporta się kompromituje przecież wiadomo było ze te terminy są nierealne

1

dziwne zeby Barca radzila sobie finansowo majac stadion w budowie

0

@Goralkov romero wciaz czeka na nico

0

@Guillegavira niekoniecznie rodri nie miał jakos popularności a wygrał

0

Ministra hahah.

2

I otwarcie będzie tak ciągle przekładane aż do następnego roku

0

@Bernard777 akurat pomocników to my mamy pełno

0

@Lordzi był taki moment że grali fajnie ofensywnie ale jak zwykle simeone musi zmienić i wrócic do starego grania autobusem

1

@PatrychoO ale to bedzie chodzic ronaldinho i neymar

0

@Kazragore tebas zrobiłby im tam porządek

0

@Laminedependencia to zelenski który przyjechal po hajs

0

@Criss18Barca panie kto to bedzie oglądał

1

@Frimpong dlatego taka walka byla bez sensu

0

ale frajerstwo 2 na 1

0

@Eklerek tusk robi wszystko zeby tacy wlasnie inzynierowie trafili do Polski

0

@Safrani masakra to jest takie poparcie dla niemieckiej parti

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?